Palazzo Calò

Accommodatieklasse: 4
Hotel in het centrum, vlak bij Kathedraal van Bari

Kies datums om prijzen te bekijken

Palazzo Calò features a rooftop terrace and puts you just steps from Bari Cathedral. Free perks include WiFi and continental breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM. A terrace and a garden are other highlights. Fellow travelers love the helpful staff.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Dakterras
  • Vervoer vanaf de luchthaven
  • Vervoer van/naar de cruiseterminal
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserij
  • Vergaderruimte
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Extra bedden (toeslag)
  • Een koelkast
  • Een zitruimte
  • Premium tv-zenders
  • Een tuin
  • Een terras
De huidige prijs is € 225
inclusief belastingen en toeslagen
6 okt - 7 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Ontbijt van het huis
Begin de dag goed met een gratis continentaal ontbijt in dit hotel. U krijgt 's ochtends brandstof zonder dat het u iets kost.
Slaap in heerlijk comfort
Elke kamer is voorzien van verduisterende gordijnen en beschikt over eersteklas beddengoed, regendouches en donzen dekbedden. Gasten kunnen kiezen uit een samengesteld kussenmenu.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard studio

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(18 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort studio, 1 slaapkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Superior studio

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(16 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 43 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe studio

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 58 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Junior suite

8,6 van 10
Voortreffelijk
(14 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons opklapbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 37 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • Gratis wifi

Kamer

  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Strada Lamberti 8, Bari, BA, 70121

In de buurt

  • Kathedraal van Bari - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Basilica of San Nicola - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Teatro Margherita - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Hohenstaufen-kasteel - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Haven van Bari - 8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 35 min. rijden
  • Bari (BAU-Station Bari Centrale) - 14 min. lopen
  • Centraal Station Bari - 14 min. lopen
  • Station Bari Centrale - 17 min. lopen
  • Station Quintino Sella - 22 min. lopen
  • Vervoer vanaf de luchthaven
  • Vervoer van/naar de cruiseterminal

Restaurants

  • ‪La Cecchina - ‬2 min. wandelen
  • ‪Alterno - ‬4 min. wandelen
  • ‪Mercantile Nove - ‬4 min. wandelen
  • ‪La Pazzeria - ‬2 min. wandelen
  • ‪L’Antica Pizzeria da Michele - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Palazzo Calò

  • Palazzo Calò features a rooftop terrace and puts you just steps from Bari Cathedral. Free perks include WiFi and continental breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM. A terrace and a garden are other highlights. Fellow travelers love the helpful staff.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 12 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
    • Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 400 meter afstand (EUR 40 per nacht), reserveren verplicht, korting mogelijk
DONE

Transfers

    • Shuttle vanaf de luchthaven op verzoek beschikbaar (24 uur lang)*
    • Shuttleservice van/naar de cruiseschipterminal*
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.00 uur

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimtes

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Fietsverhuur

Voorzieningen

  • Een kluis bij de receptie
  • Een dakterras
  • Een tuin

Toegankelijkheid

  • Een lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 32 inch
  • Premium satellietzenders
  • Betaalfilms

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Pantoffels
  • Een strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Een kussenmenu
  • Een donsdeken
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Extra bedden (toeslag)

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd
  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Regendouche
  • Douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Een telefoon

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Gratis flessenwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: EUR 25 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 35 per voertuig
  • Vervoer van/naar de cruiseterminal is tegen een toeslag beschikbaar

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 50.0 per dag
  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor EUR 40 per nacht (400 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie IT072006A100091340
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Palazzo Calò gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Palazzo Calò heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Palazzo Calò?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Palazzo Calò?

Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je met korting parkeren.

Biedt Palazzo Calò een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van de luchthaven naar het hotel beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 35 per voertuig.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Palazzo Calò?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Palazzo Calò en omgeving zoal te doen?

Palazzo Calò heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Palazzo Calò zich?

Palazzo Calò bevindt zich in Stadscentrum van Bari, op slechts 12 minuten lopen van Haven van Bari en 2 minuten lopen van Kathedraal van Bari.