Hotel SM Comforts BTM Layout

2.5-sterrenaccommodatie
In de buurt van Bannerghatta Road

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Hotel SM Comforts BTM Layout, you'll be within a 10-minute drive of Bannerghatta Road and Cubbon Park. Guests will have free perks like WiFi, valet parking, and self parking. Also, Old Airport Road and M.G. Road are within a short drive.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Wasserij
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Lockers

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een eetruimte
  • Een zitruimte
  • Een tuin
  • Een wasserij
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 10
inclusief belastingen en toeslagen
2 jul - 3 jul

Kameropties

Deluxe tweepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
13 7th A Main Rd 1st Stage BTM Layout, Bengaluru, KA, 560029

In de buurt

  • Bannerghatta Road - 1 min. wandelen - 0.1 km
  • Ragigudda Anjaneya-tempel - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Christ University - 19 min. wandelen - 1.7 km
  • Oracle Offices - 5 min. rijden - 1.8 km
  • Nexus Mall Koramangala - 8 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Bengaluru (BLR-Internationale Luchthaven Kempegowda) - 78 min. rijden
  • South End Circle Station - 5 min. rijden
  • Station Jayanagar - 12 min. rijden
  • Krishnadevaraya Halt Station - 13 min. rijden

Restaurants

  • ‪Curry Leaves - ‬12 min. wandelen
  • ‪Madina - ‬3 min. wandelen
  • ‪Gnovi - ‬11 min. wandelen
  • ‪Narmadha's Hyderabad Biriyani - ‬14 min. wandelen
  • ‪Jasbir Singh's Punjabi Dhaba (Min Mini Punjabi Dhaba) - ‬5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel SM Comforts BTM Layout

  • When you stay at Hotel SM Comforts BTM Layout, you'll be within a 10-minute drive of Bannerghatta Road and Cubbon Park. Guests will have free perks like WiFi, valet parking, and self parking. Also, Old Airport Road and M.G. Road are within a short drive.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 27 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 12.00 uur en 00.30 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Gratis beveiligde, openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Gratis plaatsen voor valetparkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Werken tijdens je reis

  • Een businesscentrum

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Lockers

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Een plafondventilator
  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren

Heerlijk genieten

  • Een eetruimte
  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Een gratis krant
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
  • Gratis lokale gesprekken
  • Adapters/opladers

Meer

  • Een kluis
  • Reisgidsen/tips

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je parking ter plaatse wilt reserveren

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel SM Comforts BTM Layout?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel SM Comforts BTM Layout?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel SM Comforts BTM Layout?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 00.30 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel SM Comforts BTM Layout en omgeving zoal te doen?

Hotel SM Comforts BTM Layout heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Hotel SM Comforts BTM Layout zich?

Hotel SM Comforts BTM Layout ligt op een korte 1 minuten lopen van Bannerghatta Road en 20 minuten loopafstand van Oracle Offices.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel SM Comforts BTM Layout

7,0

Goed

6,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

4,0

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Overall a comfortable stay in reasonable price
Sunitha, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Room was not cleaned
Shankar, reis van 3 nachten