Countryside Views House Teror AHKR
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Teror
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Countryside Views House Teror AHKR





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Appartement, uitzicht op bergen laden

Appartement, uitzicht op bergen
- 40 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Appartement, uitzicht op bergen laden

Appartement, uitzicht op bergen
- 45 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 5
- 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Appartement, uitzicht op bergen laden

Appartement, uitzicht op bergen
- 40 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
Mogan
IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
Mogan
- Zwembad
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 226 beoordelingen
8,8
Uitstekend
226 beoordelingen
De prijs is € 120
€ 120
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Grupotel Revoli
Mogan
Grupotel Revoli
Mogan
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 247 beoordelingen
8,4
Zeer goed
247 beoordelingen
De prijs is € 63
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Bahía Blanca
Mogan
Bahía Blanca
Mogan
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
8.4 van 10, Zeer goed, 457 beoordelingen
8,4
Zeer goed
457 beoordelingen
De prijs is € 116
€ 116
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Servatur JB - Adults Only
Mogan
Servatur JB - Adults Only
Mogan
- Zwembad
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.2 van 10, Fantastisch, 60 beoordelingen
9,2
Fantastisch
60 beoordelingen

Marina Bayview - Adults Only
Mogan
Marina Bayview - Adults Only
Mogan
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Kitchenette
- Wasserij
9.2 van 10, Fantastisch, 446 beoordelingen
9,2
Fantastisch
446 beoordelingen

Hotel Riu Vistamar - All Inclusive
Mogan
Hotel Riu Vistamar - All Inclusive
Mogan
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 876 beoordelingen
8,6
Uitstekend
876 beoordelingen
De prijs is € 252
€ 252
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Servatur Casablanca Suites & Spa - Adults Only
Mogan
Servatur Casablanca Suites & Spa - Adults Only
Mogan
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
9.0 van 10, Fantastisch, 337 beoordelingen
9,0
Fantastisch
337 beoordelingen
De prijs is € 85
€ 85
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Holiday Club Vista Amadores
Mogan
Holiday Club Vista Amadores
Mogan
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Keuken
- Wasserij
8.8 van 10, Uitstekend, 303 beoordelingen
8,8
Uitstekend
303 beoordelingen

Punta del Rey - Adults Only
Mogan
Punta del Rey - Adults Only
Mogan
- Zwembad
- Internet
- Restaurant
- Bar
8.6 van 10, Uitstekend, 13 beoordelingen
8,6
Uitstekend
13 beoordelingen

Holiday Club Playa Amadores
Mogan
Holiday Club Playa Amadores
Mogan
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Keuken
- Wasserij
9.2 van 10, Fantastisch, 120 beoordelingen
9,2
Fantastisch
120 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Carretera General Teror - Las Palmas 54, Teror, 35330
In de buurt
- Plaza Nuestra Señora del Pino - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Pijnboom - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Fuente Agria de Teror - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Playa de las Canteras - 36 min. rijden - 23.2 km
- Puerto de Las Palmas - 44 min. rijden - 31.0 km
Lokaal vervoer
- Las Palmas (LPA-Gran Canaria) - 44 min. rijden
Restaurants
- La Tasca de Canarias - 18 min. rijden
- Bar Nuevo Iris - 10 min. wandelen
- El Balcon De Zamora - 8 min. rijden
- Bar Diego Tapas - 8 min. wandelen
- Como Como 15 Restaurant - 12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Countryside Views House Teror AHKR
- When visiting Teror, Countryside Views House Teror AHKR is a great choice to consider.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 2 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en middernacht
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
- Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
- Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Betaalpas vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
Parkeren
- De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Een virtuele receptie
Kamervoorzieningen
Heerlijk genieten
- Terrassen
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Douche
- Shampoo
- Haardroger
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een laptopwerkplek
- Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
Eten en drinken
- Een minikoelkast
- Een microgolfoven
- Een keuken
- Kookplaten
- Kookgerei, borden en bestek
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Schadeborg: EUR 150 per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Countryside Views House Teror AHKR ?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Countryside Views House Teror AHKR ?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Is er ter plaatse bij Countryside Views House Teror AHKR een casino aanwezig?
Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Las Palmas (26 min. rijden).
Heeft Countryside Views House Teror AHKR kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?
Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei en een magnetron.
Heeft Countryside Views House Teror AHKR ook buitenruimtes?
Ja, elke kamer heef een gemeubileerde patio.
In wat voor omgeving bevindt Countryside Views House Teror AHKR zich?
Countryside Views House Teror AHKR ligt op een korte 10 minuten lopen van Plaza Nuestra Señora del Pino en 10 minuten loopafstand van Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Pijnboom.