Athens Mosaico Suites and Apartments

Accommodatieklasse: 2
Hotel met een buitenzwembad, in de buurt van Syntagma-plein

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Athens Mosaico Suites and Apartments, you'll be just a 5-minute drive from Syntagma Square and Ermou Street. You can go for a morning swim at the outdoor pool and visit the 24-hour fitness center for a workout. A terrace and a garden are offered, and in-room conveniences include washing machines and refrigerators. Fellow travelers say great things about the helpful staff. The property is just a short walk to public transportation: Metaxourgeio Station is steps away and Larissa Metro Station is 7 minutes.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Op verzoek
  • Buitenzwembaden
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Parkeerplaatsen
  • Terras
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstappen/tickets

Net als thuis (6)

  • Een keuken
  • Een tweede badkamer
  • Een aparte slaapkamer
  • Een woonkamer
  • Televisie
  • Een tuin
De huidige prijs is € 141
inclusief belastingen en toeslagen
14 okt - 15 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Suite

8,8 van 10
Voortreffelijk
(12 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 48 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(10 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons zetelbed

Appartement

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 95 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 7
  • 3 tweepersoonsbedden en 1 tweepersoons zetelbed

Maisonnette

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(11 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons zetelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
myrrinousion 8 and samou 2, Athens, Attica, 10438

In de buurt

  • Omonoia-plein - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Ermou Street - 13 min. wandelen - 1.2 km
  • Agora van Athene - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Vlooienmarkt van Monastiraki - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Acropolis - 5 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 46 min. rijden
  • Station Agioi Anargyroi - 5 min. rijden
  • Centraal Station Athene - 8 min. lopen
  • Station Moschato Tavros Rouf - 29 min. lopen
  • Metrostation Metaxourgeio - 2 min. lopen
  • Metrostation Larissa - 7 min. lopen
  • Station Omonoia - 11 min. lopen

Restaurants

  • ‪Bread Factory - ‬5 min. wandelen
  • ‪Mironi Greek Restaurant - ‬6 min. wandelen
  • ‪Le Bar Novotel - ‬7 min. wandelen
  • ‪Thang Long Vietnamese Restaurant - ‬4 min. wandelen
  • ‪Hotel Stanley Roof Top Bar - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Athens Mosaico Suites and Apartments

  • When you stay at Athens Mosaico Suites and Apartments, you'll be just a 5-minute drive from Syntagma Square and Ermou Street. You can go for a morning swim at the outdoor pool and visit the 24-hour fitness center for a workout. A terrace and a garden are offered, and in-room conveniences include washing machines and refrigerators. Fellow travelers say great things about the helpful staff. The property is just a short walk to public transportation: Metaxourgeio Station is steps away and Larissa Metro Station is 7 minutes.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 24 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle uitcheckservice
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
    • Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis (1 per kamer, tot 5 kg)
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Beveiligde, overdekte plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (EUR 15 per dag)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie (maximaal 1 parkeerplaats per unit)
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Een kluis bij de receptie
  • Een tuin
  • Een terras
  • Een 24-uurs fitnesscentrum
  • Een buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 1
  • 1 trappen om bij de accommodatie te komen

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Plasmatelevisie van 43 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning
  • Espressoapparaten
  • Een waterkoker
  • Badjassen
  • Een strijkplank/strijkijzer
  • Een wasmachine

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een gemeubileerd balkon of terras
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
  • Een aparte woonkamer

Jezelf opfrissen

  • Een tweede badkamer
  • Diep bad
  • Bad/douchecombinaties
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Een telefoon

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een microgolfoven
  • Een keuken
  • Kookplaten
  • Een oven
  • Een broodrooster
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Een vaatwasser

Meer

  • Een kluis

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Schadeborg: EUR 100 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost EUR 15 per dag
  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je parking ter plaatse wilt reserveren
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 18.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
LOCALIZE
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie 0206K124K0327001
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Athens Mosaico Suites and Apartments gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Athens Mosaico Suites and Apartments heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Athens Mosaico Suites and Apartments?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 09.00 uur tot 18.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Athens Mosaico Suites and Apartments?

Ja, huisdieren verblijven gratis. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal en een maximaal gewicht van 5 kg per huisdier.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Athens Mosaico Suites and Apartments?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 15 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Athens Mosaico Suites and Apartments?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar. Ook kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Athens Mosaico Suites and Apartments en omgeving zoal te doen?

Athens Mosaico Suites and Apartments heeft een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum, naast een tuin.

Heeft Athens Mosaico Suites and Apartments kamers met privébubbelbaden?

Ja, elke kamer heeft een diep ligbad.

Heeft Athens Mosaico Suites and Apartments kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een keuken met een espressoapparaat, een broodrooster en kookgerei.

Heeft Athens Mosaico Suites and Apartments ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een gemeubileerd balkon of terras.

In wat voor omgeving bevindt Athens Mosaico Suites and Apartments zich?

Athens Mosaico Suites and Apartments ligt in Stadscentrum, een kleine 2 minuten lopen van Metrostation Metaxourgeio en 17 minuten lopen van Ermou Street.

Beoordelingen

Beoordelingen over Athens Mosaico Suites and Apartments

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,0

Locatie

9,4

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Het is ruim, dichtbij de metro. Het heeft een zwembad. Een meer dan prima plek om Athene te bezoeken.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Prima kamer, veel ruimte. Dichtbij metrostation. Vriendelijk personeel.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

De kamers in het appartement waren zeer ruim, erg schoon, leuk ingericht en netjes, de bedden zijn top en de badkamer en 2e toilet ook perfect. Het zwembad is klein maar leuk en met een geweldig uitzicht. Om de hoek zijn 2 ontbijt tentjes. De omgeving was een beetje wisselend. Sommige stukken zijn nogal donker en ongezellig met veel verlaten gebouwen. Op zich was het 15 min lopen naar de gezellige plekken maar t was wel even wennen. We hebben ons niet onveilig gevoeld.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The place was awesome, and the view was beautiful ! Really liked the place.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Get location, everything you needed plus the bonus of the pool after a long day sightseeing.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Top Service, Sehr hilfsbereits Personal. Einfach nur empfehlenswert!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

En lejlighed hvor der var det hele. Rigeligt med plads ig en dejlig altan
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location! Metro stop nearby. Coffee houses and small grocery stores nearby. Pool on the roof is great! It has views to Acropolis. We had two bed room apartment for 2 adults and 3 teenagers and it was very good for us. Two toilets, dishwasher, clothes washer, possibility to cook 👍 Clean apartment with fresh towels each day. Really good beds and aircon. Big balcony! Warm recommendation.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bra boende nära till tunnelbana och gångavstånd till område man vill besöka som turist. Poolen var en besvikelse då relax area hade bara 4 stolar vilket kändes märkligt med tanke på att poolen var gansa lång.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El apartamento era una pasada. Muy nuevo, con aire acondicionado, con toda la cubertería, y con un diseño de cada una de las habitaciones muy currado. La piscina en la cubierta del edificio es una pasada. Es pequeña, pero te puedes bañar viendo toda la ciudad y la Acrópolis de fondo. Una chulada, la verdad.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Todo estaba muy bueno
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great spacious room and a safe and secure building. The pool on the roof was a great spot to relax and cool off, amazing Acropolis views. The only negative point would be that the location isn’t ideal, and it is a pretty sketchy walk anywhere from the hotel to any of the sites. However, the metro is five minutes away and you can easily get a taxi.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super clean, all new and pretty
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very well equipped place, we were upgraded to a 2 bedroom, this was very helpful.would recommend
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Die Unterkunft war super. Zentral gelegen; Zimmer wurden jeden Tag gereinigt; sehr netter Kontakt mit der Rezeption, bei Fragen wurde sofort geholfen
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had an absolutely wonderful stay at this apartment in Athens. The apartment was perfect for us, with separate bedrooms and bathrooms providing plenty of space and privacy. Having laundry facilities was incredibly convenient, and the large balcony was a fantastic place to relax. The location is also excellent – so close to the metro, making it very easy to get around. What truly made our stay unforgettable, however, was the extraordinary service. When we unfortunately forgot our iPad in the apartment, the staff went above and beyond to contact us and managed to have it shipped directly to our cruise ship! Such honest and amazing hospitality that we are deeply grateful for. We highly recommend this place and would love to stay here again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great apartment
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Temiz oda ve çalışanlatın güleryüz ve yardımseverliği
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very conveniently located to explore Athens. You can see a lit up Parthenon by the swimming pool in the evening. The staff was very helpful to make our stay comfortable. Fully recommend the place.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Das Apartment war perfekt für einen Kurzurlaub. Sehr zentral gelegen. Schönes sauberes Zimmer, komplett ausgestattete Küche mit Spülmaschine und Waschmaschine. Das Personal war freundlich und hilfsbereit.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Die Unterkunft ist sehr sauber und schön eingerichtet, Die Dachterrasse mit dem Pool hat eine wunderschöne Aussicht auf die ganze Stadt. Wir hatten Apartment mit 2 Schlafzimmer ( jedes Schlafzimmer hat ein eigenes Bad mit der Dusche und Badewanne) Außerdem hatten wir eine ganz große Terrasse. Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit. Es war ein sehr schöner Aufenthalt im Athen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Un superbe piscine avec vue sur le Parthénon, du personnel joyeux et au petit soin, une cuisine incroyablement équipée, lave-vaisselle, jardin privé et lave-linge, tout cela dans un quartier vraiment sûr. What else?
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

The apartment was excellent, however it was advertised as having parking available butmon arrival i was advised to find local street parking due to car park access issues. This was a significant challenge due to the area. If parking was available as advertised then it would be an excellent base in athens.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Ground level. We didn’t open the doors because we felt it was somewhat intrusive. The room was like a tomb. Pool photos are misleading. Staying again on Friday the 12th. Hopefully we will be up one level or more.