Blizzard Resort
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Mahabaleshwar met een buitenzwembad en een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Blizzard Resort





Enjoy your visit to Mahabaleshwar with a stay at Blizzard Resort. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant.
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(5)
Voornaamste voorzieningen (5)
- Dagelijks
- Restaurant
- Buitenzwembaden
- Ontbijt beschikbaar
- 24-uurs receptie
Net als thuis (5)
Net als thuis (5)
- Privébadkamers
- Dagelijkse schoonmaak
- Klimaatregeling voor airconditioning
- Gratis parkeerplaatsen
- Buitenzwembaden
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Premium tweepersoonskamer laden

Premium tweepersoonskamer
- 19 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Familiekamer laden

Familiekamer
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Klassieke tweepersoonskamer laden

Klassieke tweepersoonskamer
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Executive tweepersoonskamer laden

Executive tweepersoonskamer
- 20 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Nature Nest Valley Resort
Mahabaleshwar
Nature Nest Valley Resort
Mahabaleshwar
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- 24/7 receptie

Drizzle Resort
Mahabaleshwar
Drizzle Resort
Mahabaleshwar
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
De prijs is € 15
€ 15
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Fountain, Mahabaleshwar - IHCL SeleQtions
Mahabaleshwar
Fountain, Mahabaleshwar - IHCL SeleQtions
Mahabaleshwar
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.0 van 10, Zeer goed, 20 beoordelingen
8,0
Zeer goed
20 beoordelingen

Del Luna
Gureghar
Del Luna
Gureghar
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Silver Galaxy By Joy Suites
Jaoli
Silver Galaxy By Joy Suites
Jaoli
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant

Aakaar Valley
Moleshwar
Aakaar Valley
Moleshwar
- 24/7 receptie
De prijs is € 24
€ 24
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Hotel Raaya Regency
Mahabaleshwar
Hotel Raaya Regency
Mahabaleshwar
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
De prijs is € 11
€ 11
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Hotel Sunrise, Panchgani
Bhilar
Hotel Sunrise, Panchgani
Bhilar
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 33
€ 33
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Treebo Iceberg 700Meters From Venna Lake
Mahabaleshwar
Treebo Iceberg 700Meters From Venna Lake
Mahabaleshwar
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Royal Stone Resort
Bhilar
Royal Stone Resort
Bhilar
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Panchgani - Mahabaleshwar Rd, Mahabaleshwar, MH, 412805
Lokaal vervoer
- Pune (PNQ-Lohegaon) - 180 min. rijden
Restaurants
- Rustom's Strawberry Inn - 2 min. rijden
- Jafferbhai- Delhi Darbar - 7 min. rijden
- Bagicha Cream Centre - 12 min. rijden
- Poonam Restaurant - 6 min. rijden
- Purohit's Namaste Veg. Fast Food - 7 min. rijden
Over deze accommodatie
Blizzard Resort
- Enjoy your visit to Mahabaleshwar with a stay at Blizzard Resort. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 12 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 12.00 uur en 18.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Ontbijtbuffet (toeslag) dagelijks 08.00 uur–09.30 uur
- Een restaurant
Diensten
- Een 24-uurs receptie
Voorzieningen
- Een buitenzwembad
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Klimaatregeling voor airconditioning
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Zeep en shampoo
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Er wordt ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van INR 350 voor volwassenen en INR 250 voor kinderen (geschatte bedragen)
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Blizzard Resort?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Blizzard Resort?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Blizzard Resort?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Blizzard Resort?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Blizzard Resort en omgeving zoal te doen?
Blizzard Resort heeft een buitenzwembad.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Blizzard Resort?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.