Pension Gimpel
Accommodatieklasse: 3
Pension in Bad Wildungen met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Pension Gimpel





When visiting Bad Wildungen, Pension Gimpel is a great choice to consider. Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 8 AM and 11 AM. Other highlights include a terrace and a garden.
Beoordelingen
8,68,6 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
Voornaamste voorzieningen
(12)
Voornaamste voorzieningen (12)
- Dagelijks
- Restaurant
- Wifi in de lobby
- Roomservice
- Terras
- Airconditioning
- Tuin
- Wasserij
- Gratis kranten in de lobby
- Een bagageopslagruimte
- Beperkte receptietijden
- Hulp bij uitstappen/tickets
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Privébadkamers
- Televisie
- Een tuin
- Een terras
- Dagelijkse schoonmaak
- Een wasserij
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Eenpersoonskamer, 1 eenpersoonsbed, niet-roken
- Max. aantal: 1
- 1 eenpersoonsbed
- Gratis wifi
Tweepersoonskamer
- Max. aantal: 2
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Appartement
- Max. aantal: 3
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Studio
- Max. aantal: 4
- 1 tweepersoonsbed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Villa C&C
Bad Wildungen
Villa C&C
Bad Wildungen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 14 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
14 beoordelingen
De prijs is € 91
€ 91
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Pension Gockels-Auszeit
Bad Wildungen
Pension Gockels-Auszeit
Bad Wildungen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Wasserij
- Kindvriendelijke activiteiten
9.0 van 10, Fantastisch, 8 beoordelingen
9,0
Fantastisch
8 beoordelingen
De prijs is € 112
€ 112
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Alte Schlosskurve Hotel & Restaurant
Bad Arolsen
Alte Schlosskurve Hotel & Restaurant
Bad Arolsen
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
6.0 van 10, 4 beoordelingen
6,0
4 beoordelingen
De prijs is € 97
€ 97
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Reinhardshäusle
Bad Wildungen
Reinhardshäusle
Bad Wildungen
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
9,2
Fantastisch
5 beoordelingen

Waldhotel Wiesemann
Waldeck
Waldhotel Wiesemann
Waldeck
- Spa
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 8 beoordelingen
8,8
Uitstekend
8 beoordelingen

Pension Robin Hood
Willingen
Pension Robin Hood
Willingen
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Bar
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 17 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
17 beoordelingen
De prijs is € 79
€ 79
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Ferienwohnung Sauerlandblick
Korbach
Ferienwohnung Sauerlandblick
Korbach
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen

Wohnung in Densberg Nahe Kellerwald
Jesberg
Wohnung in Densberg Nahe Kellerwald
Jesberg
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Holiday Apartment Sonnennest
Bad Wildungen
Holiday Apartment Sonnennest
Bad Wildungen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken

Hotel Willinger Hof
Willingen
Hotel Willinger Hof
Willingen
- Zwembad
- Restaurant
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Ludwig-Konrad-Strasse 13, Bad Wildungen, HE, 34537
In de buurt
- Evangelische Stadtkirche Bad Wildungen - 12 min. wandelen - 1.1 km
- Stadtmuseum Bad Wildungen - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Quellen Museum - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Schloss Friedrichstein - 2 min. rijden - 1.7 km
- Nationaal Park Kellerwald-Edersee - 14 min. rijden - 9.3 km
Lokaal vervoer
- Kassel (KSF-Calden) - 65 min. rijden
- Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 120 min. rijden
- Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 114,5 mijl/184,2 km
- Station Wega - 7 min. rijden
- Bahnhof Mandern - 9 min. rijden
- Station Bad Wildungen - 25 min. lopen
Restaurants
- Zündstoff - 13 min. rijden
- Mythos - 15 min. rijden
- Backwerkstatt Schwarz Bad Wildungen - 4 min. rijden
- Zimmermanns Steak & Fisch - 6 min. rijden
- Cafe Pinocchio - 6 min. rijden
Over deze accommodatie
Pension Gimpel
- When visiting Bad Wildungen, Pension Gimpel is a great choice to consider. Free perks include WiFi, self parking, and buffet breakfast daily between 8 AM and 11 AM. Other highlights include a terrace and a garden.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 6 dit pension
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 21.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 14.00 uur.
- Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Kinderen
- Kinderen (t/m 6 jaar) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
- Assistentiedieren zijn welkom
- Beperkingen van toepassing*
- Er voer- en drinkbakken aanwezig
Internet
- Gratis kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
- Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 08.00 uur–11.00 uur
- Een restaurant
- Roomservice
Op reis met kinderen
- Kinderen verblijven gratis
Diensten
- Een receptie met beperkte openingstijden
- Hulp bij uitstappen/tickets
- Een wasserij
- Gratis kranten in de lobby
- Een bagageopslagruimte
- Een kruier/portier
Voorzieningen
- Een tuin
- Een terras
Toegankelijkheid
- Een lift
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Televisie
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Bad of douche
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.30, per nacht voor gasten van 6 tot 16 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
Optionele extra's
- Tegen een toeslag kun je in de gemeenschappelijke ruimtes gebruikmaken van wifi
Huisdieren
- Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 3 per huisdier, per dag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Pension Gimpel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Pension Gimpel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Pension Gimpel?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 3 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Pension Gimpel?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Pension Gimpel?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Wat is er in Pension Gimpel en omgeving zoal te doen?
Pension Gimpel heeft een tuin.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Pension Gimpel?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
In wat voor omgeving bevindt Pension Gimpel zich?
Pension Gimpel ligt op een korte 13 minuten lopen van Evangelische Stadtkirche Bad Wildungen en 13 minuten loopafstand van Stadtmuseum Bad Wildungen.