The Olde Mill Inn Bed & Breakfast

Accommodatieklasse: 2.5
Bed & breakfast in Cumberland Gap

Kies datums om prijzen te bekijken

When visiting Cumberland Gap, The Olde Mill Inn Bed & Breakfast is a great choice to consider. Freebies like breakfast and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. Fellow travelers love the breakfast.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Terras
  • Conferentieruimte
  • Meertalig personeel
  • Huwelijksservices

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Standaard vierpersoonskamer, en-suite badkamer (f Daniel Boone)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons stapelbed

Superior tweepersoonskamer, en-suite badkamer (d The Cabin)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Superior tweepersoonskamer, en-suite badkamer, uitzicht op bergen (e Pinnacle)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard tweepersoonskamer, en-suite badkamer (g Nana's)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior suite, en-suite badkamer (a The Suite)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed

Superior tweepersoonskamer, en-suite badkamer, uitzicht op rivier (c Front Parlor)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de rivier
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Superior driepersoonskamer, en-suite badkamer, uitzicht op rivier (d CreekSide)

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de rivier
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite, toegankelijk voor mindervaliden, en-suite badkamer (Thomas Walker Annex)

  • Uitzicht op de rivier
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Studio, en-suite badkamer (Studio 603)

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoons opklapbed en 1 tweepersoons onderschuifbed
  • Gratis kabelinternet

Kamer (RV Campsite, 24' Electric)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
603 Pennlyn Avenue, Cumberland Gap, TN, 37724

In de buurt

  • Cumberland Gap National Historical Park - 1 min. wandelen - 0.1 km
  • Lincoln Memorial University - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Pine Mountain State Resort Park - 22 min. rijden - 26.3 km
  • Norris Lake - 24 min. rijden - 36.4 km
  • Cherokee Reservoir - 44 min. rijden - 64.7 km

Lokaal vervoer

  • Tri-Cities, Tennessee (TRI-Regionale luchthaven Tri-Cities) - 107 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬7 min. rijden
  • ‪Taco Bell - ‬8 min. rijden
  • ‪SONIC Drive In - ‬6 min. rijden
  • ‪Ike’s Artisan Pizza - ‬7 min. rijden
  • ‪Crater City Coffee Co - ‬7 min. rijden

Over deze accommodatie

The Olde Mill Inn Bed & Breakfast

  • When visiting Cumberland Gap, The Olde Mill Inn Bed & Breakfast is a great choice to consider. Freebies like breakfast and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. Fellow travelers love the breakfast.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 8 deze bed & breakfast

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt een toegangscode.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt

Activiteiten

  • Fiets- en wandelroutes
  • Fietsen

Werken tijdens je reis

  • Een conferentieruimte

Diensten

  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Een terras

Kamervoorzieningen

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Wifi

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LHBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards.
LOCALIZE
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij The Olde Mill Inn Bed & Breakfast?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Olde Mill Inn Bed & Breakfast?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in The Olde Mill Inn Bed & Breakfast en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen en wandelen.

In wat voor omgeving bevindt The Olde Mill Inn Bed & Breakfast zich?

The Olde Mill Inn Bed & Breakfast ligt op een korte 1 minuten lopen van Cumberland Gap National Historical Park en 4 minuten loopafstand van Lincoln Memorial University.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Olde Mill Inn Bed & Breakfast

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

9,4

Locatie

9,4

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Charming place to stay in Cumberland gap. It was lovely to be there. We enjoyed our breakfast and the 1919 restaurant was very good, which was just around the corner.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a great place to visit and stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very accommodating, delicious food and friendly environment, beautiful area
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great B&B in nice quiet location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, excellent breakfast, very clean.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent stay!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great Room, sound of Gap Creek, and wonderful breakfast.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Absolutely beautiful historical property; extremely clean and the staff makes you feel like family. I would recommend to anyone.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Adorable property, delicious breakfast, friendly town.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Love this place!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

loved the historical setting, walking distance to shops, parks, hiking trails.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Interesting history and beautiful area
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I always love staying at Olde Mill Inn when I’m in Cumberland Gap. A beautiful, comfortable place to call home during my stays!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

An adorable and quaint B&B!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff was very communicative, room was clean with all necessary amenities. Good location. Comfy beds.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent access to hiking dining
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

a nice place with a local feel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super room (The Cabin) and great breakfast. A very relaxing and comfortable stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quaint and historical to the area, great view of the mountain shear, quiet and relaxing easy access to National Park and Rt 58
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice B&B in Cumberland Gap
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Quaint and quiet place to stay. Breakfast was delicious.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

My stay at the Olde Mill Inn is always amazing! This is a beautiful, historical place to stay while visiting the beautiful Cumberland Gap. I will definitely stay here again on my next trip to the area!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

great halloween decoration, breakfast was very good, loved the hot tub
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super quaint! Amazing breakfasts! Can’t wait to stay again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice place in historic Cumberland Gap, walkable to hiking trail and pave local trail. The room is spacious, very clean, and comfortable bed. Homemade breakfast was delicious.