Hotel101- Madrid

Accommodatieklasse: 4
Hotel in Madrid met een restaurant en een poolbar

Kies datums om prijzen te bekijken

Located just 4.4 mi (7.1 km) from the airport, Hotel101- Madrid offers a free shuttle at scheduled times. You can splash around at the seasonal outdoor pool, grab a bite to eat at the coffee shop/cafe, or unwind with a drink at the pool bar. Other highlights include a 24-hour fitness center and a children's pool. The property is just a short walk to public transportation: Valdebebas Station is 5 minutes away.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Restaurant en poolbar
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Kinderzwembad
  • Koffiebar/café
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Een kinderzwembad
  • Een kitchenette
  • Privébadkamers
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Een lift
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(182 beoordelingen)
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Standaard tweepersoonskamer, voor 1 persoon

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Av. de las Fuerzas Armadas, 328, Hortaleza, Madrid, 28055

In de buurt

  • Ciudad Real Madrid - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Alfredo Di Stéfano Stadion - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • IFEMA (handelsbeurs van Madrid) - 2 min. rijden - 1.5 km
  • Parque Juan Carlos I - 3 min. rijden - 2.2 km
  • Club de Golf Olivar de la Hinojosa - 3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 10 min. rijden
  • Station Madrid Ramon Y Cajal - 8 min. rijden
  • Station Madrid Fuencarral - 10 min. rijden
  • Station Alcobendas-S.S. de los Reyes - 11 min. rijden
  • Valdebebas Station - 5 min. lopen
  • Metrostation San Lorenzo - 24 min. lopen
  • Metrostation Parque de Santa Maria - 29 min. lopen
  • Gratis shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪La Savina - ‬18 min. wandelen
  • ‪Puerto Madero - ‬4 min. rijden
  • ‪Le Coq - ‬2 min. rijden
  • ‪Santagloria - ‬16 min. wandelen
  • ‪Maison Umami - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel101- Madrid

  • Located just 4.4 mi (7.1 km) from the airport, Hotel101- Madrid offers a free shuttle at scheduled times. You can splash around at the seasonal outdoor pool, grab a bite to eat at the coffee shop/cafe, or unwind with a drink at the pool bar. Other highlights include a 24-hour fitness center and a children's pool. The property is just a short walk to public transportation: Valdebebas Station is 5 minutes away.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 680 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en op elk moment
    • Snelle incheckservice
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Hotel101 (HBNB), te downloaden voor je incheckt
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen tot 6 jaar krijgen gratis ontbijt
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis overdekte plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie

Transfers

    • Gratis luchthavenshuttle van 06.00 uur tot 22.00 uur

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) 06.30 uur–10.30 uur op werkdagen en 07.00 uur–11.00 uur in het weekend
  • Een restaurant
  • Een poolbar
  • Een koffiebar/café

Op reis met kinderen

  • Een kinderzwembad

Werken tijdens je reis

  • Een businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een 24-uurs fitnesscentrum
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 52
  • ???
  • 20 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen ter plaatse

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning

Slaap lekker

  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Een minikoelkast
  • Een microgolfoven
  • Een kitchenette

Meer

  • Een kluis

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van EUR 15.4 voor volwassenen en EUR 7.7 voor kinderen (geschatte bedragen)

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie 1301024006376
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Hotel101- Madrid?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Van 10.00 uur tot 20.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel101- Madrid?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel101- Madrid?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Biedt Hotel101- Madrid een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, op gezette tijden is er tussen 06.00 uur en 22.00 uur een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel101- Madrid?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Hotel101- Madrid een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Casino de Madrid (15 min. rijden) en Casino Gran Via (15 min. rijden).

Wat is er in Hotel101- Madrid en omgeving zoal te doen?

Hotel101- Madrid heeft een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel101- Madrid?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Hotel101- Madrid kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een kitchenette met een magnetron.

In wat voor omgeving bevindt Hotel101- Madrid zich?

Hotel101- Madrid ligt op slechts 5 minuten lopen van Station Valdebebas en 20 minuten loopafstand van IFEMA (handelsbeurs van Madrid).

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel101- Madrid

9,4

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place to stay close to the airport
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel limpio, económico y con buena ubicación
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Exceptionally good hotel with amazing breakfast, parking was an added bonus.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel incrível próx ao Aeroporto , com translado , ótima estrutura e o café da manhã tb muito bom .
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good stuff and nice hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Top si vous voulez être près de l aéroport!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy cerca del aeropuerto muy lejos de todo lo demás, limpio, cómodo, práctico, perfecto para esperar una conexión de vuelos y descansar.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place to stay. Very clean room. Helpful staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente que tienen el servicio al aeropuerto. Las instalaciones están súper bien
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quartos confortáveis e café da manhã bem completo, com produtos de qualidade.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Eccellente hotel vicino all’aeroporto
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito bom hotel e equipe muito prestativa!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel completo, quarto muito confortável e aconchegante, com muitas opções de comida e lazer.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel perto de Barajas, bem novo, quartos compactos mas com bom chuveiro. Atende bem pra quem quer descansar e ficar perto do aeroporto. Nada demais.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great new hotel, I’ll come back anytime
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

O hotel é muito novo, muito confortável e bem limpo! O café da manhã é maravilhoso e a equipe muito educada e prestativa. Único defeito é que escolhi o hotel por ter visto que o restaurante era bom, para não precisar sair do hotel para comer... mas estava tendo um evento e não foi possível usar o restaurante, deixaram ele fechado
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Rien à dire, l’hôtel était exceptionnel que se soit l’emplacement ou les services à disposition
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

غرف جميله ومكان استراتيجي مناسب لكل الاعمار
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel simples Mas tudo limpo Agradável já fiquei 3vezes E voltaria
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfecto 10/10 una estancia muy muy buena
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelentes instalaciones
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy fácil el estacionamiento, muy practico. Muy complicado el sistema del desayuno, muchísima gente y lo complica todo!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel novíssimo! Transfer grátis ida/volta para o aeroporto. Água grátis . Excelente área de lazer. Bem ao lado do CT do Real Madri. Supermercado ao lado. Equipe excelente.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente lugar excelente atención sin duda repetiría
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quarto limpo, muito próximo do Aeroporto Barajas..