Particuliere eigenaar

Rocky Mountain Ecolodge

Accommodatieklasse: 3.5
Lodge in Ninh Binh met een buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

At Rocky Mountain Ecolodge, you'll be within a 15-minute drive of Trang An Scenic Landscape Complex and Ninh Binh Walking Street. Guests can take a dip in the outdoor pool, and free perks include WiFi, self parking, and full breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Wasserij

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijks
  • Buitenzwembaden
  • Tuin
  • Wasserijservice
  • Conciërgeservices
  • Houtskoolgrills
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden
  • Hulp bij uitstappen/tickets

Net als thuis (6)

  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Houtskoolgrills
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Buitenzwembaden
De huidige prijs is € 33
inclusief belastingen en toeslagen
3 okt - 4 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Superior kamer, 1 kingsize bed, privébadkamer, aan tuin

  • Uitzicht op de bergen
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Superior tweepersoonskamer, terras, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis kabelinternet

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Khe Ha, Hoa Lu, Ninh Binh, 430000

In de buurt

  • Landschapscomplex Tràng An - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Mua-grot - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Hang Múa - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Poort naar Ecotoeristisch Gebied Tràng An - 11 min. rijden - 5.9 km
  • Winkelstraat van Ninh Binh - 14 min. rijden - 7.0 km

Lokaal vervoer

  • Hanoi (HAN-Internationale luchthaven Noi Bai) - 141 min. rijden
  • Ga Cau Yen Station - 13 min. rijden
  • Station Ninh Binh - 15 min. rijden
  • Ga Ghenh Station - 18 min. rijden

Restaurants

  • ‪Grandma's Garden Coffee & Restaurant - ‬7 min. wandelen
  • ‪Bamboo Bar And Restaurant - ‬8 min. rijden
  • ‪Xpresso Coffee & Cake - ‬5 min. wandelen
  • ‪Aroma - Fine Indian Cuisine - ‬8 min. rijden
  • ‪Tràng An Skyline - ‬19 min. wandelen

Over deze accommodatie

Rocky Mountain Ecolodge

  • At Rocky Mountain Ecolodge, you'll be within a 15-minute drive of Trang An Scenic Landscape Complex and Ninh Binh Walking Street. Guests can take a dip in the outdoor pool, and free perks include WiFi, self parking, and full breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 12 deze lodge

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en 23.00 uur
    • Snelle incheckservice
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 17 jaar
    • Uitchecken om 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.30 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 17 jaar

Kinderen

    • LOCALIZE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)) en kabelinternet in de kamers

Parkeren

    • Gratis beveiligde plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.00 uur
  • Houtskoolgrills

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een buitenzwembad
  • Tuinmeubelen
  • Een promenade naar het water

Kamervoorzieningen

Jezelf opfrissen

  • Bidet

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)) en gratis kabelinternet

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Rocky Mountain Ecolodge?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Rocky Mountain Ecolodge?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Rocky Mountain Ecolodge?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Rocky Mountain Ecolodge?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice beschikbaar.

Wat is er in Rocky Mountain Ecolodge en omgeving zoal te doen?

Rocky Mountain Ecolodge heeft een buitenzwembad en een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Rocky Mountain Ecolodge zich?

Rocky Mountain Ecolodge ligt op een korte 1 minuten lopen van Landschapscomplex Tràng An en 12 minuten loopafstand van Hang Múa.

Beoordelingen

Beoordelingen over Rocky Mountain Ecolodge

9,6

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

9,4

Voorzieningen

10

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was amazing. Warm smiles and very informative. Restaurants are 5 minute walk away.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Une petite pension comme on les aimes… Chambres confortables dans un endroit paisible. Vraiment l emplacement est top. La cuisine est délicieuse. Un vrai coup de ❤️
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staying at Rocky Mountain Ecolodge was the highlight of my trip. The host is a superstar—she helped me with laundry, bike rentals, and served a great breakfast every morning. She even took the stress out of my departure by coordinating a car back to Hanoi. Super supportive of travelers and the location is stunning. I’ll definitely be back!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The room was really spacious and we loved the view of the ducks in the morning. Location was not as remote as expected but it was really convenient for access to popular tourist sites. Huang Mua was very close. The bicycles for rent were a nice touch and we liked the ability to explore the area despite the rain and road flooding. Laundry was done super quickly. The owner is well versed with helping out tourists and recommending the best spots to visit depending on the time you're there for. The pool was really well built and it was lovely for a dip. Breakfast was flavorsome! They really went above and beyond to facilitate any dishes we wanted to try and help us out during our stay. Would highly recommend!