Hotel Monterei
Accommodatieklasse: 3
Hotel met 6 strandbars, in de buurt van Praia do Farol da Barra
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Monterei





Hotel Monterei offers a great location, putting you within a 15-minute walk of Farol da Barra Beach and Porto da Barra Beach. Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 6:30 AM and 9:30 AM.
Beoordelingen
7,67,6 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Dagelijks
- Vlak bij het strand
- 6 strandbars
- 24-uurs receptie
De huidige prijs is € 40
€ 40
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Standaard driepersoonskamer laden

Standaard driepersoonskamer
8,08,0 van 10
Zeer goed
1 beoordeling
(1 beoordeling)
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
8,08,0 van 10
Zeer goed
1 beoordeling
(1 beoordeling)
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Rede Andrade Barra
Barra
Rede Andrade Barra
Barra
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
7.0 van 10, Goed, 1.843 beoordelingen
7,0
Goed
1.843 beoordelingen
De prijs is € 24
€ 24
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep

Rede Andrade Ondina Hotel
Rio Vermelho
Rede Andrade Ondina Hotel
Rio Vermelho
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
7.0 van 10, Goed, 920 beoordelingen
7,0
Goed
920 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Rede Andrade Riviera Premium
Amaralina
Rede Andrade Riviera Premium
Amaralina
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
7.2 van 10, Goed, 1.394 beoordelingen
7,2
Goed
1.394 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep

Rede Andrade Plaza Salvador
Armação
Rede Andrade Plaza Salvador
Armação
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
6.4 van 10, 1.143 beoordelingen
6,4
1.143 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Rede Andrade Mar Hotel
Rio Vermelho
Rede Andrade Mar Hotel
Rio Vermelho
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
7.2 van 10, Goed, 1.013 beoordelingen
7,2
Goed
1.013 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Ibis Salvador Rio Vermelho
Rio Vermelho
Ibis Salvador Rio Vermelho
Rio Vermelho
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 1.006 beoordelingen
8,6
Uitstekend
1.006 beoordelingen
De prijs is € 31
€ 31
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Rede Andrade Express
Amaralina
Rede Andrade Express
Amaralina
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1.194 beoordelingen
8,0
Zeer goed
1.194 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Rede Andrade Bahia
Stiep
Rede Andrade Bahia
Stiep
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 536 beoordelingen
8,0
Zeer goed
536 beoordelingen
De prijs is € 19
€ 19
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Aquarena Hotel
Brotas
Aquarena Hotel
Brotas
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 446 beoordelingen
8,6
Uitstekend
446 beoordelingen
De prijs is € 39
€ 39
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Pousada Marcos
Barra
Pousada Marcos
Barra
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
7.4 van 10, Goed, 220 beoordelingen
7,4
Goed
220 beoordelingen
De prijs is € 37
€ 37
inclusief belastingen en toeslagen
5 sep - 6 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

R. Eduardo Diniz Gonçalves, 60, Salvador, BA, 40140-310
In de buurt
- Praia do Farol da Barra - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Winkelcentrum van Barra - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Morro do Cristo - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Forte de Santo Antonio da Barra - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Strand van Porto da Barra - 12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes Intl.) - 35 min. rijden
- Lapa Station - 7 min. rijden
- Campo da Pólvora Station - 10 min. rijden
- Bonocô Station - 13 min. rijden
Restaurants
- Califa - 7 min. wandelen
- Restaurante Alfredo’Ro - 17 min. wandelen
- Pereira - 13 min. wandelen
- Mana - Porto da Barra - 12 min. wandelen
- Delliporto - 9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Monterei
- Hotel Monterei offers a great location, putting you within a 15-minute walk of Farol da Barra Beach and Porto da Barra Beach. Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 6:30 AM and 9:30 AM.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 30 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 02.00 uur en 00.30 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Kinderen
- Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
Parkeren
- Gratis beveiligde, overdekte plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- ???
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 06.30 uur–09.30 uur
- 6 strandbars
Activiteiten
- Vlak bij het strand
Diensten
- Een 24-uurs receptie
Voorzieningen
- Een shoppingcenter ter plaatse
Kamervoorzieningen
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
- Een telefoon
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Kinderen & extra bedden
- Ouders of voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar, dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) van het kind te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming wordt gegeven door de andere ouder. Als de ouder of wettelijke voogd niet in staat is of niet bereid is om deze toestemming te overhandigen, is er een juridisch bewijs van toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen, dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie 83709757
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Monterei?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Monterei?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Monterei?
Inchecken kan vanaf: 02.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Wat is er in Hotel Monterei en omgeving zoal te doen?
Hotel Monterei heeft 6 strandbars.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Monterei zich?
Hotel Monterei ligt in de buurt van het Praia do Farol da Barra in Barra, op slechts 5 minuten lopen van Winkelcentrum van Barra en 13 minuten loopafstand van Strand van Porto da Barra.