Gehele woning
Moonlake Lodge
Accommodatieklasse: 3
Een accommodatie in Bideford, met keuken
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Moonlake Lodge





This cottage puts you within a 10-minute drive of North Devon Coast. Freebies like WiFi and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. A garden, a kitchen, and a refrigerator are other features.
Beoordelingen
8,68,6 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- Tuin
- Speeltuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een speeltuin
- 2 slaapkamers
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een tuin
- Gratis parkeerplaatsen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Badgers Sett
Bude
Badgers Sett
Bude
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2 beoordelingen
De prijs is € 527
€ 527
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Thornbury Holiday Park
Holsworthy
Thornbury Holiday Park
Holsworthy
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasserij
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 34 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
34 beoordelingen
De prijs is € 168
€ 168
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Fosfelle Cottages
Bideford
Fosfelle Cottages
Bideford
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 beoordelingen

The Boathouse
Bucks Mills
The Boathouse
Bucks Mills
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen

Little Linney - Sleeps 2 - Garden - Parking - Wifi
Bideford
Little Linney - Sleeps 2 - Garden - Parking - Wifi
Bideford
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Koelkast
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2 beoordelingen

Sylvie's Country Cottage
Bideford
Sylvie's Country Cottage
Bideford
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Lounge
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling

Westeria Cottage
Barnstaple
Westeria Cottage
Barnstaple
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
8.8 van 10, Uitstekend, 3 beoordelingen
8,8
Uitstekend
3 beoordelingen
De prijs is € 275
€ 275
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Springside
Barnstaple
Springside
Barnstaple
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
De prijs is € 537
€ 537
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

The Cottage
Bideford
The Cottage
Bideford
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
3 beoordelingen
De prijs is € 443
€ 443
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

6 Manor Park
Bideford
6 Manor Park
Bideford
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Moonlake Lodge 65 Hartland Forest Golf, & Leisure Parc Woolsery, Bideford, England, EX39 5RA
In de buurt
- Hartland Forest - 1 min. wandelen - 0.1 km
- Kust van Noord-Devon - 13 min. rijden - 8.2 km
- Bude Beach - 36 min. rijden - 31.5 km
- Widemouth Bay Beach - 41 min. rijden - 36.7 km
- RHS Garden Rosemoor - 42 min. rijden - 37.7 km
Lokaal vervoer
- Barnstaple Station - 34 min. rijden
- Station Chapelton - 37 min. rijden
Restaurants
- Bradworthy Inn - 13 min. rijden
- London Inn - 14 min. rijden
- The Hart Inn - 13 min. rijden
- The Old Smithy Inn - 13 min. rijden
- Anchor Inn - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
Moonlake Lodge
- This cottage puts you within a 10-minute drive of North Devon Coast. Freebies like WiFi and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails. A garden, a kitchen, and a refrigerator are other features.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Deze cottage is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 16.00 uur en 23.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan
- Assistentiedieren zijn welkom
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
- Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
- Speeltuin
Keuken
- Koelkast
- Vaatwasser
- Broodrooster
- Kookgerei, borden, bestek
- Waterkoker
Slaapkamers
- 2 slaapkamers
Badkamers
- 2 badkamers
- Douche
Buitenruimtes
- Tuin
Wasvoorzieningen
- Een wasmachine
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Assistentiedieren betalen geen toeslag
- Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Rookvrije accommodatie
Diensten en comfort
- Geen huishoudservice
Ligging hoogtepunten
- Naast een golfbaan
Activiteiten
- Vissen in de buurt
- Fiets- en wandelroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- Individueel gedecoreerd
- Individueel gemeubileerd
Toeslagen & beleid
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij deze cottage?
Ja, huisdieren zijn welkom.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij deze cottage?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij deze cottage?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Moonlake Lodge en omgeving zoal te doen?
Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen en wandelen. Moonlake Lodge biedt ook een tuin.
Heeft Moonlake Lodge een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, kookgerei en een koelkast.
In wat voor omgeving bevindt Moonlake Lodge zich?
Moonlake Lodge ligt op slechts 2 minuten loopafstand van Hartland Forest.