Geheel appartement
Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8
Accommodatieklasse: 3
Appartement in Frigiliana met keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8





At this apartment, you'll be within a 10-minute drive of Balcon de Europa. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. The property features a kitchen, a washer/dryer, and a refrigerator.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- 6 appartementen
- Buitenzwembaden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 3 slaapkamers
- Een keuken
- Televisie
- Een wasmachine/droger
- Gratis parkeerplaatsen
- Buitenzwembaden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Hostal Caminito del Rey
Álora
Hostal Caminito del Rey
Álora
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Niet-roken
9.0 van 10, Fantastisch, 77 beoordelingen
9,0
Fantastisch
77 beoordelingen
De prijs is € 43
€ 43
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Las Rosas 5 y 6 by Casasol
Frigiliana
Las Rosas 5 y 6 by Casasol
Frigiliana
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Niet-roken

Apartamentos Ardales
Ardales
Apartamentos Ardales
Ardales
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Keuken
- Wasserij
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 114 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
114 beoordelingen
De prijs is € 89
€ 89
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

apartamentos Rincón del mar
Velez-Malaga
apartamentos Rincón del mar
Velez-Malaga
- Keuken
- Wasserij
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 17 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
17 beoordelingen

Mi Capricho Luxury Apartament by the Sea
Mijas
Mi Capricho Luxury Apartament by the Sea
Mijas
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
9,2
Fantastisch
5 beoordelingen

Wonder Rooms Nerja Guest House
Nerja
Wonder Rooms Nerja Guest House
Nerja
- Luchthaventransfer
- Gratis wifi
- Niet-roken
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
9,2
Fantastisch
5 beoordelingen

Casa Cipreses 5 Nerja Sun
Nerja
Casa Cipreses 5 Nerja Sun
Nerja
- Keuken
- Gratis wifi

El Níspero Dulce
Alcaucin
El Níspero Dulce
Alcaucin
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 9 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
9 beoordelingen

Apartamentos Fuengirola Playa
Carvajal Playa
Apartamentos Fuengirola Playa
Carvajal Playa
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Keuken
- Wasserij
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 102 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
102 beoordelingen

Apartamento Maro Jimena by At Home Costa del Sol
Stadscentrum van Nerja
Apartamento Maro Jimena by At Home Costa del Sol
Stadscentrum van Nerja
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Frigiliana, Andalusia
In de buurt
- Museo Arqueologico de Frigiliana - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Het Paleis van de Graven van Frigiliana - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Kasteel van Lizar - 6 min. wandelen - 0.5 km
- Fuente Vieja - 6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 62 min. rijden
- Granada (GRX-Federico García Lorca) - 76 min. rijden
Restaurants
- Kafunè Specialty Coffee - 8 min. rijden
- El Boquetillo - 2 min. wandelen
- Pura Cepa - 2 min. wandelen
- Restaurante El Mirador De Frigiliana - 5 min. wandelen
- Pub Genesis - 6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8
- At this apartment, you'll be within a 10-minute drive of Balcon de Europa. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. The property features a kitchen, a washer/dryer, and a refrigerator.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 6 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tot 16.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
- Een buitenzwembad
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Gezinsvriendelijk
- Kinderstoel
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
- Vaatwasser
- Broodrooster
- Kookgerei, borden, bestek
- Waterkoker
Slaapkamers
- 3 slaapkamers
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- 2 badkamers
- Gemeenschappelijke badkamer
- Douche
- Toiletpapier
- Haardroger
- Handdoeken
Entertainment
- Een televisie
Wasvoorzieningen
- Een wasmachine/droogkast
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Diensten en comfort
- Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 6 kamers
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Is er een zwembad bij dit appartement?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit appartement?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit appartement?
Inchecken kan tot: 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 en omgeving zoal te doen?
Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 heeft een buitenzwembad.
Heeft Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 zich?
Frigiliana 3-bed Apartment- Sleeps 8 ligt op een korte 5 minuten lopen van Kasteel van Lizar en 6 minuten loopafstand van Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama.