Hotel Las Vegas
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Necochea
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Las Vegas





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Compostela
Necochea
Hotel Compostela
Necochea
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
- Wasserij

Hotel Internacional
Necochea
Hotel Internacional
Necochea
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

Hotel San Miguel
Necochea
Hotel San Miguel
Necochea
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Bar

Acapulco
Necochea
Acapulco
Necochea
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
- 24/7 receptie

Hotel Leon
Necochea
Hotel Leon
Necochea

Hotel Venezia
Necochea
Hotel Venezia
Necochea
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Niet-roken

Cadi Palace
Mar del Plata
Cadi Palace
Mar del Plata
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar

Amaike Hotel Golf & Spa Adults Only
Tandil
Amaike Hotel Golf & Spa Adults Only
Tandil
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Spa
- Gratis parkeren
8.8 van 10, Uitstekend, 19 beoordelingen
8,8
Uitstekend
19 beoordelingen
De prijs is € 142
€ 142
26 aug - 27 aug

HOTEL ROMA TANDIL
Tandil
HOTEL ROMA TANDIL
Tandil
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.6 van 10, Uitstekend, 15 beoordelingen
8,6
Uitstekend
15 beoordelingen
De prijs is € 52
€ 52
26 aug - 27 aug

Hotel El Quijote
Necochea
Hotel El Quijote
Necochea
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
7.0 van 10, Goed, 4 beoordelingen
7,0
Goed
4 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Avenida 79 nro. 247, Necochea, Buenos Aires Province, 7630
In de buurt
- Parque Miguel Lillo - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Strand van Necochea - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Vuurtoren van Quequén - 12 min. rijden - 7.2 km
- Costa Bonita - 21 min. rijden - 11.3 km
Lokaal vervoer
- Mar Del Plata (MDQ-Internationale luchthaven Astor Piazzola) - 117 min. rijden
Restaurants
- Peperoncino - 4 min. rijden
- Antares Necochea - 5 min. wandelen
- Su Cantina - 5 min. wandelen
- Al Final Chorizo - 2 min. wandelen
- Shawarma Cocina Arabe - 1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Las Vegas
- When visiting Necochea, Hotel Las Vegas is a great choice to consider.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 22 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 13.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijt
Voorzieningen
- Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
- Een spelletjesruimte
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Verwarming
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (21%).
Beleid
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Las Vegas?
Je kunt inchecken vanaf 13.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Hotel Las Vegas en omgeving zoal te doen?
Hotel Las Vegas heeft een spelletjesruimte.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Las Vegas zich?
Hotel Las Vegas ligt op een korte 18 minuten lopen van Strand van Necochea en 7 minuten loopafstand van Parque Miguel Lillo.