Geheel appartement

Great North Lodging

Accommodatieklasse: 3
Appartement in Anchorage

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Great North Lodging, you'll be within a 10-minute drive of Alaska Regional Hospital. Freebies like WiFi and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails, mountain biking, and cross-country skiing. Apartments feature bonuses like refrigerators and microwaves.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Wasserij
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Koelkast

Voornaamste voorzieningen (2)

  • 17 appartementen
  • Wasserij

Net als thuis (5)

  • Kookgerei, borden en bestek
  • Privébadkamers
  • Een wasserij
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Een haardroger

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Appartement, 1 queensize bed, niet-roken, keuken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Appartement, 1 queensize bed met slaapbank, niet-roken, keuken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement, Meerdere bedden, niet-roken, keuken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed

Appartement, 1 tweepersoonsbed, niet-roken, keuken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement

  • Uitzicht op de bergen
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 11
  • 1 kingsize bed, 1 tweepersoons futon, 2 queensize bedden en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement, 3 slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 7
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed, 1 eenpersoons onderschuifbed en 1 eenpersoons stapelbed

Appartement, Meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed

Appartement, Meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed

Appartement, Meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons futon

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons stapelbed

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoons futon

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3130 Lark St, Anchorage, AK, 99507

In de buurt

  • Universiteit van Alaska - Anchorage - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Alaska Airlines Center - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Alaska Pacific-universiteit - 18 min. wandelen - 1.5 km
  • Goose Lake-park - 4 min. rijden - 2.3 km
  • University Lake Dog Park - 7 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Anchorage, AK (MRI-Merrill Field) - 16 min. rijden
  • Ted Stevens Anchorage International Airport (ANC) - 16 min. rijden
  • Girdwood, AK (AQY) - 50 min. rijden
  • Station Anchorage - 17 min. rijden

Restaurants

  • ‪Taco Bell - ‬12 min. wandelen
  • ‪McDonald's - ‬12 min. wandelen
  • ‪Los Arcos - ‬4 min. rijden
  • ‪Starbucks - ‬14 min. wandelen
  • ‪Wendy's - ‬5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Great North Lodging

  • When you stay at Great North Lodging, you'll be within a 10-minute drive of Alaska Regional Hospital. Freebies like WiFi and self parking are added perks, and guests looking to stay active can check out the nearby hiking/biking trails, mountain biking, and cross-country skiing. Apartments feature bonuses like refrigerators and microwaves.

Overzicht

Grootte van de accommodatie

    • 17 dit appartement

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
    • Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Uitcheckinstructies

    • De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
    • De vaatwasmachine vullen en opzetten
    • Gebruikte handdoeken verzamelen
    • Persoonlijke voorwerpen verwijderen
    • De lichten uitdoen en de deuren op slot doen

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • ???

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)

Parking & vervoer

  • Gratis parking ter plaatse (openlucht)
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Eten & drinken

  • Koelkast
  • Microgolfoven
  • Kookgerei, borden, bestek

Slaapkamers

  • Beddengoed voorzien

Badkamers

  • Handdoeken
  • Zeep
  • Toiletpapier
  • Shampoo
  • Haardroger

Wasvoorzieningen

  • Een wasserij

Klimaatregeling

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdieren niet toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsverzoeken? Neem dan contact op met de accommodatie. De contactinformatie vind je in de boekingsbevestiging die je hebt ontvangen na je boeking.
  • Een douchegreep
  • Een handdouche
  • Een in hoogte verstelbare douche
  • Geen liften
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Diensten en comfort

  • Een virtuele receptie

Ligging hoogtepunten

  • Vlak bij de luchthaven
  • Vlak bij een ziekenhuis

Activiteiten

  • Fiets- en wandelroutes in de buurt
  • Mountainbiking in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 17 kamers
  • Individueel gedecoreerd
  • Individueel gemeubileerd

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Deze accommodatie accepteert alleen boekingen van niet-lokale gasten. Inchecken is niet toegestaan voor personen die op minder dan 80 km afstand wonen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Great North Lodging?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Great North Lodging?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Er is ook parkeergelegenheid ter plaatse die niet op straat is.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Great North Lodging?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Great North Lodging en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije winteractiviteiten, zoals langlaufen en kom in de zomermaanden terug voor wandelen en mountainbiken.

In wat voor omgeving bevindt Great North Lodging zich?

Great North Lodging ligt op een korte 13 minuten lopen van Universiteit van Alaska - Anchorage en 18 minuten loopafstand van Alaska Airlines Center.

Beoordelingen

Beoordelingen over Great North Lodging

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,0

Voorzieningen

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This was a great stay.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A little dated but clean, easy to get in and nice price.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Jeff at reservations was awesome and help out tremendously we will be back thank you
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay. Very clean and quiet neighborhood. Would deffinately recommend.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

This property is south of downtown and accessible by city bus. Our apartment was upstairs and then down steep stairs. The furnishings were adequate.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The room was nice an clean. The living room was a bit warm an could use a ceiling fan. An ice tray or two would be nice as well for making drinks. Overall our stay was fine.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a quiet, clean, the manager was east to contact and very helpful. Thanks for the wonderful stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Jeff was absolutely amazing. Super helpful and nice. Room was very clean and comfy. Will be booking here again in the future!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room was very clean and comfortable. The staff was very helpful when I requested an extra blanket and got it to me right away. Very easy access with easy to understand instructions. Thank you for a good stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very clean
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Better than a midtown hotel.

A neighborhood apartment without the traffic noise of the typical midtown Anchorage hotels.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The mountain views shown on the site must relate to the top level apartments as our basement level one had an view into the car park from below ground level. We had trouble gaining access as there was something wrong with the entry code and it needed to be reset. Luckily one of the staff members was on hand and he was able to call and get this settled. The single room was adequate and everything worked OK but the decoration was tired. On the plus side the property was price competitive.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I’ve stayed here twice. It’s clean, secure and quiet. Communication with the host was easy and quick. Definitely recommend.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The property appeared to be a short-term apartment rental. It was bit worn, and cooking smell in the hall. Not what I've experienced at other VRBO or Air B &B. The furnishings were thrift shop-esque. The check-in process did not go well. We were given a combination for the building door that worked, but the combo for the door to the room did not. We contacted the property manager and they had a person there to help us in minutes. Once the room was accessed it appeared that it was occupied or hadn't been cleaned. They found us another room. The room was clean and the bed was comfortable. The bedding appeared fresh.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Clean property but unidentified noises.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I don't know if I'm entitled to use names in this review but I would like to say personally thank you to Jeff I'll leave out last names and just say that it was a wonderful stay and he made it very easy, accessible, and very comfortable for my stay at this Great North Lodging. To me personally it felt like a little taste of home in this nice very home homely apartment setting. Thank you so much great North lodging. +BROWN+
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I had an unplanned visit to Anchorage, an Emergency at Providence Medical Centre, I found this place and it was perfect for my needs. It was close to the hospital, there were food venues nearby. The property itself was situated in quite a quiet are. The studio that I staid in was very well equipped with cooker, oven, full fridge freezer as well as pots, pans, and full kitchen equipment. There was also a free laundry room. It was clean and tidy, with fresh towels and sundries. It was perfect for relaxing after a long day at the hospital. I stayed for 3 nights and would highly recommend. It was the perfect balance of well priced comfort with free parking.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Stayed there 1 night during peak tourist season. The place was clean and the bed was very comfortable. Check-in was easy, as they send you the entry code through Hotels.com messages. The location was safe and quiet at night. I was able to get access to the apartment even after my late arrival flight at 1am. I would highly recommend this place as an affordable alternative to the pricy hotels during tourist season in Anchorage.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room. Nice stay. Great option.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay—comfortable furniture, spacious, clean, convenient laundry facilities, well-appointed kitchen, clear instructions for arrival and departure. Easy parking. Hope to stay here again when we return to Alaska!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This place was great. Nice room, nice kitchen, safe location. Our only comment was that an extra blanket or two in the room would have been nice. It happened to be unseasonably chilly in Anchorage at the time of our visit, and it would have been nice to have extra blankets. We ended up having to turn the heat on for our sleep -- not the simplest fix.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Comfortable location. Clean place. Quiet neighborhood.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Exactly as advertised. Clean and quiet. It’s not fancy but a great crash pad when visiting Anchorage.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk