Auberge des Hirondelles
Accommodatieklasse: 2
Bed & breakfast in Puycelci
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Auberge des Hirondelles





Auberge des Hirondelles is a great choice for a stay in Puycelci. Guests can enjoy the seasonal outdoor pool, and continental breakfast is available daily.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Wekelijks
- Ontbijt beschikbaar
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Tuin
Net als thuis (4)
Net als thuis (4)
- Een tuin
- Beperkte schoonmaakservice
- Gratis parking in de buurt
- Een seizoensgebonden buitenzwembad
De huidige prijs is € 98
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Klassieke tweepersoonskamer laden

Klassieke tweepersoonskamer
- 23 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Hôtel Belle Vue
Les Aubugues
Hôtel Belle Vue
Les Aubugues
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
8.0 van 10, Zeer goed, 245 beoordelingen
8,0
Zeer goed
245 beoordelingen
De prijs is € 81
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Ô DOMAINE
Saint-Nauphary
Ô DOMAINE
Saint-Nauphary
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
8 beoordelingen
De prijs is € 94
€ 94
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Le Belvedere
Rocamadour
Le Belvedere
Rocamadour
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 284 beoordelingen
8,6
Uitstekend
284 beoordelingen
De prijs is € 83
€ 83
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

ibis Styles Toulouse Lavaur
Lavaur
ibis Styles Toulouse Lavaur
Lavaur
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Verbonden kamers beschikbaar
8.6 van 10, Uitstekend, 197 beoordelingen
8,6
Uitstekend
197 beoordelingen
De prijs is € 103
€ 103
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Hotel Restaurant Le Vinois
Caillac
Hotel Restaurant Le Vinois
Caillac
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 33 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
33 beoordelingen
De prijs is € 95
€ 95
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug

Dali Hôtel Montauban
Montauban
Dali Hôtel Montauban
Montauban
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 387 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
387 beoordelingen
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Hotel le Belvedere
Montagudet
Hotel le Belvedere
Montagudet
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.6 van 10, Uitstekend, 39 beoordelingen
8,6
Uitstekend
39 beoordelingen
De prijs is € 185
€ 185
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Hôtel du Château
Rocamadour
Hôtel du Château
Rocamadour
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 331 beoordelingen
8,4
Zeer goed
331 beoordelingen
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Chateau de Salettes
Cahuzac-sur-Vere
Chateau de Salettes
Cahuzac-sur-Vere
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.0 van 10, Zeer goed, 13 beoordelingen
8,0
Zeer goed
13 beoordelingen
De prijs is € 120
€ 120
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Château de Tauziès, The Originals Relais
Gaillac
Château de Tauziès, The Originals Relais
Gaillac
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 60 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
60 beoordelingen
De prijs is € 147
€ 147
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

10 RUE DES ESCLOPS, Puycelci, Tarn, 81140
In de buurt
- Chapelle Saint Roch - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Base de Loisirs des 3 Lacs - 18 min. rijden - 18.9 km
- Oude Binnenstad van Albi - 52 min. rijden - 53.6 km
- Kathedraal van Albi - 52 min. rijden - 53.9 km
- Musée Toulouse-Lautrec - 52 min. rijden - 53.9 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven Blagnac (TLS) - 78 min. rijden
- Station Marssac-sur-Tarn - 30 min. rijden
- Station Caussade - 31 min. rijden
- Gare de Réalville - 33 min. rijden
Restaurants
- Puycelsi Roc - 2 min. wandelen
- Au Baladin de la Gresigne - 14 min. rijden
- la Guinguette du Pays Salvagna - 16 min. rijden
- La Table du Peintre - 14 min. rijden
- Au Relais des Falaises - 5 min. rijden
Over deze accommodatie
Auberge des Hirondelles
- Auberge des Hirondelles is a great choice for a stay in Puycelci. Guests can enjoy the seasonal outdoor pool, and continental breakfast is available daily.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 5 deze bed & breakfast
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 19.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
- Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
Parkeren
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 100 meter afstand
- Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Continentaal ontbijt (toeslag) dagelijks 08.30 uur–10.30 uur
Voorzieningen
- Een tuin
- Een seizoensgebonden buitenzwembad
- Tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
Meer
- Schoonmaak: wekelijks
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van EUR 9 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen (geschatte bedragen)
Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni 01 tot september 30
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie J00075520601
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Auberge des Hirondelles?
Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Auberge des Hirondelles?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Auberge des Hirondelles?
Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je wel gratis parkeren.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Auberge des Hirondelles?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Wat is er in Auberge des Hirondelles en omgeving zoal te doen?
Auberge des Hirondelles heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Auberge des Hirondelles zich?
Auberge des Hirondelles ligt op slechts 3 minuten loopafstand van Chapelle Saint Roch.