Executive Residency By Best Western Denver East

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Denver met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

At Executive Residency By Best Western Denver East, you'll be within a 10-minute drive of University of Colorado Anschutz Medical Campus and Dick's Sporting Goods Park. The coffee shop/cafe is the perfect spot for a bite to eat, and after visiting the 24-hour fitness center for a workout, you can unwind with a drink at the bar/lounge. Also, The Mission Ballroom and National Western Complex are within a short drive.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Op verzoek
  • Restaurant en bar/lounge
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 3 vergaderruimtes
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Een babybed (toeslag)
  • Een kitchenette
  • Premium tv-zenders
  • Een wasserij
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een lift
De huidige prijs is € 87
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Suite, 2 queensize bedden, kitchenette, uitzicht op zwembad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Standaard kamer, 1 queensize bed, niet-roken, kitchenette

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, niet-roken, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, balkon, uitzicht op zwembad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon

8,0 van 10
Zeer goed
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, kitchenette

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Suite, 2 queensize bedden, niet-roken, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Suite, 2 queensize bedden, niet-roken, kitchenette

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, kitchenette

7,0 van 10
Goed
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
4411 Peoria St Bldg B, Denver, CO, 80239-4817

In de buurt

  • Sand Creek Park - 3 min. rijden - 2.9 km
  • The Shops At Northfield - 3 min. rijden - 4.1 km
  • Rocky Mountain Arsenal National Wildlife Refuge - 3 min. rijden - 3.7 km
  • Anschutz Medical Campus - 4 min. rijden - 4.4 km
  • The Children's Hospital - 5 min. rijden - 6.6 km

Lokaal vervoer

  • Denver International Airport (DEN) - 24 min. rijden
  • Broomfield, Colorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 33 min. rijden
  • 48th & Brighton at National Western Center Station - 10 min. rijden
  • Commerce City & 72nd Avenue Station - 12 min. rijden
  • Original Thornton & 88th Station - 16 min. rijden
  • Peoria Station - 22 min. lopen

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬2 min. wandelen
  • ‪Denny's - ‬13 min. wandelen
  • ‪Dutch Bros Coffee - ‬14 min. wandelen
  • ‪El Pollo Loco - ‬11 min. wandelen
  • ‪Burger King - ‬9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Executive Residency By Best Western Denver East

  • At Executive Residency By Best Western Denver East, you'll be within a 10-minute drive of University of Colorado Anschutz Medical Campus and Dick's Sporting Goods Park. The coffee shop/cafe is the perfect spot for a bite to eat, and after visiting the 24-hour fitness center for a workout, you can unwind with a drink at the bar/lounge. Also, The Mission Ballroom and National Western Complex are within a short drive.

Overzicht

INCHECKEN
15.00 uur
UITCHECKEN
11.00 uur

Grootte van het hotel

    • 99 dit hotel
    • Verdeeld over 3 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en 03.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Er is dagelijks ontbijt uitgebreid ontbijt beschikbaar
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een gemeenschappelijke microgolfoven
  • Middernachtsnacks

Werken tijdens je reis

  • Een 24-uurs businesscentrum
  • 3 vergaderruimtes
  • Een computerstation

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij
  • Huwelijksservices

Voorzieningen

  • Een geldautomaat/bankservice
  • Een open haard in de lobby
  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een 24-uurs fitnesscentrum
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad
  • Traditionele stijl

Toegankelijkheid

  • ???
  • Een lift
  • ???

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 50 inch
  • Premium kabelzenders
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Babybedden (toeslag)
  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis lokale gesprekken
  • Een bureaustoel

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een diepvriezer
  • Een microgolfoven
  • Een kitchenette
  • Kookplaten
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een vaatwasser
  • Een eettafel

Meer

  • Een kluis

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van USD 10.00 per dag

Huisdieren

  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 40.00 per accommodatie, per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 22.00 uur
  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei 31 tot september 01

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Executive Residency By Best Western Denver East?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad. Van 10.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Executive Residency By Best Western Denver East?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 40.00 per accommodatie, per dag.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Executive Residency By Best Western Denver East?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Executive Residency By Best Western Denver East?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Executive Residency By Best Western Denver East en omgeving zoal te doen?

Executive Residency By Best Western Denver East heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Executive Residency By Best Western Denver East?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Executive Residency By Best Western Denver East kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een kitchenette met een kookplaat, een koelkast en een vaatwasser.

Beoordelingen

Beoordelingen over Executive Residency By Best Western Denver East

8,6

Uitstekend

8,6

Netheid

8,6

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good, big room with kitchenette & balcony; good breakfast, fast internet and free parking! Nice staff!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Struttura non grande, in parte con balconi. Camere belle con cucina. Piscina all'aperto aperto, parcheggio gratuito.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The size of the room was awesome for the price and it had a little kitchen in it as well. Location is good. Bed was fairly comfy (for a hotel bed). Couldn’t use the pool because it was closed for the season. The only real issue we ran into was that the phone didn’t work to call for more towels but we just went to the front desk and she got them.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel was fantastic and staff was very helpful Nice job
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The rooms were clean , loved the balcony and the pool area was very nice
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Thank you the peace and quiet was wonderful
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great place
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Really great hotel. Super comfortable. I love the pool area. I did have an issue with the shower temperature but probably a one off. Breakfast options were good and staff was really friendly. I'm in Denver a lot for work so this will probably be my new go to hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hands down, BEST place to stay in Denver metro for the money!! Excellent buffet breakfast (not just carbs & sugar), nice pool, room with a full size fridge & cooktop/kitchenette, comfortable bed, free parking. Staff was great, very accommodating.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Surprisingly nice! Staff was very professional and kind.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean property, rooms , quick check in ... my only complaint was pillows sucked..
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very pet friendly, staff was very helpful. Great stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

En realidad todo estuvo bien
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I really like my stay at that property, price is very reasonable. Highly recommended!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The pool was nice
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Front desk staff was awesome.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff more than well mannered and polite they was happy to be of service
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

clean, staff were respectful and very responsive.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very comfortable and clean
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room and nice pool area!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This property was very nice to stay, and we extended our stay to enjoy the area and location more. Was clean, and had pool and breakfast. Breakfast was using location of old restaurant. Pool was outside and pretty clean.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

the forst room i got had broken thongs and no cooking utensils or garbage can to go with,so i got another room ,it was better had more cooking utensils but still lacking but as for the room it was comfortable but lacking amenities
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean and confortable bed
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Enjoyed our stay. The property was well maintained. Breakfast was good. Room was very clean.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room was clean and nice for the price! Saw one roach so if you’re picky just pay attention lol. Staff was nice and helpful the entire stay. Breakfast was great!