Wittrups Motel
Accommodatieklasse: 2
Hotel in Albertslund met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Wittrups Motel





Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

CABINN Copenhagen
Vesterbro
CABINN Copenhagen
Vesterbro
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Sportschool
7.2 van 10, Goed, 7.724 beoordelingen
7,2
Goed
7.724 beoordelingen
De prijs is € 95
€ 95
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Comwell Copenhagen Portside Dolce by Wyndham
Nordhavn
Comwell Copenhagen Portside Dolce by Wyndham
Nordhavn
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 3.222 beoordelingen
9,0
Fantastisch
3.222 beoordelingen
De prijs is € 148
€ 148
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

CABINN Metro Hotel
Amager Vest
CABINN Metro Hotel
Amager Vest
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Sportschool
7.6 van 10, Goed, 5.568 beoordelingen
7,6
Goed
5.568 beoordelingen
De prijs is € 89
€ 89
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Bob W Copenhagen Østerbro
Østerbro
Bob W Copenhagen Østerbro
Østerbro
- Keuken
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 550 beoordelingen
9,2
Fantastisch
550 beoordelingen
De prijs is € 150
€ 150
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Scandic Sydhavnen
Vesterbro
Scandic Sydhavnen
Vesterbro
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
8.2 van 10, Zeer goed, 1.188 beoordelingen
8,2
Zeer goed
1.188 beoordelingen
De prijs is € 156
€ 156
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

MyHotel Taastrup
Taastrup
MyHotel Taastrup
Taastrup
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Niet-roken
8.4 van 10, Zeer goed, 112 beoordelingen
8,4
Zeer goed
112 beoordelingen
De prijs is € 91
€ 91
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep

Go Hotel Saga
Vesterbro
Go Hotel Saga
Vesterbro
- Gratis wifi
- Bar
- Wasserij
- 24/7 receptie
8.4 van 10, Zeer goed, 1.454 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.454 beoordelingen
De prijs is € 87
€ 87
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Tivoli Hotel
Vesterbro
Tivoli Hotel
Vesterbro
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 7.714 beoordelingen
8,8
Uitstekend
7.714 beoordelingen
De prijs is € 172
€ 172
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Go Hotel City
Sundbyerne
Go Hotel City
Sundbyerne
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Wasserij
- 24/7 receptie
8.4 van 10, Zeer goed, 1.070 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.070 beoordelingen
De prijs is € 118
€ 118
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Copenhagen Downtown Hostel
Centrum van Kopenhagen
Copenhagen Downtown Hostel
Centrum van Kopenhagen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Bar
- Wasserij
7.2 van 10, Goed, 1.015 beoordelingen
7,2
Goed
1.015 beoordelingen
De prijs is € 62
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Roskildevej 251, Albertslund, Hovedstaden, 2620
In de buurt
- Vridsloselille Statsfaengsel - 3 min. rijden - 1.4 km
- Meer van Selsmose - 4 min. rijden - 2.0 km
- Royal Arena - 21 min. rijden - 28.2 km
- Tivolituinen - 32 min. rijden - 23.3 km
- Strøget - 34 min. rijden - 23.9 km
Lokaal vervoer
- Kopenhagen (RKE-Roskilde) - 23 min. rijden
- Kastrup Airport (CPH) - 24 min. rijden
- Station Gødstrup - 5 min. rijden
- Station Høje-Tåstrup - 9 min. rijden
- Station Tåstrup - 26 min. lopen
- Station Albertslund - 23 min. lopen
Restaurants
- Sunset Boulevard - 5 min. rijden
- Tina's Pølser - 7 min. rijden
- Shawarma Huset - 4 min. rijden
- McDonald's - 6 min. rijden
- City Kebab House - 6 min. rijden
Over deze accommodatie
Wittrups Motel
- Enjoy your visit to Albertslund with a stay at Wittrups Motel.
Overzicht
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Een restaurant
Voorzieningen
- Een tuin
Toeslagen & beleid
Beleid
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Wittrups Motel?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Is er ter plaatse bij Wittrups Motel een casino aanwezig?
Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Copenhagen (20 min. rijden).
Wat is er in Wittrups Motel en omgeving zoal te doen?
Wittrups Motel heeft een tuin.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Wittrups Motel?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.