Moon City

Hotel in het stadscentrum bij een trein-/metrostation en dicht bij Hadrianuspoort

Kies datums om prijzen te bekijken

Moon City puts you just a 5-minute drive from MarkAntalya Shopping Mall and Old Bazaar. Free perks include WiFi and self parking. Also, Hadrian's Gate and Mermerli Beach are just a 5-minute drive away.
VIP Access

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • 24/7 receptie
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (2)

  • Dagelijks
  • 24-uurs receptie

Voor gezinnen (6)

  • Een gratis babybed
  • Een keuken
  • Privébadkamers
  • Een eetruimte
  • Een zitruimte
  • Dagelijkse schoonmaak
De huidige prijs is € 74
inclusief belastingen en toeslagen
5 jul - 6 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
1 van 1 kamer weergeven

Deluxe appartement, 1 slaapkamer, keuken

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 52 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
921. Sk. No:22/A, Antalya, Antalya, 07300

In de buurt

  • Hadrianuspoort - 3 min. rijden - 2.3 km
  • Atatürk-boulevard - 3 min. rijden - 2.3 km
  • Oude Bazaar - 3 min. rijden - 2.3 km
  • Clock Tower - 3 min. rijden - 2.3 km
  • Park Karaalioglu - 4 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Antalya (AYT-Internationale luchthaven Antalya) - 19 min. rijden

Restaurants

  • ‪Şimşek Köfte&Piyaz - ‬3 min. wandelen
  • ‪Livane Fırın & Cafe - ‬3 min. wandelen
  • ‪Meşhur Paçacı Ali Savaşın Yeri - ‬11 min. wandelen
  • ‪Meydan Koftecisi - ‬3 min. wandelen
  • ‪Beyaz Cafe - ‬9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Moon City

  • Moon City puts you just a 5-minute drive from MarkAntalya Shopping Mall and Old Bazaar. Free perks include WiFi and self parking. Also, Hadrian's Gate and Mermerli Beach are just a 5-minute drive away.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 14 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Je ontvangt een toegangscode.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Uitcheckinstructies

    • De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
    • De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
DONE

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Op reis met kinderen

  • Bedafsluiting

Diensten

  • Een 24-uurs receptie

Voorzieningen

  • Bouwjaar: 2026
  • Tours en activiteiten van plaatselijke eigenaars en organisatoren
  • Minstens 80% ledverlichting

Toegankelijkheid

  • Een lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 43 inch
  • Satellietzenders
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een waterkoker
  • Pantoffels
  • Een strijkplank/strijkijzer
  • Een wasmachine
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Tweepersoons zetelbed
  • Luxe beddengoed
  • Een Tempur-Pedic bed
  • Gratis babybedden
  • Gratis extra bedden

Heerlijk genieten

  • Een eetruimte
  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een keuken
  • Kookplaten
  • Een oven
  • Gratis flessenwater
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een vaatwasser
  • Een eettafel
  • Een kinderstoel
  • Gratis theezakjes/instant koffie
  • Keukenpapier

Meer

  • Ledlampen
  • Alleen waterbesparende douches
  • Alleen waterbesparende toiletten
  • Schoonmaakproducten

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie 24138
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Moon City?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Moon City?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Moon City?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Heeft Moon City kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met kookgerei en een koelkast.

In wat voor omgeving bevindt Moon City zich?

Moon City ligt in Stadscentrum van Antalya, centraal in Antalya. Je vindt er populaire attracties zoals Strandpark Konyaalti, gelegen op 15 minuten rijden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Moon City

9,2

Fantastisch

9,8

Netheid

9,8

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Ik wilde langer vertoeven en probeerde 1 nacht. Niet gebleven vanwege veel auto verkeer en 5x per dag moskee oproep tot gebed tegenover hotel. Hotel is splinternieuw (sept. ‘25), ruimtes waren prima in orde, nieuw en schoon. Er ligt nog allerlei puin rondom hotel, dat werkt voor mij niet inspirerend voor mijn werk. Omgeving van het hotel is tikkie ondermaats qua staat van de straat/stoep en gebouwen. Dane die me ontving was uiterst
Walthera, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Bu fiyata kalınabilecek en iyi yerlerden birisi
Abdurrahman, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Odanın içinde her şey mevcut ev konforunda gayet güzel.
güven, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

주방시설이 아주 훌륭해서 식사를 하는데 아주 편하게 이용했어요 시설도 청결하고 관리도 잘되서 아주 편하게 있었어요 차량으로 여행하는 여행객들에게 좋은 숙소에요 주택가에 있어서 주변도 조용하고 마트, 트램 T1 MEYDAN에서도 가까워요 차를 아용하는 여행객에게 강력추천해요
JEONGHWA, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Kolay giriş, temizlik fazlasıyla yeterli, oda, banyo , mutfak çok kullanışlı ve kaliteli malzeme seçimi tam anlamıyla müthiş bir konaklama deneyimiydi.
Ayhan Sahin, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

My stay at Moon City was amazing. Clean property. Close to the bus station. The staff responded quickly and effectively. Will come again. Highly recommend
Esam, reis van 5 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Oda temizdi ulaşım kolaydı giriş kolaydı ihtiyaçlarımızı kolayca karşıladı hersey vardı
Ramazan Emre, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Otel temizdi.Yeni yapılmış sanırım.
Serhat, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Kitchen facilities were adequate.
Alan, reis van 9 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Yeni bir apart otel , guzel.
Omer, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stay ! Thank you
Firas, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Odalar tertemizdi, her ihtiyac düşünulmus. Otelin konumu da cok iyiydi. Otopark problemi de yoktu
Pervin, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Oda temiz personel ulaşılabilir ve nazikti.
Tugay, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Clean, good service, building is really young like half a year old
Mustafa Cemil, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Die Unterkunft und Personal waren wunderbar sehr empfehlenswert. Die Infrastruktur ist noch im Umbau, sobald alles steht ist alles perfekt.
Sevgi, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Oda temiz ve güzel. Yeni bir otel. Ev tarzında dizayn edilmiş. Çamaşır makinesinden fırına, ocak vs evde bulunacak herşey vardı. Herşey yeni. Yatak konforlu. Ekstra çocuk yatağı ücretsiz temin edildi. Tramvay hemen arkasında. Etrafında marketler ve fırın herşey mevcut. Tekrar antalya ya geldiğimde tercih edeceğim.
Fahreddin, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Odalar çok temiz. Oda içerisinde şarap kadehi dahil her şey var. Birtek kahve makinesi eksik. Oturma alanları rahat ve kullanışlı. Bu fiyata antalyada kalabileceğiniz en güzel yerlerden birisi
güven, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Burası minik bir 1+1 daire, bu bakimdan harika diyebilirim. Bir dairede olması gereken herşey var. Ütü, çamaşır/bulaşık makineleri, fırın, ocak, koltuk ve televizyon. Televizyon yeni tip tvlerden. Netflix vs. var ve odanın kendi wifi'ıyla sorunsuz çalışıyor. Konum olarak, merkeze ve plajlara çok uzak değil. Aracınız var ise sıkıntı yaşamazsınız. Olumsuz yönleri ise tam yanında bir inşaat projesi devam etmekte gürültü geliyor. Ayrıca 4 günlük konaklamamiz süresinde herhangi bir temizlik yapılmadı, tabi biz temizlik talep etmedik, eğer istedeydik belki yaparlardi bilmiyorum. Havluları kendimiz çamaşır makinesinde yıkadık bu nedenle bir sorun yaşamadık. Çamaşır kurutmak için kurutma makinesi olmasa da askılık var. Temizlik için deterjan ve bulaşık için tablet koymuşlar ama 1 kerelik. Bunları da yakindaki marketten ben aldım ekstra.
Canberk, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Harika otel konforu tertemiz yeterli genişlikte ve ihtiyaç olan herşey fazlasıyla var. Kapı hizmeti veren arkadaş biraz kabaydı. O da olabilir diyelim insanın hergünü farklı olabilir.
Cüneyt, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great place!
stan, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Its a new properly. Very neat and clean. Excellent customer support. Very closed to Airport. Highly Recommended..
Marshal Raj, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Odalar gayet temiz ve kullanışlı. Bütün imkanlar var çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak v.b. Kesinlikle tavsiye ederim
Aynur, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Oda temizliği çok güzel
güven, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Daracık, sadece uyuyabildiğimiz otel odalarından ziyade böyle geniş 1+1 ev gibi hissedebileceğimiz yerlerin artması dileğiyle. Çok memnun kaldım.
Mehmet Eren, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Odalar ve malzemeler çok temiz. Personel ilgili alakalı. Bir evde aradığınız her şey odalarda mevcut.
güven, reis van 8 nachten