Boutique Hotel Nossek

Accommodatieklasse: 3
Hotel in het centrum, vlak bij Kohlmarkt

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Boutique Hotel Nossek, you'll be in a fantastic location, just a 5-minute walk from Graben and Kohlmarkt Street. Also, Plague Column and St. Peter's Church are within just a 10-minute walk. The property is just a short walk to public transportation: Herrengasse U-Bahn is 4 minutes and Stephansplatz U-Bahn is 4 minutes.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen
  • Businesscentrum
  • Airconditioning
  • Spelletjesruimte
  • Bibliotheek
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Vergaderruimte
  • Meertalig personeel

Net als thuis (6)

  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
  • Huisdieren toegstaan
De huidige prijs is € 225
inclusief belastingen en toeslagen
24 aug - 25 aug

Kameropties

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,0 van 10
Fantastisch
(17 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Comfort suite, 1 slaapkamer, uitzicht op de stad

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard eenpersoonskamer, 1 eenpersoonsbed

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior eenpersoonskamer

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Graben 17, Vienna, 1010

In de buurt

  • Graben - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Peterskirche - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Keizerlijk paleis Hofburg - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Stephansdom - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Stephansplatz - 3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Vienna International Airport (VIE) - 33 min. rijden
  • Station Wenen Wien Nordbahnhoff - 5 min. rijden
  • Centraal station Wenen - 17 min. lopen
  • Station Wenen Franz-Jozefs- - 29 min. lopen
  • Metrostation Herrengasse - 4 min. lopen
  • Metrostation Stephansplatz - 4 min. lopen
  • Salztorbrücke Tram Stop - 9 min. lopen

Restaurants

  • ‪Café de l'Europe - ‬3 min. wandelen
  • ‪Five Guys - ‬2 min. wandelen
  • ‪Starbucks - ‬4 min. wandelen
  • ‪Zum Schwarzen Kameel - ‬1 min. wandelen
  • ‪Chattanooga - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Boutique Hotel Nossek

  • When you stay at Boutique Hotel Nossek, you'll be in a fantastic location, just a 5-minute walk from Graben and Kohlmarkt Street. Also, Plague Column and St. Peter's Church are within just a 10-minute walk. The property is just a short walk to public transportation: Herrengasse U-Bahn is 4 minutes and Stephansplatz U-Bahn is 4 minutes.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 32 dit hotel
    • Verdeeld over 3 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 21.00 uur.
    • Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 5 jaar) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beveiligde, overdekte plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (EUR 40 per dag)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • Een garage beschikbaar bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) dagelijks 06.30 uur–10.30 uur

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis

Activiteiten

  • Fietsverhuur

Werken tijdens je reis

  • Een businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 1 gebouw
  • Een kluis bij de receptie
  • Een bibliotheek
  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een spelletjesruimte
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Een lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 26 inch
  • Premium satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Een ventilator
  • Een minibar
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een waterkoker
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Een kussenmenu
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Een telefoon

Eten en drinken

  • Gratis theezakjes/instant koffie

Meer

  • Reisgidsen/tips
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van EUR 38 voor volwassenen en EUR 35 voor kinderen (geschatte bedragen)
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 50 per dag

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost EUR 40 per dag
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Boutique Hotel Nossek gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Boutique Hotel Nossek heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Boutique Hotel Nossek?

Ja, huisdieren verblijven gratis.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Boutique Hotel Nossek?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 40 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Boutique Hotel Nossek?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Boutique Hotel Nossek een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Casino Wenen (8 min. lopen).

Wat is er in Boutique Hotel Nossek en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Boutique Hotel Nossek biedt ook een spelletjesruimte.

In wat voor omgeving bevindt Boutique Hotel Nossek zich?

Boutique Hotel Nossek ligt in Innere Stadt, een kleine 4 minuten lopen van Metrostation Herrengasse en 12 minuten lopen van Vienna Christmas market.