Beachcomber of Mackinaw

Accommodatieklasse: 2
Motel met privéstrand, in de buurt van Veerbootterminal Mackinaw City

Kies datums om prijzen te bekijken

Beachcomber of Mackinaw offers a great location, putting you within just a 10-minute walk of Lake Huron and Mackinaw City Ferry Terminal. You'll have free perks like WiFi and self parking. Also, this motel is within a short drive of Lake Michigan.

Beoordelingen

9,4 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Privéstrand
  • Automaat
  • Microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (5)

  • Televisie
  • Klimaatregeling voor airconditioning
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Een minikoelkast
  • Een haardroger

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Kamer, 2 queensize bedden, uitzicht op meer, op benedenverdieping

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, uitzicht op meer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, kamers met tussendeur, uitzicht op meer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 1 kingsize bed, bubbelbad, uitzicht op meer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op het meer
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed, uitzicht op meer, op benedenverdieping

  • Uitzicht op het meer
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 queensize bedden, op benedenverdieping

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 tweepersoonsbedden, op benedenverdieping

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 kingsize bed, op benedenverdieping

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 queensize bed, bubbelbad

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1011 S Huron Ave, Mackinaw City, MI, 49701

In de buurt

  • Edgewater Beach - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Edgewater Beach - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Mackinaw Crossings - 18 min. wandelen - 1.5 km
  • Mackinaw Manor Haunted Mansion - 20 min. wandelen - 1.7 km
  • Mackinaw Bridge Museum - 2 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Pellston, Michigan (PLN-Regionale luchthaven Pellston) - 18 min. rijden
  • Mackinac Island, Michigan (MCD) - 7,9 mijl/12,8 km

Restaurants

  • ‪Keyhole Bar & Grill - ‬3 min. rijden
  • ‪Dixie Saloon - ‬3 min. rijden
  • ‪Wienerlicious - ‬2 min. rijden
  • ‪Fox's Pizza Den - ‬3 min. rijden
  • ‪Darrow's Family Restaurant - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Beachcomber of Mackinaw

  • Beachcomber of Mackinaw offers a great location, putting you within just a 10-minute walk of Lake Huron and Mackinaw City Ferry Terminal. You'll have free perks like WiFi and self parking. Also, this motel is within a short drive of Lake Michigan.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 22 dit motel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 22.00 uur.
    • Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Tussen 22.00 uur en 09.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie (maximaal 1 parkeerplaats per unit)
    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 2 km afstand

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een gemeenschappelijke microgolfoven

Activiteiten

  • Een privéstrand

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden

Voorzieningen

  • Een vuurkorf

Toegankelijkheid

  • Aangepaste wastafel
  • Wandbeugel bij het toilet

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 65 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Vliegenramen

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Bad/douchecombinaties
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Een minikoelkast

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LHBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Beachcomber of Mackinaw?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Beachcomber of Mackinaw?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Beachcomber of Mackinaw?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Beachcomber of Mackinaw een casino aanwezig?

Nee, dit motel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Kewadin Casino St. Ignace (16 min. rijden).

Wat is er in Beachcomber of Mackinaw en omgeving zoal te doen?

Beachcomber of Mackinaw heeft een privéstrand.

In wat voor omgeving bevindt Beachcomber of Mackinaw zich?

Beachcomber of Mackinaw bevindt zich aan het water, op slechts 3 minuten lopen van Huronmeer en 9 minuten loopafstand van Veerbootterminal Mackinaw City.

Beoordelingen

Beoordelingen over Beachcomber of Mackinaw

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,8

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent beach view. Our room was right on the beach
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean, friendly and great location.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The beach area was wonderful. We stayed in a balcony room and the views were top notch.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful stay—/beautiful
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

friendly staff, clean rooms, excellent stay, close to the bike trail that goes to the back of Mackinac crossings
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff were great, the place was cozy and had a great location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Our room was clean and comfortable. We enjoyed the view, bonfire and large TV. Easy parking and friendly staff. We wish we could have stayed longer!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very helpful staff, quiet room with a great lake view.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A great gem. Family run Motel with great modern rooms that are impeccably clean with very comfortable beds. Evening beach bonfires and friendly atmosphere with waterfront location make this a great place to stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very helpful staff and a beautiful location right on the beach.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff was friendly room wass clean great setting to set down by the water and not to far away from down town
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything about this little place was great! The front desk staff was lovely, gave good recommendations, and made us very comfortable. Being able to sit on the lake close to our room was a bonus and everything to do in Mackinaw City was close.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great spot for a stay in Mackinaw City. Really enjoyed the view and cleanliness. Thanks for a wonderful stay experience.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great staff, great room. Right near the water and close to the town center.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Laurie was super nice and helpful with everything hotel and mackinaw city/island related. the campsite and beach were a huge plus. for a small motel it was very nice, clean, modern, and updated. would definitely stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We loved our stay here. Lori at the front desk was so nice and very helpful. We'll definitely stay here again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Spent the weekend here with some friends and this place was so convenient and relaxing! Everything was 5 minutes away from the hotel. If you stay here, the sunrise is absolutely beautiful!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location right on beach with plenty of seating around fire pit. The staff made a fire for us and another visitor both nights we stayed there. Awesome service and made us feel at home.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

all was good!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The rooms are very nice and updated. The motel caretakers are amazing. Definitely will be back.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The manager of the property was amazing. They also have a ferry shuttle that will pick you up and take you to the dock and back to the hotel which was amazing!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Pristine, clean room. Friendly and helpful staff. Clean beach access with chairs.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly staff. Lori was amazing, very welcoming and offered help. The room was clean and adequate. The lake view was great. I will recommend and look to staying here again next time.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The view was wonderful, ans the caretakers of the Brachcomber are an amazing couple. They both gave great suggestions of activities to do and places to eat. Would highly recommend!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The host was very nice. Room was clean and everything is new and updated. Probably the best beach front out of all them,with nice swings,benches and fire pit. Stay here!