Casa Singh BY Akama Homes

3.5-sterrenaccommodatie
Hotel in Morjim in de bergen, met een buitenzwembad en gelegen bij een trein-/metrostation

Kies datums om prijzen te bekijken

Located in the entertainment district, Casa Singh BY Akama Homes is a great choice for a stay in Morjim. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. A terrace and a garden are offered, and in-room conveniences include refrigerators and microwaves.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Dagelijks
  • Buitenzwembaden
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Een keuken
  • Een eetruimte
  • Een zitruimte
  • Een tuin
  • Een terras
  • Dagelijkse schoonmaak

Kameropties

Luxe villa

  • Uitzicht op de bergen
  • 65 m²
  • 4 slaapkamers
  • Max. aantal: 12
  • 4 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Pernem, North Goa, Morjim, Goa, 403512

In de buurt

  • Morjai-tempel - 14 min. wandelen - 1.2 km
  • Morjim Beach - 7 min. rijden - 3.1 km
  • Anjuna Beach - 32 min. rijden - 15.8 km
  • Baga Beach - 37 min. rijden - 19.5 km
  • Calangute Beach - 42 min. rijden - 21.9 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven New Goa (GOX), Goa, India - 53 min. rijden
  • Dabolim Airport (GOI) - 90 min. rijden
  • Station Pernem - 35 min. rijden
  • Sawantwadi Road Station - 37 min. rijden
  • Station Karmali - 40 min. rijden

Restaurants

  • ‪The Place - ‬5 min. rijden
  • ‪Om Lawn Family Bar & Restaurant - ‬9 min. rijden
  • ‪Himalayan Cafe - ‬4 min. rijden
  • ‪Esperanto Cafe & Boutique - ‬5 min. rijden
  • ‪Laxmi Family Restaurant - ‬4 min. rijden

Over deze accommodatie

Casa Singh BY Akama Homes

  • Located in the entertainment district, Casa Singh BY Akama Homes is a great choice for a stay in Morjim. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. A terrace and a garden are offered, and in-room conveniences include refrigerators and microwaves.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • Verdeeld over 2 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 13.00 uur en 22.00 uur
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een terras
  • Een buitenzwembad
  • Tuinmeubelen

Toegankelijkheid

  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Gladde vloer in openbare ruimten
  • Tegelvloer in de kamer
  • Hardhouten vloer in openbare ruimten
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Een plafondventilator

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Een kussenmenu
  • Een donsdeken
  • Luxe beddengoed
  • Bedden met traagschuimmatrassen

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
  • Een eetruimte
  • Een zitruimte

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
  • Een bureaustoel

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een microgolfoven
  • Een keuken
  • Gratis flessenwater
  • Kookgerei, borden en bestek

Meer

  • Toegang via buitengalerij

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Registratienummer van de accommodatie 30ACEFA9043P1Z9
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Casa Singh BY Akama Homes?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Casa Singh BY Akama Homes?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Casa Singh BY Akama Homes?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Casa Singh BY Akama Homes?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Casa Singh BY Akama Homes een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Casino Palms (18 min. rijden) en Casino Paradise (28 min. rijden).

Wat is er in Casa Singh BY Akama Homes en omgeving zoal te doen?

Casa Singh BY Akama Homes heeft een buitenzwembad en een tuin.

Heeft Casa Singh BY Akama Homes kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei, een koelkast en een magnetron.

In wat voor omgeving bevindt Casa Singh BY Akama Homes zich?

Casa Singh BY Akama Homes bevindt zich aan de promenade, op een kleine 13 minuten loopafstand van Morjai-tempel.