Geheel appartement
Apartments Darinka Beg
Accommodatieklasse: 3
Appartementen in Varos met keukens en balkons
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Apartments Darinka Beg





When visiting Varos, Apartments Darinka Beg is a great choice to consider. You'll have free perks like WiFi and self parking. Apartments feature kitchens, balconies, and espresso makers.
Beoordelingen
9,09,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Koelkast
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Terras
- Airconditioning
- Tuin
- Barbecues
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- 2 slaapkamers
- Een keuken
- Een tuin
- Een terras
- Een espressoapparaat
- Satellietzenders
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- 30 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- 55 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 5
- 2 kingsize bedden en 1 tweepersoons zetelbed
- Gratis wifi
Appartement (A1)
- Uitzicht op de tuin
- 30 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 2
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Appartement (A2)
- 55 m²
- 2 slaapkamers
- Max. aantal: 4
- 2 kingsize bedden
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Integrated Hotel Arbia-Margita
Rab
Integrated Hotel Arbia-Margita
Rab
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Verbonden kamers beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 15 beoordelingen
9,2
Fantastisch
15 beoordelingen
De prijs is € 193
€ 193
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Arbiana Heritage Hotel
Oude Stad Rab
Arbiana Heritage Hotel
Oude Stad Rab
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 102 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
102 beoordelingen
De prijs is € 121
€ 121
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Apartments Villa Ana
Rab
Apartments Villa Ana
Rab
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 210
€ 210
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Guest House Villa Anggela
Rab
Guest House Villa Anggela
Rab
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling

Valamar Padova Hotel
Rab
Valamar Padova Hotel
Rab
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Parking beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 54 beoordelingen
8,4
Zeer goed
54 beoordelingen
De prijs is € 233
€ 233
inclusief belastingen en toeslagen
25 sep - 26 sep

Apartment and Rooms Zora
Rab
Apartment and Rooms Zora
Rab
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning

Integral Hotel Arbia - Villa Rio
Rab
Integral Hotel Arbia - Villa Rio
Rab
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 21 beoordelingen
8,0
Zeer goed
21 beoordelingen
De prijs is € 98
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Rooms Sonja P
Oude Stad Rab
Rooms Sonja P
Oude Stad Rab
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Niet-roken

San Marino Resort
Lopar
San Marino Resort
Lopar
- Gratis ontbijt
- Luchthaventransfer
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
7.6 van 10, Goed, 52 beoordelingen
7,6
Goed
52 beoordelingen
De prijs is € 106
€ 106
inclusief belastingen en toeslagen
23 sep - 24 sep

Villa Gaj
Omisalj
Villa Gaj
Omisalj
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 13 beoordelingen
8,0
Zeer goed
13 beoordelingen
De prijs is € 127
€ 127
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Palit 32, Palit, Kvarner, 51280
In de buurt
- Haven van Rab - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Komrcar-park - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Kerk van Sint-Justine - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Rab Loggia - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Municipium Arbe-plein - 11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Rijeka (RJK) - 153 min. rijden
- Pula (PUY) - 42,2 mijl/67,9 km
- Zagreb (ZAG) - 93,2 mijl/150 km
Restaurants
- Gostionica SPORT - 7 min. wandelen
- Padova III - 3 min. rijden
- Caffe bar Kristofor - 3 min. wandelen
- La Mar Bar & Kitchen - 18 min. rijden
- Caffe bar Padova - 3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apartments Darinka Beg
- When visiting Varos, Apartments Darinka Beg is a great choice to consider. You'll have free perks like WiFi and self parking. Apartments feature kitchens, balconies, and espresso makers.
Overzicht
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 22.00 uur
- Uitchecken om 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in de kamers
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Keuken
- Koelkast
- Kookplaat
- Oven
- Espressoapparaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Kookgerei, borden, bestek
- Diepvriezer
Badkamers
- Bad
- Haardroger
- Buitendouche
Buitenruimtes
- Balkon
- Terras
- Barbecue
- Tuin
Comfort
- Airconditioning
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Aparte rookruimtes
Diensten en comfort
- Strijkijzer/strijkplank
Activiteiten
- Fietsverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR64887759853
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Apartments Darinka Beg?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Apartments Darinka Beg?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Apartments Darinka Beg?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Wat is er in Apartments Darinka Beg en omgeving zoal te doen?
Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Apartments Darinka Beg biedt ook een tuin.
Heeft Apartments Darinka Beg een keuken of kitchenette?
Ja, er is een keuken met een espressoapparaat, een broodrooster en kookgerei.
Heeft Apartments Darinka Beg ook buitenruimtes?
Ja, elk appartement heeft een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Apartments Darinka Beg zich?
Apartments Darinka Beg ligt op een korte 1 minuten lopen van Kvarnergolf en 6 minuten loopafstand van Haven van Rab.