Nester Finn Financial District

Accommodatieklasse: 4
Hotel in art-decostijl met een restaurant, in de buurt van Wall Street

Kies datums om prijzen te bekijken

Nester Finn Financial District features a rooftop terrace and puts you within a 5-minute walk of Wall Street. Guests can grab a bite to eat at the restaurant and visit the 24-hour fitness center for a workout. This Art Deco hotel is also within a 15-minute walk of Brooklyn Bridge and One World Trade Center. Public transportation is just a short walk: Fulton St. Station (William St.) is 3 minutes and Wall St. Station (William St.) is 4 minutes.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • 24/7 receptie
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (10)

  • Dagelijks
  • Restaurant
  • Dakterras
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Een gemeenschappelijke woonkamer
  • Meertalig personeel
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Een keuken
  • Een zitruimte
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
  • Een lift
De huidige prijs is € 244
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard studio, 1 queensize bed

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(17 beoordelingen)
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior studio, 1 queensize bed met slaapbank

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Standaard appartement, 1 queensize bed

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 64 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior appartement, 1 slaapkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed

Superior appartement, Meerdere bedden

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • 68 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons zetelbed

Deluxe appartement, Meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize bed

Deluxe appartement, 2 slaapkamers

  • 124 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 kingsize bedden en 1 tweepersoons zetelbed

Deluxe appartement, 3 slaapkamers

  • 118 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 1 kingsize bed, 2 queensize bedden en 1 tweepersoons zetelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1 Platt St, New York, NY, 10038

In de buurt

  • South Street Seaport - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Wall Street - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Beurs van New York - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • National September 11 Memorial - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • One World Trade Center - 11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Teterboro, New Jersey (TEB) - 25 min. rijden
  • Luchthaven LaGuardia (LGA) - 35 min. rijden
  • Newark, New Jersey (EWR-Internationale luchthaven Liberty) - 39 min. rijden
  • John F. Kennedy International Airport (JFK) - 63 min. rijden
  • Newburgh, New York (SWF-Internationale luchthaven Stewart) - 115 min. rijden
  • New York Christopher St. Station - 6 min. rijden
  • New York 14th St. Station - 7 min. rijden
  • Jersey City Exchange Place Station - 30 min. lopen
  • Fulton St. Station (William St.) - 3 min. lopen
  • Wall St. Station - 4 min. lopen
  • Fulton St. Station (Nassau St.) - 4 min. lopen

Restaurants

  • ‪Mezcali - ‬2 min. wandelen
  • ‪Blue Spoon Coffee Company - ‬2 min. wandelen
  • ‪Taco Bell - ‬3 min. wandelen
  • ‪7-Eleven - ‬1 min. wandelen
  • ‪Chipotle Mexican Grill - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Nester Finn Financial District

  • Nester Finn Financial District features a rooftop terrace and puts you within a 5-minute walk of Wall Street. Guests can grab a bite to eat at the restaurant and visit the 24-hour fitness center for a workout. This Art Deco hotel is also within a 15-minute walk of Brooklyn Bridge and One World Trade Center. Public transportation is just a short walk: Fulton St. Station (William St.) is 3 minutes and Wall St. Station (William St.) is 4 minutes.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 183 dit hotel
    • Verdeeld over 12 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een restaurant

Activiteiten

  • Een pool- of biljarttafel

Werken tijdens je reis

  • Een 24-uurs businesscentrum
  • Gemeenschappelijke werkruimte

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Fietsenopslag

Voorzieningen

  • Bouwjaar: 1931
  • Een dakterras
  • Een gemeenschappelijke woonkamer
  • Een 24-uurs fitnesscentrum
  • Minstens 80% ledverlichting
  • Tuinmeubelen
  • Art-decostijl

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • ???

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 42 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Een waterkoker
  • Een strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Bedden met traagschuimmatrassen

Heerlijk genieten

  • Een zitruimte

Jezelf opfrissen

  • Bad/douchecombinaties
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een laptopwerkplek
  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een diepvriezer
  • Een microgolfoven
  • Een keuken
  • Kookplaten
  • Een broodrooster
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een vaatwasser
  • Een ijsmachine
  • Keukenpapier

Meer

  • Ledlampen
  • Recyclage
  • Schoonmaakproducten

Speciale voorzieningen

Dineren

John's Nourish - Een café gespecialiseerd in Amerikaanse gerechten en geopend voor ontbijt, brunch, lunch en lichte maaltijden. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • Bestemmingstoeslag: USD 22.95 per accommodatie, per nacht.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LHBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Nester Finn Financial District?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Nester Finn Financial District?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Nester Finn Financial District.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Nester Finn Financial District?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Nester Finn Financial District een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Resorts World Casino (23 min. rijden).

Wat is er in Nester Finn Financial District en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Nester Finn Financial District?

Ja, er is een lokaal restaurant waar je kunt genieten van Amerikaanse gerechten.

Heeft Nester Finn Financial District kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met een koffiezetapparaat, een broodrooster en kookgerei.

In wat voor omgeving bevindt Nester Finn Financial District zich?

Nester Finn Financial District ligt in Manhattan, een kleine 3 minuten lopen van Fulton St. Station (William St.) en 4 minuten lopen van Wall Street.

Beoordelingen

Beoordelingen over Nester Finn Financial District

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Room had roaches. Water in shower and bathroom sink had draining issues. Front desk staff were nice and helpful as possible.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful place to stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Love this spot! Staff is great, love the rooms and location. Been here multiple times and keep coming back!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay, very close to the airport I flew in from and good location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to go with family
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great and easy place to stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We loved our stay and will definitely recommend and book again when we travel back to NYC. Great location with great kind and supportive staff, Thanks to Kyle and all the personnel!!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was very clean and staff was very helpful
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Really good and the staff really nice
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, very clean, nice sized rooms
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The Nester Finn was in a great location to access the city and sites. Plenty of places to eat, get groceries, and hop on the subway or ferry. The kitchen is great for making your own food to save money. Staff was incredible; house keeping and front desk throughout our stay. I would highly recommend this hotel and look forward to staying this one again or possibly one of their other locations in the future.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good service and friendly
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing staff, very respectful and helpful the rooms were as shown and very clean
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The rooms were clean and spacious, the location was super. Daily housekeeping’s are included, and their staff are very friendly.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Only issues were, the water pressure was very low for the shower and toilet , location is a bit tricky and parking is terrible. other than those things, I enjoyed my stay very much
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place!Recommended.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The front desk staff were wonderful
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room, efficient check-in and nice staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We very much enjoyed our stay at Nester Finn. The room was large and clean. We would love to come back!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice staff, felt very welcomed and appreciated!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I love this place!!! I will definitely stay here again and the staff is so nice and very accommodating!!! A+++
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Helpful staff, well run property with a kitchen ready for pretty much any meal. Bonus is the rooftop for an early evening cocktail
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great set up with kitchenette and seating area!