Quinta da Maquia Hotel

Accommodatieklasse: 5 en hoger
Hotel in luxe stijl in Sintra met een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Enjoy your visit to Sintra with a stay at Quinta da Maquia Hotel. Guests can be pampered with massages at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. Other features of this luxurious hotel include an outdoor pool, a poolside bar, and a fitness center. The property is just a short walk to public transportation: Sintra Tram Stop is 4 minutes away.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Buitenzwembaden
  • Fitnessfaciliteiten
  • Poolbar
  • 24-uurs roomservice
  • Massage/behandelingsruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Wasserijservice
  • Conciërgeservices

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een espressoapparaat
  • Een lift
  • Een minibar
De huidige prijs is € 220
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Villa, 1 kingsize bed

9,2 van 10
Fantastisch
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Tweepersoonskamer, uitzicht op bergen

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Premium kamer

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Superior kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 twijfelaar zetelbed

Romantische kamer

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 twijfelaar zetelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Avenida Heliodoro Salgado 89, Sintra, 2710-575

In de buurt

  • Museu de Arte Moderna - 12 min. wandelen - 1.0 km
  • Cultureel centrum Olga Cadaval - 13 min. wandelen - 1.2 km
  • Palácio Nacional de Sintra - 4 min. rijden - 1.9 km
  • Sintra Mountains - 4 min. rijden - 1.9 km
  • Kerk van São Martinho - 5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Cascais (CAT) - 25 min. rijden
  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 40 min. rijden
  • Station Algueirão-Mem Martins - 7 min. rijden
  • Station Sintra - 12 min. lopen
  • Station Portela de Sintra - 13 min. lopen
  • Sintra Tram Stop - 4 min. lopen
  • Monte Santos Tram Stop - 17 min. lopen
  • Ribeira de Sintra Tram Stop - 26 min. lopen

Restaurants

  • ‪Samurai - ‬9 min. wandelen
  • ‪Ca.Fe - ‬12 min. wandelen
  • ‪Cafetaria Tulipa - ‬6 min. wandelen
  • ‪Mela Canela - ‬11 min. wandelen
  • ‪Hao Ri Zi - ‬13 min. wandelen

Over deze accommodatie

Quinta da Maquia Hotel

  • Enjoy your visit to Sintra with a stay at Quinta da Maquia Hotel. Guests can be pampered with massages at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. Other features of this luxurious hotel include an outdoor pool, a poolside bar, and a fitness center. The property is just a short walk to public transportation: Sintra Tram Stop is 4 minutes away.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 45 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats en parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 08.00 uur–11.00 uur
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een poolbar
  • 24-uurs roomservice

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een buitenzwembad
  • Een volledig uitgeruste spa
  • Massage- en behandelingsruimtes

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 35
  • ???
  • ???
  • 1 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse
  • ???
  • ???

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een minibar
  • Espressoapparaten
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Geluiddichte muren
  • Een turndownservice

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
  • Een telefoon

Eten en drinken

  • Gratis flessenwater

Meer

  • Een kluis

Speciale voorzieningen

Spa

Camélia SPA & Wellness beschikt over 2 behandelkamers, waaronder kamers voor koppels. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages. De spa is dagelijks geopend.

Dineren

Sabores d Vila - restaurant op het terrein. Dagelijks geopend.
Memórias Bar - bar op het terrein.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Quinta da Maquia Hotel?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Quinta da Maquia Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Quinta da Maquia Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Quinta da Maquia Hotel?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Quinta da Maquia Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino van Estoril (13 min. rijden).

Wat is er in Quinta da Maquia Hotel en omgeving zoal te doen?

Quinta da Maquia Hotel heeft een volledig uitgeruste spa en een buitenzwembad, naast een fitnesscentrum en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Quinta da Maquia Hotel?

Ja, er is een lokaal restaurant: Sabores d Vila.

In wat voor omgeving bevindt Quinta da Maquia Hotel zich?

Quinta da Maquia Hotel ligt op slechts 4 minuten lopen van Tramhalte Sintra en 7 minuten loopafstand van Cultureel centrum Olga Cadaval.

Beoordelingen

Beoordelingen over Quinta da Maquia Hotel

9,4

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Met problemen gestart, maar super opgelost door de manager. Prachtige ligging, zeer rustig. De kamer was zeer proper en ruim, goed bed en zeer goede kussens. Ontbijt was top . Bij mooi weer kan je ook buiten ontbijten. Je kan 's avonds ter plaatse eten . Zwembad was zalig. Gratis parkeren, alles op wandelafstand en met een taxi kan je naar Sintra gaan voor 5€.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Can't fault this place. Great Gym. Really good breakfast in the morning. Clean and calm rooms.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice hotel at a good location.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel, very nice room and view of the forest.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing hotel and staff. Food was amazing and location excellent. Only complaint the need a water heater.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Det marknadsförs som ett SPAhotell. SPAt var ännu inte byggt. Detta borde ha kommunicerats och reflekterats i priset. Vi hade räknat med att använda SPA avdelningrn då vädret inye var det bästa
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We loved everything about the property. Will definitely stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Magnífico hotel, muy bien cuidado, vistas espectaculares, personal muy atento, volveré
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Building is old, staffs are very nice! Breakfast is good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This is a fantastic hotel. We really enjoyed our stay - great room, beautiful grounds, and an amazing outdoor pool. A buffet breakfast was included for us and it was very good. We had supper at the hotel restaurant once - it was also a buffet - and would not recommend it; the staff were lovely but the quality of the food was not worth the price. We would absolutely stay there again without hesitation.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

O hotel é incrível, super novo, o quarto é ótimo, com tudo e algo mais, do que precisamos. O café da manhã uma delícia! As pessoas que trabalham lá são super simpáticas e prestativas. Só tenho elogios a relatar do hotel!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This has been my most wonderful hotel experience so far. The property is absolutely gorgeous. The staff is amazing and the food at breakfast and dinner was delicious! I wanted a quiet place to unwind and just relax by a pool for a couple days after being in the road for few weeks on a road trip and I couldn’t have found a better place. I can’t wait to come back and stay with them. This place is a gem 💎
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Equipe de funcionários, limpeza , prestação de serviço, restaurante
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel novo e muito bonito, com ótimo estacionamento, o que é difícil em Sintra. Fica a 20 minutos a pé do centro histórico, o que facilitou bastante nossa estadia. Café da manhã surpreendente! E ainda conseguimos, com a boa vontade da equipe do hotel, um late checkout que foi fundamental para os nossos planos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was perfect. Very beautiful quiet place
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy grata sorpresa por las instalaciones; su combinación de un hotel moderno y funcional con bonito díseño en un enclave privilegiado y agradable.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel, room clean and smart. Breakfast very good. Staff helpful, minor complaints… phone in room did not work so had to go to reception to order room service, room cleaner did not replace toiletries. Very minor as the rest was excellent.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The resort is brand new, everything was immaculate. Its almost like a small village. The parking is slightly remote from the rooms, but one of the staff jumped in a golf buggy and chauffeured us from our motorcycle to our room. Ours was a basic room but had everything you might need. The onsite bars are excellent and again the staff were fantastic. The restaurant is lovely and the food amazing, all at a reasonable price. Fantastic place to stop.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Check in was easy and staff were friendly and quite helpful with any questions that we had. The room was very nice and very clean. The breakfast was very good. Parking on site was close and secure. We very much enjoyed our stay. We would highly recommend this hotel.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Alles bestens bis auf den unangenehmen Geruch im Wohnhaus und Zimmer.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

L’hôtel était vraiment très bien. Nous avons apprécié la tranquillité de l’endroit.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The facilities were amazing! The rooms setup as individual appartments in a enclosed complex were exceptional. The abundance of fruit trees on the property created a garden or plantation feeling. Everything was modern, clean and very welcoming. The restaurant atmosphere was amazing and the food was top notch!. The breakfast buffet was amazing and plentiful. But the homemade jams were simply the best I've wver had. Likely made from the varioys fruits produced directly on their property (pear, peach, apricot or plum, and strawberry). The staff both at the reception and restaurant were very friendly and helpful.the only regret is that we only stayed for 1 night! I know I can only give a maximum of 5 star rating, but I am still giving this property 6 stars out of 5!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful Quinta to stay we loved the location and we have a beautiful view of the castle and garden. Breakfast was delicious. We will be recommending this hotel to our friends when we go home.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

This is a lovely property. But at breakfast, there was no coffee until we were half finished, and no serving utensils for the hot buffet dishes until we asked. It seemed like all the staff was new. But they were nice. We arrived 20 minutes before checkin time, and were made to wait until 5 minutes after the official time for our room, seemingly on principle. The hotel seemed at least half empty, and there were no other guests in the lobby.