Hermosa Garden Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de buitenwijken in Nairobi, met een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Hermosa Garden Hotel puts you within a 15-minute drive of Nairobi National Park. Guests can be pampered with spa services at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. Other highlights include an outdoor pool, a bar/lounge, and a steam room.
VIP Access

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Buitenzwembaden
  • Ontbijt beschikbaar
  • Stoombad
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Een gratis babybed
  • Aangrenzende/verbonden kamers
  • Premium tv-zenders
  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
De huidige prijs is € 252
inclusief belastingen en toeslagen
6 okt - 7 okt

Kameropties

Deluxe kamer

  • 53 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Executive kamer

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Presidentiële suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Familie suite

  • 43 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Mbagathi Ridge, Nairobi, Nairobi County

In de buurt

  • Oloolua Nature Trail - 18 min. wandelen - 1.6 km
  • Karen Blixen Museum - 3 min. rijden - 2.2 km
  • Karen Blixen Coffee Garden and Cottages - 4 min. rijden - 2.6 km
  • The Hub Karen - 6 min. rijden - 4.1 km
  • Giraffe Centre - 12 min. rijden - 9.2 km

Lokaal vervoer

  • Nairobi (WIL-Wilson) - 27 min. rijden
  • Nairobi (NBO-Jomo Kenyatta Intl.) - 42 min. rijden
  • Syokimau SGR Railway Station - 27 min. rijden
  • Station Syokimau - 28 min. rijden
  • Station Nairobi - 28 min. rijden

Restaurants

  • ‪Sax And Violins - ‬5 min. rijden
  • ‪Java House Karen - ‬5 min. rijden
  • ‪Karen Country Club - ‬3 min. rijden
  • ‪Saab Bakery & Cafe - ‬5 min. rijden
  • ‪Que Pasa Bar and Bistro Karen - ‬5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hermosa Garden Hotel

  • Hermosa Garden Hotel puts you within a 15-minute drive of Nairobi National Park. Guests can be pampered with spa services at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. Other highlights include an outdoor pool, a bar/lounge, and a steam room.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 30 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 12.00 uur en op elk moment
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) dagelijks 06.00 uur–10.00 uur
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een buitenzwembad
  • Een volledig uitgeruste spa
  • Een stoombad

Toegankelijkheid

  • Aangepaste wastafel
  • Lift
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Notificatie van deurbel en telefoon
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 32 inch
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor verwarming en airconditioning
  • Een minibar
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een waterkoker
  • Badjassen en pantoffels
  • Kinderpantoffels
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Gratis babybedden
  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Een telefoon
  • Een bureaustoel

Eten en drinken

  • Gratis flessenwater

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar

Speciale voorzieningen

Spa

Dit hotel beschikt over een lokale spa genaamd Olive Spa die allerlei spabehandelingen aanbiedt. De spa is dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van USD 40 voor volwassenen en USD 25 voor kinderen (geschatte bedragen)
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Hermosa Garden Hotel?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hermosa Garden Hotel?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hermosa Garden Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hermosa Garden Hotel?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Is er ter plaatse bij Hermosa Garden Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Lucky 8 Casino (18 min. rijden).

Wat is er in Hermosa Garden Hotel en omgeving zoal te doen?

Hermosa Garden Hotel heeft een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad, naast een stoombad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hermosa Garden Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hermosa Garden Hotel zich?

Hermosa Garden Hotel bevindt zich in Karen, op een korte 18 minuten loopafstand van Oloolua Nature Trail.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hermosa Garden Hotel

10

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

10

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

What a wonderful stay in Nairobi! Excellent staff, hotel and restaurant
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel was conveniently located near several tourist sites
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The property is excellent the service and the staff are very good.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Pool and Service were brilliant
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Enjoyed staying in this bice hitel for 3 nights
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing staff! Beautiful area and clean property
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay

Great stay for work in central Karen. Food, service and overall facilities was fantastic.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff is beyond amazing.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The Hermosa Garden Hotel is a delight. It exudes old world charm and traditional tastefulness whilst being thoroughly modern, spotlessly janitored, and decked with all the conveniences the demanding business traveller has come to expect. The neighbourhood is a bit of a distance to the city center during peak hours but it more than makes up for that with the tranquil greenery and upscale vibe. And if you plan well, getting to downtown from the area isnt the hassle it used to be a couple of years ago due to improving road infrastructure in Nairobi in general.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful property close to most attractions. The staff was EXCELLENT. We will highly recommend to friends and family !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hermosa Garden Inn is a truly delightful hotel with a gorgeous campus, eager staff, warm hospitality from moment we arrived until we departed. Food was quite good. New hotel that feels like you are truly staying in a garden. The area around hotel, Karen, is lovely and made for a great place to stay rather than in/around Nairobi.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed