Arihini Deluxe Apartments

Accommodatieklasse: 3.5
Pension met een buitenzwembad, in de buurt van Strand van West Bay

Kies datums om prijzen te bekijken

Featuring a rooftop terrace, Arihini Deluxe Apartments puts you within a 10-minute drive of West Bay Beach. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (6)

  • Op verzoek
  • Buitenzwembaden
  • Dakterras
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Een keuken
  • Een wasserij
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een lift
  • Kabelzenders
  • Luxe beddengoed
De huidige prijs is € 106
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Luxe appartement, balkon, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 116 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed en 2 tweepersoonsbedden

Exclusief appartement

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Business tweepersoonskamer

  • Uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 tweepersoonsbedden

Exclusieve loft

  • Uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Luxe appartement

  • Uitzicht op de baai
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 9
  • 2 kingsize bedden, 1 twijfelaar zetelbed en 2 tweepersoonsbedden

Luxe appartement, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
W Bay Rd, Roatan, Bay Islands Department, 34101

In de buurt

  • AquaRoatan - 16 min. wandelen - 1.3 km
  • Strand van Half Moon Bay - 4 min. rijden - 3.8 km
  • Strand van West Bay - 7 min. rijden - 2.5 km
  • West Bay Mall - 7 min. rijden - 2.5 km
  • Penelope's Island Emporium - 7 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Roatán (RTB-Juan Manuel Galvez Intl.) - 33 min. rijden
  • Útila (UII) - 23 mijl/37 km

Restaurants

  • ‪Gula Gastrobar & Winery - ‬3 min. rijden
  • ‪The Beach Club San Simón - ‬2 min. rijden
  • ‪Booty Bar - ‬3 min. rijden
  • ‪Splash Inn - ‬3 min. rijden
  • ‪Argentinian Grill - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Arihini Deluxe Apartments

  • Featuring a rooftop terrace, Arihini Deluxe Apartments puts you within a 10-minute drive of West Bay Beach. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 17 dit pension

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en 20.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 19.00 uur.
    • Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een wasserij

Voorzieningen

  • Een dakterras
  • Een buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Een lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 50 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Een bed met pillowtop

Jezelf opfrissen

  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Een microgolfoven
  • Een keuken
  • Kookplaten
  • Een oven
  • Een broodrooster
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een blender
  • Een keukeneiland
  • Keukenpapier

Meer

  • Schoonmaakproducten

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 100 per accommodatie, per verblijf (bij verblijf tussen 13 april en 21 april)

Optionele extra's

  • Schoonmaakkosten: USD 25 per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Arihini Deluxe Apartments?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 08.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Arihini Deluxe Apartments?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Arihini Deluxe Apartments?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Arihini Deluxe Apartments?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Arihini Deluxe Apartments en omgeving zoal te doen?

Arihini Deluxe Apartments heeft een buitenzwembad.

Heeft Arihini Deluxe Apartments kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met een blender, een koffiezetapparaat en een broodrooster.

Beoordelingen

Beoordelingen over Arihini Deluxe Apartments

9,2

Fantastisch

9,8

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación limpia con buena vista al mar y bastante cómoda la habitación
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful view, clean modern rooms. Very central between west key and west end. And a very quiet place if you enjoy relaxation.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good stay, the front desk staff was helpful and helped me get a taxi since the hotel is up a high hill and you need a driver to bring you down near west end.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Bello lugar, espectacular vista
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The view was amazing. Conveniently located close to the beach
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

It was great
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff is great! Nice and quiet.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfect experience
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Love the view from our apartment suite! This was our 3rd time staying at Arihini. Very safe and well maintained building. The view never gets old!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place, beatifull view , two amazing view for a price to pay.. you can see both side of the Island sunset and su sunrise and close to the better beach that has ROA west bay and west end .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfect service
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice staff, clean, modern place. Beautiful ocean view- sunset and sunrise views from the rooftop pool.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent service - always quick responses if you need anything - gorgeous property overall - perfect distance from west bay and west end.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful ocean view! The sunset was unforgettable. The location is conveniently in the middle west bay and west end. I most definitely recommend this place and look forward to another visit.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

What an amazing find! So quiet, so luxurious, so roomy. The views are incredible. 5 minutes from West Bay and 7 mins from West End. You won't find better accomodations for less money. The bed was perfect! AC is nice and cold.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to stay. Staff. Very friendly
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful place! Spacious, clean, quiet and Incredible 360 degrees view of that part of the island from it roof top. No warm water pool
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff members were very helpful and professional. The place is spotless all over, the pool it’s perfect and the view from the pool spectacular. It’s just minutes from west bay or west end.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We stayed here due to our flight being delayed. Chachi was so nice upon check in.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

yes, the room was really nice. Well appointed super views. The staff was very friendly and helpful, Sadie was wonderful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

All
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

yes cleaned as advertised each week. Staff friendly. Ocean view spectacular. Pool small but as advertised.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Most likely if you gonna stay here make sure you bring enought food its hard to find food if you dont eat at the beached otherwise the stay was alright
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The ocean view from our room was absolutely stunning – we could see it directly from our window. The room itself was spotless, modern, and beautifully minimalist. It was incredibly comfortable, and we’re already looking forward to staying here again soon!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The accommodations were incredible, but we were next to a very busy road. That’s the only ding on this property.