Gehele woning
Lowen Lodge
Accommodatieklasse: 3
Een accommodatie in Padstow met open haard en keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Lowen Lodge





Adjacent to a golf course, this cottage is a great choice for a stay in Padstow. Free WiFi is an added perk, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. The property features a garden, a kitchen, and a fireplace.
Beoordelingen
1010 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Niet-roken
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Tuin
- Speeltuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een speeltuin
- 3 slaapkamers
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een tuin
- Een open haard
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Well Parc Hotel
Padstow
Well Parc Hotel
Padstow
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
- Niet-roken
7.6 van 10, Goed, 330 beoordelingen
7,6
Goed
330 beoordelingen
De prijs is € 152
€ 152
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Holidays at Atlantic Bays Holiday Park
Padstow
Holidays at Atlantic Bays Holiday Park
Padstow
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Bar
- Wasserij
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 11 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
11 beoordelingen

Embury
Padstow
Embury
Padstow
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
De prijs is € 298
€ 298
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Beachcomber
Padstow
Beachcomber
Padstow
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi

Beachcombers Apartments
Newquay
Beachcombers Apartments
Newquay
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 78 beoordelingen
8,8
Uitstekend
78 beoordelingen

Farmers Arms
Padstow
Farmers Arms
Padstow
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 160 beoordelingen
8,4
Zeer goed
160 beoordelingen
De prijs is € 105
€ 105
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

YHA Treyarnon - Hostel
Padstow
YHA Treyarnon - Hostel
Padstow
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
9.2 van 10, Fantastisch, 35 beoordelingen
9,2
Fantastisch
35 beoordelingen
De prijs is € 53
€ 53
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Cornish Holiday at Atlantic Bays
Padstow
Cornish Holiday at Atlantic Bays
Padstow
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Niet-roken
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 408
€ 408
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep

Mawgan Porth Apartments
Newquay
Mawgan Porth Apartments
Newquay
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 27 beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
27 beoordelingen

The Beach House & Porth Sands Apartments
Newquay
The Beach House & Porth Sands Apartments
Newquay
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 26 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
26 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

54 Parc Trenance St. Merryn, Padstow, England, PL28 8QA
In de buurt
- Padstow Maize Maze - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Cornwall Area of Outstanding Natural Beauty - 3 min. rijden - 1.8 km
- Harlyn Bay Beach - 7 min. rijden - 4.8 km
- Trevone Bay Beach - 8 min. rijden - 5.8 km
- Padstow Harbour - 9 min. rijden - 7.2 km
Lokaal vervoer
- Newquay (NQY-Newquay Cornwall) - 24 min. rijden
- Station St Columb Road - 19 min. rijden
- Station Quintrell Downs - 23 min. rijden
- Station Roche - 25 min. rijden
Restaurants
- Strong Adolfos - 13 min. rijden
- Oyster Catcher Pub - 27 min. rijden
- The Seafood Restaurant - 9 min. rijden
- Fee's Food - 25 min. rijden
- Stein's Fish & Chips - 10 min. rijden
Over deze accommodatie
Lowen Lodge
- Adjacent to a golf course, this cottage is a great choice for a stay in Padstow. Free WiFi is an added perk, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. The property features a garden, a kitchen, and a fireplace.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 23.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Geen parkeerplaatsen ter plaatse beschikbaar
Gezinsvriendelijk
- Speeltuin
Keuken
- Koelkast
- Vaatwasser
- Broodrooster
- Waterkoker
- Kookgerei, borden, bestek
Slaapkamers
- 3 slaapkamers
Badkamers
- 2 badkamers
- Douche
Leefruimtes
- Open haard
Buitenruimtes
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Een wasmachine
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Geen huishoudservice
Ligging hoogtepunten
- Naast een golfbaan
Activiteiten
- Fiets- en wandelroutes in de buurt
- Vissen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Individueel gedecoreerd
- Individueel gemeubileerd
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Lowen Lodge en omgeving zoal te doen?
Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen en wandelen. Lowen Lodge biedt ook een tuin.
Heeft Lowen Lodge een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Lowen Lodge zich?
Lowen Lodge ligt op slechts 5 minuten loopafstand van Padstow Maize Maze.