Gehele flat
Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville
Accommodatieklasse: 4
Appartement in Princeville met een buitenzwembad en een bar/lounge
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville





Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville puts you within a 15-minute drive of Hanalei Bay. You can relax at the hot tub, work out at the fitness center, or unwind with a drink at the bar/lounge. There are 2 outdoor tennis courts, an outdoor pool, and in-room conveniences like kitchens and washers/dryers.
Beoordelingen
8,28,2 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Keuken
- Wasserij
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Aparte slaapkamers
Voornaamste voorzieningen
(12)
Voornaamste voorzieningen (12)
- 11 condo's
- Vlak bij het strand
- Buitenzwembaden
- Wifi in de lobby
- Kabelinternet in de lobby
- 2 outdoor
- Fitnessfaciliteiten
- Bubbelbad
- Bar/lounge
- Computerstation
- Kluis bij de receptie
- Wasserij
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een aparte slaapkamer
- Televisie
- Een wasmachine/droger
- Een koffiezetapparaat/waterkoker
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Standaard kamer laden

Standaard kamer
- Uitzicht op de tuin
- 85 m²
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed OF 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Standaard kamer laden

Standaard kamer
- Uitzicht op zee
- 85 m²
- Max. aantal: 3
- 1 kingsize bed OF 1 queensize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Sealodge B6
Princeville
Sealodge B6
Princeville
- Zwembad
- Wasserij
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 6 beoordelingen
8,0
Zeer goed
6 beoordelingen

Sealodge F1
Princeville
Sealodge F1
Princeville
- Zwembad
- Wasserij
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 2 beoordelingen
8,0
Zeer goed
2 beoordelingen

Alii Kai 5301
Princeville
Alii Kai 5301
Princeville
- Zwembad
- Wasserij
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
2 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3811 Edward Road, Princeville, HI, 96722
In de buurt
- Princeville Makai Golf Club - 8 min. wandelen - 0.8 km
- Sealodge Beach - 2 min. rijden - 1.5 km
- Hideaways Beach - 4 min. rijden - 2.6 km
- Princeville Center - 5 min. rijden - 3.4 km
- Anini Beach - 13 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
- Lihue, HI (LIH) - 49 min. rijden
Restaurants
- Hanalei Poke - 9 min. rijden
- Wishing Well Shave Ice - 8 min. rijden
- Wishing Well Coffee & Tea - 8 min. rijden
- Tahiti Nui - 9 min. rijden
- Kalypso Island Bar & Grill - 9 min. rijden
Over deze accommodatie
Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville
- Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville puts you within a 15-minute drive of Hanalei Bay. You can relax at the hot tub, work out at the fitness center, or unwind with a drink at the bar/lounge. There are 2 outdoor tennis courts, an outdoor pool, and in-room conveniences like kitchens and washers/dryers.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 11 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 15.00 uur en 14.30 uur
- In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
- Uitchecken om 10.00 uur
- Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
Kinderen
- Geen babybedden
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes*
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Strand
- Dicht bij het strand
Zwembad/spa
- Een buitenzwembad
- Bubbelbad
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse (openlucht)
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
- Vaatwasser
- Blender
- Broodrooster
- Rijstkoker
- Kookgerei, borden, bestek
Eetgelegenheden
- Één bar/lounge
Badkamers
- Bad/douchecombinatie
- Haardroger
- Handdoeken
- Gratis toiletartikelen
Entertainment
- Een televisie met kabelzenders
- Dvd-speler
Buitenruimtes
- Veranda
- Barbecue
- Picknickplaats
Wasvoorzieningen
- Een wasmachine/droogkast
- Een wasserij
Werkruimtes
- Een computerstation
Comfort
- Een plafondventilator
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Heb je specifieke toegankelijkheidsverzoeken? Neem dan contact op met de accommodatie. De contactinformatie vind je in de boekingsbevestiging die je hebt ontvangen na je boeking.
- Geen liften
- Bovenverdiepingen alleen met de trap bereikbaar
- Aparte rookruimtes
Diensten en comfort
- Vliegenramen
- Strijkijzer/strijkplank
- Kluis bij de receptie
- Receptieruimte
- Souvenirwinkel/krantenwinkel
Ligging hoogtepunten
- Vlak bij de oceaan
- Naast een golfbaan
Activiteiten
- Fitnessfaciliteiten
- 2 outdoor tennisbanen
- Tennis ter plaatse
- Duiken in de buurt
- Ecotours in de buurt
- Fiets- en wandelroutes in de buurt
- Snorkelen in de buurt
- Kajakken in de buurt
- Rondvaarten in de buurt
- Walvisspotmogelijkheden in de buurt
- Fietsverhuur in de buurt
- Golfmogelijkheden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 11 kamers
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Tegen een toeslag kun je in de gemeenschappelijke ruimtes gebruikmaken van wifi
- Kabelinternet is in gemeenschappelijke ruimtes beschikbaar tegen een toeslag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
LOCALIZE
Staatsbelastingnummer - TA-164-747-6736-01, GE-164-747-6736-01, TA-136-251-8016-01, GE-136-251-8016-01, TA-019-743-5392-01, GE-019-743-5392-01, TA-126-274-7648-01, GE-126-274-7648-01, TA-161-623-8592-01, GE-161-623-8592-01, TA-103-892-7872-01, GE-103-892-7872-01, TA-111-228-1088-01, GE-111-228-1088-01, TA-143-971-5328-01, GE-143-971-5328-01, TA-011-967-4880-01, GE-011-967-4880-01
Registratienummer van de accommodatie GE-126-274-7648-01, TA-126-274-7648-01, 540050390123, GE-164-747-6736-01, TA-164-747-6736-01, 54005039001, TA-111-228-1088-01, GE-111-228-1088-01, 540050390169
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er een zwembad bij Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 14.30 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.
Wat is er in Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville en omgeving zoal te doen?
Neem het tegen elkaar op op de tennisbaan.In de buurt kun je onder andere deelnemen aan een ecotour.Na een vermoeiende dag kun je heerlijk relaxen in het bubbelbad of een verkwikkende duik nemen in het buitenzwembad. Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville biedt ook een fitnesscentrum en een picknickplaats.
Heeft Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een blender, een koffiezetapparaat en een broodrooster.
Heeft Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville ook buitenruimtes?
Ja, dit appartement heeft een lanai-veranda.
In wat voor omgeving bevindt Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville zich?
Oceanfront Realty - The Cliffs at Princeville ligt op slechts 11 minuten loopafstand van Princeville Makai Golf Club.