Hotel AeroStay Bangalore Airport

Accommodatieklasse: 3
Hotel in het centrum in Bengaluru

Kies datums om prijzen te bekijken

Located just 3.8 mi (6.1 km) from the airport, Hotel AeroStay Bangalore Airport offers pick-up service (available 24 hours). Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 7:30 AM and 10:30 AM.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijks
  • Vervoer vanaf de luchthaven
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Lockers

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Een lift
  • Luxe beddengoed
De huidige prijs is € 24
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep

Kameropties

Superior tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 280 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe tweepersoonskamer

  • 300 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No-52, Jayasurya Nagara, Mutthugadahalli, Bangalore, KA, 562149

In de buurt

  • Padukone and Dravid Centre for Sport Excellence - 15 min. rijden - 15.7 km
  • Devanahalli fort - 15 min. rijden - 11.5 km
  • TERRAFORM ARENA - 16 min. rijden - 16.4 km
  • Chokkanahalli Forest - 18 min. rijden - 18.5 km
  • Prestige Golfshire Club - 19 min. rijden - 14.3 km

Lokaal vervoer

  • Bengaluru (BLR-Internationale Luchthaven Kempegowda) - 12 min. rijden
  • Station Devanhalli - 10 min. rijden
  • Kempegowda International Airport Halt Station - 11 min. rijden
  • Station Bangalore Lottegollahalli - 24 min. rijden
  • Vervoer vanaf de luchthaven

Restaurants

  • ‪Nandi Basaveshwara Khanavali - ‬14 min. wandelen
  • ‪Café 77 East - ‬7 min. rijden
  • ‪KFC - ‬6 min. rijden
  • ‪Barley & Grapes Cafe - ‬6 min. rijden
  • ‪Cafe Noir - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel AeroStay Bangalore Airport

  • Located just 3.8 mi (6.1 km) from the airport, Hotel AeroStay Bangalore Airport offers pick-up service (available 24 hours). Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 7:30 AM and 10:30 AM.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 30 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 12.00 uur en op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Kinderen

    • LOCALIZE
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))

Parkeren

    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Transfers

    • Shuttle vanaf de luchthaven op verzoek beschikbaar (24 uur lang)*

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.30 uur

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Lockers

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Rolstoeltoegang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 32 inch
  • Premium satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Een plafondventilator
  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Een gratis krant
  • Gratis wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen))
  • Gratis lokale gesprekken
  • Een printer

Eten en drinken

  • Lokale maaltijdbezorging
  • Gratis flessenwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van INR 400 per voertuig en biedt ruimte voor 4 personen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel AeroStay Bangalore Airport?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel AeroStay Bangalore Airport?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Hotel AeroStay Bangalore Airport een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van de luchthaven naar het hotel beschikbaar. De toeslag bedraagt INR 400 per voertuig.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel AeroStay Bangalore Airport?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Hotel AeroStay Bangalore Airport zich?

Met Hotel AeroStay Bangalore Airport overnacht je midden in Bengaluru. Je vindt er populaire attracties zoals Manyata Tech Park, gelegen op 21 minuten rijden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel AeroStay Bangalore Airport

7,6

Goed

9,0

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good Hospitality.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Near the airport. Manned 24h. Better than expected.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great service and good value for money. We stayed less than a night because we had a flight at 3am in the morning. Perfect way to relax before a long flight. We used the airport shuttle service for 400rs.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed