DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel in La Ciénaga met 3 buitenzwembaden en restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

When visiting La Ciénaga, DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE is a great choice to consider. Guests indulge in spa services, then grab a bite to eat at the coffee shop/cafe. Other highlights include 3 outdoor pools, a bar/lounge, and a children's pool.

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • 3 buitenzwembaden
  • Kinderzwembad
  • Koffiebar/café
  • Spaservices
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Wasserij
  • Conciërgeservices

Net als thuis (6)

  • Een kinderzwembad
  • Aangrenzende/verbonden kamers
  • Privébadkamers
  • Een zitruimte
  • Premium tv-zenders
  • Een privétuin
De huidige prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
15 okt - 16 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Business suite, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Signature kamer, balkon, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 109 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Deluxe kamer, uitzicht op het strand, uitzicht op zee

  • Uitzicht op het strand
  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars

Comfort kamer, 1 slaapkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Presidentiële studio suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Comfort kamer, uitzicht op zee

  • 8 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Luxe kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 twijfelaars

Deluxe Twin kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars

Familie vierpersoonskamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Superior suite, uitzicht op het strand

  • Uitzicht op het strand
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
KM 10 Carretera Barahona-Paraiso, 6, La Cienaga, Barahona, 81000

In de buurt

  • Playa el Quemaito - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Parque Central de Barahona - 16 min. rijden - 12.2 km
  • Parque Maria Montez - 18 min. rijden - 12.9 km
  • Strand van San Rafael - 19 min. rijden - 17.7 km
  • Playa Los Patos - 36 min. rijden - 31.2 km

Restaurants

  • ‪La Casa De La Abuela - ‬10 min. rijden
  • ‪Carnes Express - ‬11 min. rijden
  • ‪Restaurante Delicias Marinas - ‬10 min. rijden
  • ‪Colao - ‬11 min. rijden
  • ‪Big Tree Sport Bar - ‬9 min. rijden

Over deze accommodatie

DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE

  • When visiting La Ciénaga, DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE is a great choice to consider. Guests indulge in spa services, then grab a bite to eat at the coffee shop/cafe. Other highlights include 3 outdoor pools, a bar/lounge, and a children's pool.

All-inclusive details

  • Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 18 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. 
    • Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Expedia, te downloaden voor je incheckt
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))

Parkeren

    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats en parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 09.00 uur–10.00 uur
  • Dagelijks wordt er tegen een toeslag een geheel verzorgd diner aangeboden (reserveren verplicht)
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Dagelijks een gratis receptie
  • Een snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Een kinderzwembad

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een wasserij

Voorzieningen

  • Een kluis bij de receptie
  • 3 buitenzwembaden
  • Spadiensten
  • Een 24-uurs zwembad

Toegankelijkheid

  • ???
  • ???
  • ???
  • 5 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse
  • ???
  • ???
  • ???

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Plasmatelevisie van 65 inch
  • Premium kabelzenders
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Pantoffels
  • Kinderpantoffels

Slaap lekker

  • Een donsdeken
  • Een turndownservice
  • Een bed met pillowtop
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een privézwembad
  • Een terras
  • Een omheinde tuin
  • Individueel gedecoreerd
  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Bubbelbad
  • Bad of douche
  • Regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
  • Een bureaustoel

Eten en drinken

  • Een kok
  • Gratis flessenwater

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Toegang via buitengalerij
  • Reisgidsen/tips
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van USD 150 te betalen

Optionele extra's

  • Laat inchecken tussen 15.00 uur en middernacht is mogelijk tegen een toeslag van USD 30
  • Een geheel verzorgde avondmaaltijd bij de accommodatie kost USD 200

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn tijdens de lente gesloten:
  • De bar/lounge
  • De wasserette
  • Het parkeerterrein
  • Het zwembad

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is 24 uur per dag geopend
  • Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE?

Ja, je beschikt er over 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Je hebt 24 uur per dag toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE en omgeving zoal te doen?

DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE heeft 3 buitenzwembaden en een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE kamers met privébubbelbaden?

Ja, elke kamer heeft een massagebad.

Heeft DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heeft een privézwembad, een privédompelbad en een veranda of patio.

In wat voor omgeving bevindt DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE zich?

DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE ligt op slechts 18 minuten loopafstand van Playa el Quemaito.

Beoordelingen

Beoordelingen over DAYMOND BLUE TROPICAL LODGE

8,2

Zeer goed

8,2

Netheid

7,0

Voorzieningen

8,4

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Het hotel was mooi gelegen aan de voet van de berg. Alleen het was helemaal verlaten. Er was zelfs geen kok meer aanwezig. We waren de enige gasten. Het ontbijt was heel matig.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loved my stay in this property!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful views nice quiet place many restaurants too choose from nearby great beaches and places to go definitely go back again
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent breakfast, good pool, staff excellent
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel me encantó limpio y serca de todos el desayuno muy bueno gracia fácil de llegar
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

It was a nice hotel for a short stay.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The hotel is located in a pretty remote area, so it is very quiet and away from other major stores or restaurants. However the staff will cook for you, and they will text you when your meal is ready. Cleaning staff are pretty good. This place reminds me more of a bed and breakfast away from chaos. I was able to relax and sleep. The view from my balcony was also nice. But in order to do anything else you have to have a car.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Alojamiento muy familiar estuvimos muy a gusto nos trataron fenomenal las instalaciones en perfecto estado
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El personal muy amable
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Limpieza excelente, el personal con una atención aceptable, aparentemente ha bajado un poco los estándares. Pero la comida es excelente. Menú solo de cena y almuerzo.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Me and my family had an excellent stay at this place. The employees are very friendly, specially Ana!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The quality of the hotel is good for the price we paid
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo muy bonito y buen trato gracias
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

the hotel is very run down. Will not stay there again
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Staff unwelcoming with bad attitude. we had to ask for our room to be cleaned at 4pm. Dirty pool, breakfast not ready or available.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

El hotel es tranquilo. El servicio es bueno pero deberían invertir más en el restaurante y más variedad de opciones y en las habitaciones hacer algo con el tema de los insectos. El staff trato de solucionar problemas y son bien receptivos y ayudan en todo. Me gustó la atención.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Property is nice,control tv isn't get battery,fridge to old isn't working, desk service no good. Breakfast its ok.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The room needs improvements, is old and dingy. The bathroom needs to be updated. There was a bad smell of mildew.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

It was not well kept, a bit dirty, and without a shower head. Getting to the room required lots of climbing. Staff was friendly.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk