Okuyame Bettei Yabenomori

Accommodatieklasse: 2
Hotel in de bergen in Yame

Kies datums om prijzen te bekijken

Enjoy your visit to Yame with a stay at Okuyame Bettei Yabenomori. Free perks include WiFi and self parking.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Picknickweide
  • Beperkte receptietijden
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Een aparte badkuip en douche
  • Televisie
  • Een tuin
  • Een dvd-speler
  • Verduisterende gordijnen
  • Klimaatregeling voor airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
20 van 20 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 9
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 9
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 9
  • 2 eenpersoonsbedden en 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 8

Kamer

  • Max. aantal: 4

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3343 Yabemura Yabe, Yame, Fukuoka, 834-1402

In de buurt

  • Taio Kinzan-wegstation - 20 min. rijden - 9.7 km
  • Nabegataki - 48 min. rijden - 33.0 km
  • Tsuetate Onsen - 52 min. rijden - 36.6 km
  • Oyama Dam - 54 min. rijden - 30.6 km
  • Hirayama-warmwaterbron - 58 min. rijden - 33.1 km

Lokaal vervoer

  • Saga (HSG-Ariake Saga) - 93 min. rijden
  • Kumamoto (KMJ) - 103 min. rijden
  • Station Chikugoyoshii - 37 min. rijden
  • Station Amagase - 39 min. rijden

Restaurants

  • ‪ろくげん - ‬22 min. rijden
  • ‪茶寮 千代乃園(Chiyonoen) - ‬9 min. rijden
  • ‪一寸法師 - ‬24 min. rijden
  • ‪岳間の間 - ‬20 min. rijden
  • ‪山の神つりぼり - ‬30 min. rijden

Over deze accommodatie

Okuyame Bettei Yabenomori

  • Enjoy your visit to Yame with a stay at Okuyame Bettei Yabenomori. Free perks include WiFi and self parking.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 7 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en 19.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
    • Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
    • Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Activiteiten

  • Bergklimmen

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden

Voorzieningen

  • Een kluis bij de receptie
  • Een tuin
  • Een picknickplaats
  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een promenade naar het water

Toegankelijkheid

  • Wandbeugel bij het toilet
  • Gladde vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Een dvd-speler
  • Flatscreentelevisie van 45 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Pantoffels
  • Vliegenramen

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Privétuinen
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Eten en drinken

  • Een minikoelkast

Meer

  • Toegang via buitengalerij

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
    LOCALIZE

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodatie het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Okuyame Bettei Yabenomori?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Okuyame Bettei Yabenomori?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Okuyame Bettei Yabenomori?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Wat is er in Okuyame Bettei Yabenomori en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals bergklimmen. Je vindt hier voorzieningen zoals een picknickplaats en een tuin.

Heeft Okuyame Bettei Yabenomori ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een tuin.

Beoordelingen

Beoordelingen over Okuyame Bettei Yabenomori

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

10

Voorzieningen

8,6

Personeel en service

8,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

招待客人好親切 環境優美 5月份入住晚上還參加了酒店節目 是去看營火蟲 很好的體驗
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

落ち着いた雰囲気で、ご飯も美味しくゆっくりくつろげて良かったです。浴槽の汚れが少し気になりました。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

日常を忘れる自然の中に包まれるひとときに浸れる場所です。聴こえるのは鳥の声と川の水音、木々のそよぐ音のみ。晴れた夜は満天の星空。 温泉ではないけれども、ゆったりした浴室では緑に包まれた優しい時間を過ごせます。お料理に関しては、人それぞれの好みもあると思いますが…。 朝の和食の炊き立てのご飯はとても美味しかったです。 スタッフの皆さまもとても温かく接していただけました。 別荘感覚で、途中の道の駅などで新鮮なフルーツなども持ち込んでお部屋でゆっくり過ごすのも良いと思います。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed