Hideout Hostel 2

Accommodatieklasse: 2
Hostel met 10 strandbars, in de buurt van Strand van Haad Rin Nai

Kies datums om prijzen te bekijken

Hideout Hostel 2 features a rooftop terrace and puts you within a 5-minute walk of Haad Rin Nai Beach. After splashing around at the outdoor pool, you can grab a bite to eat at the restaurant or unwind with a drink at one of the 10 beach bars.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant en 10 strandbars
  • Buitenzwembaden
  • Dakterras
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis strandclub in de buurt
  • Strandlakens
  • Bar/lounge
  • 2 koffiebars/cafés
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning

Net als thuis (6)

  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Houtskoolgrills
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
  • Een haardroger
De huidige prijs is € 21
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt

Kameropties

Comfort tweepersoonskamer

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
95/31, Ko Pha-ngan, Surat Thani, 84280

In de buurt

  • Strand van Haad Rin Nai - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Strand van Haad Rin Nok - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Haad Leela Beach - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Haad Rin Viewpoint - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Ao Hin Lor - 3 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Ko Samui (USM) - 117 min. rijden

Restaurants

  • ‪Mama's Schnitzel Chicken Sandwich - ‬4 min. wandelen
  • ‪Pranee - ‬6 min. wandelen
  • ‪One Love - ‬4 min. wandelen
  • ‪Lazy House Restaurant - ‬1 min. wandelen
  • ‪Sandcastle club - ‬4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hideout Hostel 2

  • Hideout Hostel 2 features a rooftop terrace and puts you within a 5-minute walk of Haad Rin Nai Beach. After splashing around at the outdoor pool, you can grab a bite to eat at the restaurant or unwind with a drink at one of the 10 beach bars.

Overzicht

INCHECKEN
14.00 uur
UITCHECKEN
11.00 uur

Grootte van het hotel

    • 8 dit hostel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en 22.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De accommodatie rekent 3 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
    • De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) dagelijks 08.00 uur–13.00 uur
  • 10 strandbars
  • 2 koffiebars/cafés
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Houtskoolgrills

Activiteiten

  • Strandvolleybal
  • Gratis strandclub in de buurt
  • Vlak bij het strand

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte
  • Strandlakens

Voorzieningen

  • Een geldautomaat/bankservice
  • Een dakterras
  • Een buitenzwembad
  • Lockers
  • Een steiger
  • Een entertainmentruimte buiten
  • Tuinmeubelen

Toegankelijkheid

  • Visueel brandalarm
  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Ontbijt kost tussen de THB 60 en THB 200 per persoon (geschatte bedragen)
  • Voor betalingen met een creditcard geldt een toeslag van 3 procent

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
LOCALIZE
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Hideout Hostel 2?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hideout Hostel 2?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hideout Hostel 2?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hideout Hostel 2?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hideout Hostel 2 en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere een spelletje volleybal spelen. Neem een duik in het buitenzwembad of maak gebruik van een van de andere voorzieningen van dit hostel. Zo vind je hier 10 strandbars.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hideout Hostel 2?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hideout Hostel 2 zich?

Hideout Hostel 2 ligt in de buurt van het Strand van Haad Rin Nai in Haad Rin, op slechts 3 minuten lopen van Haad Rin-pier en 5 minuten loopafstand van Strand van Haad Rin Nok.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hideout Hostel 2

9,6

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super friendly staff, great area, honestly the best place i stayed my entire trip!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hideout Hostel 2 is just great
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hideout Hostel 2 combined with the Main hostel around the corner... Also the quality of Hideout Hostel 2 is just great... From beds to bathrooms
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed