Lavender Spa and Suites
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Enugu met een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Lavender Spa and Suites





Lavender Spa and Suites is a great choice for a stay in Enugu. You can grab a bite to eat at the coffee shop/cafe and visit the spa to be pampered with body wraps or hydrotherapy. Other highlights include an outdoor pool and a bar/lounge.
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
Voornaamste voorzieningen
(6)
Voornaamste voorzieningen (6)
- Dagelijks
- Restaurant en bar/lounge
- Volledig uitgeruste spa
- Buitenzwembaden
- Koffiebar/café
- 24-uurs receptie
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Privébadkamers
- Dagelijkse schoonmaak
- Gratis parkeerplaatsen
- Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 131
€ 131
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Luxe kamer, uitzicht op de stad laden

Luxe kamer, uitzicht op de stad
- Uitzicht op de stad
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Sunshine
Enugu
Hotel Sunshine
Enugu
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.4 van 10, 19 beoordelingen
6,4
19 beoordelingen

Lunar Signature Hotel & Suites
Enugu
Lunar Signature Hotel & Suites
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
4 beoordelingen
De prijs is € 80
€ 80
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Psalm Hotel
Enugu
Psalm Hotel
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
De prijs is € 128
€ 128
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

MUSE Boutique Hotel
Enugu
MUSE Boutique Hotel
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
7.0 van 10, Goed, 6 beoordelingen
7,0
Goed
6 beoordelingen
De prijs is € 40
€ 40
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Aaron's Place Luxury Apartments & Rooms
Enugu
Aaron's Place Luxury Apartments & Rooms
Enugu
- Zwembad
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
7.4 van 10, Goed, 9 beoordelingen
7,4
Goed
9 beoordelingen
De prijs is € 28
€ 28
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Utopia Hotel
Enugu
Utopia Hotel
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
De prijs is € 142
€ 142
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Maxbe Continental Hotel
Enugu
Maxbe Continental Hotel
Enugu
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.0 van 10, Goed, 7 beoordelingen
7,0
Goed
7 beoordelingen
De prijs is € 211
€ 211
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Zubani hotel and suites
Enugu
Zubani hotel and suites
Enugu
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 37
€ 37
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Adig Suites
Enugu
Adig Suites
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.6 van 10, Goed, 5 beoordelingen
7,6
Goed
5 beoordelingen
De prijs is € 56
€ 56
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Easton Hill Continental Hotel
Enugu
Easton Hill Continental Hotel
Enugu
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 46
€ 46
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3 Peacock Drive, Zoo Estate, Enugu, Enugu, 400102
In de buurt
- Polo Park Mall - 6 min. rijden - 6.3 km
- Nnamdi Azikiwe-stadion - 7 min. rijden - 7.2 km
- Golfbaan van Enugu - 7 min. rijden - 7.6 km
- Miliken Hill - 12 min. rijden - 12.5 km
- Ezeagu Cave - 55 min. rijden - 54.4 km
Lokaal vervoer
- Enugu (ENU-Akanu Ibiam) - 5 min. rijden
Restaurants
- KFC - 7 min. rijden
- Bush house arena - 6 min. rijden
- Roots - 7 min. rijden
- Timeless - 3 min. rijden
- Davis Suites - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
Lavender Spa and Suites
- Lavender Spa and Suites is a great choice for a stay in Enugu. You can grab a bite to eat at the coffee shop/cafe and visit the spa to be pampered with body wraps or hydrotherapy. Other highlights include an outdoor pool and a bar/lounge.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 80 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 08.00 uur en 12.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt dagelijks ontbijt 07.00 uur–11.30 uur
- Een restaurant
- Een bar/lounge
- Een koffiebar/café
Diensten
- Een 24-uurs receptie
Voorzieningen
- Een buitenzwembad
- Een volledig uitgeruste spa
Kamervoorzieningen
Slaap lekker
- Een turndownservice
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Handdoeken
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
- Adapters/opladers
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Speciale voorzieningen
Spa
Dit hotel beschikt over een lokale spa genaamd Lavender Spa die allerlei spabehandelingen aanbiedt. De beschikbare behandelingen zijn gezichtsbehandelingen, body wraps, body scrubs en lichaamsbehandelingen. De spa is uitgerust met een bubbelbad en een stoombad. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder hydrotherapie. De spa is dagelijks geopend.
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Lavender Spa and Suites gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Lavender Spa and Suites heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Is er een zwembad bij Lavender Spa and Suites?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Lavender Spa and Suites?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Lavender Spa and Suites?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Lavender Spa and Suites?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Wat is er in Lavender Spa and Suites en omgeving zoal te doen?
Lavender Spa and Suites heeft een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Lavender Spa and Suites?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.