Vakantiehuis
Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira
Accommodatieklasse: 3
Appartementen in Teulada met keukens
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira





Enjoy your visit to Teulada with a stay at Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira. Guests will have free perks like WiFi and self parking. Apartments feature bonuses like refrigerators and microwaves.
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(2)
Voornaamste voorzieningen (2)
- 4 appartementen
- Tuin
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 2 slaapkamers
- Een keuken
- Privébadkamers
- Een tuin
- Gratis parkeerplaatsen
- Een haardroger
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Teulada, Valencian Community
In de buurt
- Club de Golf Ifach - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Cala Baladrar - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Cala Advocat - 4 min. rijden - 1.4 km
- Playa de l'Andrago - 4 min. rijden - 1.8 km
- Playa de Les Plagetes - 6 min. rijden - 2.4 km
Restaurants
- El Chamizo - 3 min. rijden
- Al Mar Restaurante - 3 min. rijden
- Wok Buffet - 15 min. wandelen
- Temblor Moraira - 3 min. rijden
- Algas - 3 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira
- Enjoy your visit to Teulada with a stay at Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira. Guests will have free perks like WiFi and self parking. Apartments feature bonuses like refrigerators and microwaves.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- 4 dit appartement
Aankomst/vertrek
- Inchecken tot 16.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Microgolfoven
- Oven
- Broodrooster
- Waterkoker
Slaapkamers
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- Douche
- Handdoeken
- Haardroger
Buitenruimtes
- Tuin
- Tuin
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Diensten en comfort
- Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
- 4 kamers
- Toegang via buitengalerij
Toeslagen & beleid
Restitueerbare borgsommen
- Schadeborg: GBP 100 per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira?
Inchecken kan tot: 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira en omgeving zoal te doen?
Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira heeft een tuin.
Heeft Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een broodrooster, een koelkast en een magnetron.
Heeft Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira ook buitenruimtes?
Ja, elk appartement heeft een tuin.
In wat voor omgeving bevindt Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira zich?
Casa Luca,2 Bedroom Garden Apartment,moraira ligt op een korte 16 minuten lopen van Cala Baladrar en 14 minuten loopafstand van Club de Golf Ifach.