Hotel América

Accommodatieklasse: 3
Hotel in het centrum, in de buurt van Oxígeno Human Playground

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Hotel América, you'll be within a 10-minute drive of National Stadium of Costa Rica and Oxígeno Human Playground. Free perks include WiFi and wired internet. Also, Multiplaza Mall Escazu and Central Park are within a short drive.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Wasserij
  • 24/7 receptie
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijks
  • Parkeerplaatsen
  • 24-uurs receptie
  • Wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (5)

  • Privébadkamers
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een bad of douche
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Parkeerplaatsen (toeslag)

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe eenpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis kabelinternet

Familiekamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Calle 0, Avenidas 2 y 4, Sobre cuadra este, Heredia, Heredia, 40101

In de buurt

  • Heredia Central Park - 1 min. wandelen - 0.1 km
  • El Fortín - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Universidad Nacional - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Palacio de los Deportes - 10 min. wandelen - 0.8 km
  • Oxígeno Human Playground - 19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 27 min. rijden
  • Internationale luchthaven Tobías Bolaños (SYQ), San José, Costa Rica - 28 min. rijden
  • Station Heredia - 4 min. lopen
  • Station San José Contraloria - 11 min. rijden
  • Station Heredia Miraflores - 20 min. lopen

Restaurants

  • ‪Kfc Mercado - ‬3 min. wandelen
  • ‪Restaurante Ruta 66 - ‬1 min. wandelen
  • ‪Café Pro - ‬3 min. wandelen
  • ‪Soda Paco Alfaro - ‬3 min. wandelen
  • ‪El Testy - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel América

  • When you stay at Hotel América, you'll be within a 10-minute drive of National Stadium of Costa Rica and Oxígeno Human Playground. Free perks include WiFi and wired internet. Also, Multiplaza Mall Escazu and Central Park are within a short drive.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 35 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi en kabelinternet in de kamers

Parkeren

    • Plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (USD 5 per dag)
    • Parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 15 meter afstand (USD 5 per dag)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Toegankelijkheid

  • Goed verlicht pad naar de ingang

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Bad of douche
  • Zeep en shampoo
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een gratis krant
  • Gratis wifi en kabelinternet

Meer

  • Een kluis
  • Reisgidsen/tips
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Parkeren kost USD 5 per dag
  • Je kunt in de buurt parkeren voor USD 5 per dag (15 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel América?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel América?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: USD 5 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel América?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Hotel América een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Casino Fiesta Heredia (8 min. rijden) en Casino Fiesta (12 min. rijden).

Wat is er in Hotel América en omgeving zoal te doen?

Je kunt bijvoorbeeld een uitstapje maken naar Oxígeno Human Playground (1,9 km) en Estadio Nacional de Costa Rica (8,5 km) of naar Parque Central (11 km) en Winkelcentrum Multiplaza Escazú (12,4 km).

In wat voor omgeving bevindt Hotel América zich?

Hotel América ligt in hartje Heredia, een korte 4 minuten loopafstand van Station Heredia en 8 minuten lopen van Universidad Nacional.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel América

7,8

Goed

8,0

Netheid

7,0

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The aerea Is very pretty, you have buses for the mountains near..the hotel was quiet enough to sleep well, the mattress was to hard but we've been very good at the end of the experience!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was satisfactory! Although I wasn't able to go on a tour being outside the area they would pick me up! Breakfast was very good Staff was very helpful
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Thank you 🙏
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed