Geverifieerd
6/10 – Goed
24 jun 2026
Vybavení - časem zastaralé a opotřebené, na pokoji nebyla jediná sklenička, pouze 2 plastové jednorázové kelímky - což vypovídá o jejich přístupu k ochraně přírody, komplex 3 velkých vzájemně propojených budov, , snídaně průměrná, pozor pokud máte polopenzi - večeře/bufetová/ se podává již od 16:30 max. do 18:30 (v Polsku je to časté). Plusem jsou nealko nápoje a káva k večeři. Mínusem je placené parkování 30PLN za den.
Martin
Martin, reis van 1 nacht

















