SUKOON DK

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Jakholi met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

When visiting Jakholi, SUKOON DK is a great choice to consider. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant. Other features include a fitness center and a garden.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Dagelijks
  • Restaurant
  • Buitenzwembaden
  • Fitnessfaciliteiten
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een zitruimte
  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 58
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op heuvels

  • Uitzicht op de heuvels
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Luxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op heuvels

  • Uitzicht op de heuvels
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Village Aun, Jakholi, UK, 246171

In de buurt

  • Dhari Devi Temple - 48 min. rijden - 24.2 km
  • Panneshwar Mahadev - 60 min. rijden - 31.9 km

Restaurants

  • ‪Shangrila Resturant - ‬7 min. rijden
  • ‪Naini Tourist Restaurant - ‬51 min. rijden
  • ‪Rudra Complex Restaurant - ‬4 min. rijden
  • ‪Pahadi Kitchen - ‬12 min. wandelen
  • ‪Sukoon Dk - ‬7 min. rijden

Over deze accommodatie

SUKOON DK

  • When visiting Jakholi, SUKOON DK is a great choice to consider. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant. Other features include a fitness center and a garden.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 10 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Minimumleeftijd voor inchecken: 19 jaar

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 19 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt dagelijks ontbijt 08.00 uur–11.00 uur
  • Een restaurant

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een buitenzwembad

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Pantoffels
  • Vliegenramen
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een balkon
  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij SUKOON DK?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij SUKOON DK?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij SUKOON DK?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat is er in SUKOON DK en omgeving zoal te doen?

SUKOON DK heeft een buitenzwembad en een fitnesscentrum, naast een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van SUKOON DK?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft SUKOON DK ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt SUKOON DK zich?

SUKOON DK ligt op slechts 13 minuten loopafstand van Regioziekenhuis.

Beoordelingen

Beoordelingen over SUKOON DK

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing hospitality, amazing views, amazing room. Everyone working there is so kind and polite. They went out of the way to make me feel comfortable. The quality of the rooms are superb. And the price is affordable. The food is the best around that area. I would definitely recommend this place for stopovers enroute to Kedarnath and badrinath. It’s located ideally for the night stopover.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing hospitality, amazing views, amazing room. Everyone working there is so kind and polite. They went out of the way to make me feel comfortable. The quality of the rooms are superb. And the price is affordable. The food is the best around that area. I would definitely recommend this place for stopovers enroute to Kedarnath and badrinath. It’s located ideally for the night stopover.