Sahara Inn - Los Angeles
In de omgeving van University of Southern California
Kies datums om prijzen te bekijken
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Kamer
- Max. aantal: 4
Kamer
- Max. aantal: 6
Kamer
- Max. aantal: 8
Gelijkaardige accommodaties

Freehand Los Angeles
Downtown Los Angeles
Freehand Los Angeles
Downtown Los Angeles
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 398 beoordelingen
8,4
Zeer goed
398 beoordelingen
De prijs is € 102
€ 102
inclusief belastingen en toeslagen
18 nov - 19 nov

The Live Hotel
Westlake
The Live Hotel
Westlake
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 1.678 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.678 beoordelingen
De prijs is € 126
€ 126
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

City Center Hotel Downtown Los Angeles
City West
City Center Hotel Downtown Los Angeles
City West
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
5.0 van 10, 35 beoordelingen
5,0
35 beoordelingen
De prijs is € 92
€ 92
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Hollywood Historic Hotel
Larchmont
Hollywood Historic Hotel
Larchmont
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.8 van 10, Voortreffelijk, 1.852 beoordelingen
8,8
Voortreffelijk
1.852 beoordelingen
De prijs is € 123
€ 123
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

ERTH INN by AGA Los Angeles
Los Angeles
ERTH INN by AGA Los Angeles
Los Angeles
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
8.0 van 10, Zeer goed, 1.022 beoordelingen
8,0
Zeer goed
1.022 beoordelingen
De prijs is € 100
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Tuscan Garden Inn
Westlake
Tuscan Garden Inn
Westlake
- Gratis parkeren
- Airconditioning
- Wasserij
- 24/7 receptie
8.0 van 10, Zeer goed, 1.001 beoordelingen
8,0
Zeer goed
1.001 beoordelingen
De prijs is € 96
€ 96
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Holiday Inn Express & Suites Los Angeles Downtown West by IHG
Westlake
Holiday Inn Express & Suites Los Angeles Downtown West by IHG
Westlake
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 1.095 beoordelingen
8,4
Zeer goed
1.095 beoordelingen
De prijs is € 121
€ 121
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

E-Central Downtown Los Angeles Hotel
Downtown Los Angeles
E-Central Downtown Los Angeles Hotel
Downtown Los Angeles
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
9.0 van 10, Fantastisch, 2.922 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2.922 beoordelingen
De prijs is € 153
€ 153
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Moxy Downtown Los Angeles
Downtown Los Angeles
Moxy Downtown Los Angeles
Downtown Los Angeles
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 2.513 beoordelingen
8,4
Zeer goed
2.513 beoordelingen
De prijs is € 212
€ 212
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

USC Hotel
University Park
USC Hotel
University Park
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 2.483 beoordelingen
9,0
Fantastisch
2.483 beoordelingen
De prijs is € 176
€ 176
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

4501 S Vermont Ave, Los Angeles, CA, 90037
In de buurt
- Exposition Park (expositiepark) - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Los Angeles Memorial Coliseum - 15 min. wandelen - 1.3 km
- BMO Stadium - 18 min. wandelen - 1.6 km
- University of Southern California - 3 min. rijden - 2.3 km
- California Science Center - 4 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
- Hawthorne, California (HHR-Nationale luchthaven Hawthorne) - 24 min. rijden
- Los Angeles Intl. (LAX) - 35 min. rijden
- Long Beach, CA (LGB-Long Beach Municipal) - 38 min. rijden
- Burbank, Californië (BUR-Hollywood Burbank) - 53 min. rijden
- Orange County, California (SNA-John Wayne) - 57 min. rijden
- Van Nuys, CA (VNY) - 65 min. rijden
- Ontario, CA (ONT-Los Angeles - Internationale luchthaven Ontario) - 82 min. rijden
- Los Angeles Cal State Station - 13 min. rijden
- Station Glendale - 15 min. rijden
- Commerce Station - 17 min. rijden
- Metrostation Expo/Vermont - 21 min. lopen
- Expo Park/USC Station - 28 min. lopen
Restaurants
- McDonald's - 14 min. wandelen
- Juquilita Tacos - 13 min. wandelen
- Sugar Donut & $1 Chinese Food - 6 min. wandelen
- Pizza Hut - 12 min. wandelen
- 7-Eleven - 7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sahara Inn - Los Angeles
- Sahara Inn - Los Angeles puts you just a 5-minute drive from University of Southern California and Los Angeles Memorial Coliseum. Also, Los Angeles Convention Center and Crypto.com Arena are within a short drive.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 28 dit motel
Speciale incheckinstructies
- Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist