HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL
Accommodatieklasse: 3
Hotel in het centrum in Esmeraldas, met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL





HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL is a great choice for a stay in Esmeraldas. Free perks include WiFi, valet parking, and continental breakfast daily between 7:00 AM and 9:00 AM.
Beoordelingen
4,04,0 op 10 –
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Wasserij
Voornaamste voorzieningen
(10)
Voornaamste voorzieningen (10)
- Dagelijks
- Restaurant
- Koffiebar/café
- Vergaderruimtes
- 24-uurs receptie
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Airconditioning
- Tuin
- Wasserijservice
- Lockers
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Kookgerei, borden en bestek
- Privébadkamers
- Een eetruimte
- Een tuin
- Dagelijkse schoonmaak
- Verduisterende gordijnen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Cayapas Esmeraldas
Esmeraldas
Hotel Cayapas Esmeraldas
Esmeraldas
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 9 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
9 beoordelingen
De prijs is € 40
€ 40
26 aug - 27 aug

Hotel Las Palmas
Esmeraldas
Hotel Las Palmas
Esmeraldas
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
6.0 van 10, 2 beoordelingen
6,0
2 beoordelingen
De prijs is € 54
€ 54
26 aug - 27 aug

Hotel RC Tonsupa
Tonsupa
Hotel RC Tonsupa
Tonsupa
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 12 beoordelingen
8,4
Zeer goed
12 beoordelingen
De prijs is € 42
€ 42
26 aug - 27 aug

Hotel Costa Paraiso
Atacames
Hotel Costa Paraiso
Atacames
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
7.4 van 10, Goed, 51 beoordelingen
7,4
Goed
51 beoordelingen
De prijs is € 55
€ 55
26 aug - 27 aug

Hotel Bernabeth
Muisne
Hotel Bernabeth
Muisne
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
7.6 van 10, Goed, 37 beoordelingen
7,6
Goed
37 beoordelingen
De prijs is € 135
€ 135
26 aug - 27 aug

Hostería Puerto Gaviota
Tonsupa
Hostería Puerto Gaviota
Tonsupa
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 19 beoordelingen
9,2
Fantastisch
19 beoordelingen
De prijs is € 111
€ 111
26 aug - 27 aug

Hotel Perla Verde
Esmeraldas
Hotel Perla Verde
Esmeraldas
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
6.4 van 10, 6 beoordelingen
6,4
6 beoordelingen
De prijs is € 50
€ 50
31 aug - 1 sep

Hotel Soberao
Tachina
Hotel Soberao
Tachina
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Hostería Pacific Stone
Tachina
Hostería Pacific Stone
Tachina
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 2 beoordelingen
8,0
Zeer goed
2 beoordelingen
De prijs is € 51
€ 51
31 aug - 1 sep

Excelente vista Casa Blanca - Same
Tonchigüe
Excelente vista Casa Blanca - Same
Tonchigüe
- Zwembad
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

AVENIDA COLON CRUCE SALINA, 062452522, Esmeraldas, Esmeraldas, 080105
In de buurt
- Parque Central 20 de Marzo - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Estadio Folke Anderson - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Malecón Las Palmas - 9 min. rijden - 3.4 km
- Playa de Tonsupa - 35 min. rijden - 32.4 km
- Strand van Atacames - 49 min. rijden - 43.5 km
Lokaal vervoer
- Esmeraldas (ESM-General Rivadeneira) - 17 min. rijden
- Quito (UIO-Mariscal Sucre Intl.) - 116,7 mijl/187,8 km
Restaurants
- Chifa Hong Kong - 3 min. wandelen
- Brisas Del Pacífico - 5 min. rijden
- Chifa Esmeraldas - 6 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL
- HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL is a great choice for a stay in Esmeraldas. Free perks include WiFi, valet parking, and continental breakfast daily between 7:00 AM and 9:00 AM.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 30 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 06.00 uur en 05.30 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis beveiligde, openlucht plaatsen voor valetparkeren bij de accommodatie
- Een garage beschikbaar bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt dagelijks ontbijt 07.00 uur–09.00 uur
- Een restaurant
- Een koffiebar/café
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Dagelijks een gratis receptie
Werken tijdens je reis
- Vergaderruimtes
Diensten
- Een 24-uurs receptie
- Een droogkuis/wasserijservice
Voorzieningen
- Een tuin
- Lockers
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
- Een strijkplank/strijkijzer op verzoek
Slaap lekker
- Verduisterende gordijnen
Heerlijk genieten
- Een terras
- Een eetruimte
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Douche
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger (op verzoek)
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi
- Een telefoon
- Adapters/opladers
Eten en drinken
- Lokale maaltijdbezorging
- Een koelkast (op verzoek)
- Een microgolfoven
- Kookgerei, borden en bestek
Meer
- Reisgidsen/tips
- Lokale kaarten
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- Nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum komen mogelijk in aanmerking voor restitutie van deze belasting. Niet-inwoners zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (15%) op pakketboekingen.
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige valetparkeerservice.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Wat is er in HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL en omgeving zoal te doen?
HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL heeft een tuin.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
Heeft HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL ook buitenruimtes?
Ja, elke kamer heef een veranda of patio.
In wat voor omgeving bevindt HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL zich?
HOTEL SHEKINAH INTERNACIONAL bevindt zich in hartje Esmeraldas, op slechts 6 minuten lopen van Estadio Folke Anderson en 7 minuten lopen van Parque Central 20 de Marzo.