BAY PALACE MAZZARO'

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van Taormina-kabelbaan

Kies datums om prijzen te bekijken

BAY PALACE MAZZARO' puts you just a 5-minute drive from Letojanni Beach and Isola Bella. After having fun at the seasonal outdoor pool, you can grab a bite to eat at the coffee shop/cafe or unwind with a drink at the bar/lounge. Also, Taormina Cable Car and Corso Umberto are within a short drive.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Strandlakens
  • Parkeerplaatsen
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Koffiebar/café
  • Vervoer van/naar het strand
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Een babybed (toeslag)
  • Privébadkamers
  • Televisie
  • Een gemeubileerd balkon of terras
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Parkeerplaatsen (toeslag)
De huidige prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Klassieke kamer, uitzicht op bergen

  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior kamer, uitzicht op zee

8,0 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 slaapkamer, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer, 1 slaapkamer, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via Nazionale 248, Taormina, ME, 98030

In de buurt

  • Strand Spisone - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Lido Mazzaro - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Strand Letojanni - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Corso Umberto - 4 min. rijden - 2.7 km
  • Taormina-kabelbaan - 7 min. rijden - 3.8 km

Lokaal vervoer

  • Catania (CTA-Fontanarossa) - 55 min. rijden
  • Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 117 min. rijden
  • Station Taormina Giardini - 8 min. rijden
  • Station Furci - 13 min. rijden
  • Station Letojanni - 30 min. lopen
  • Vervoer van/naar het strand

Restaurants

  • ‪Caffe Wunderbar - ‬9 min. rijden
  • ‪Bam Bar - ‬8 min. rijden
  • ‪Sapori Di Mari - ‬18 min. wandelen
  • ‪Bar Re di Bastoni - ‬7 min. rijden
  • ‪stritFUD - ‬8 min. rijden

Over deze accommodatie

BAY PALACE MAZZARO'

  • BAY PALACE MAZZARO' puts you just a 5-minute drive from Letojanni Beach and Isola Bella. After having fun at the seasonal outdoor pool, you can grab a bite to eat at the coffee shop/cafe or unwind with a drink at the bar/lounge. Also, Taormina Cable Car and Corso Umberto are within a short drive.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 48 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Neem op voorhand contact op met de accommodatie als je een parkeerplek wilt reserveren.
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (EUR 25 per dag)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Extern

    • Strandshuttle*
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) dagelijks 07.30 uur–10.00 uur
  • Dagelijks wordt er tegen een toeslag een geheel verzorgd diner aangeboden (reserveren verplicht)
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een snackbar/deli

Activiteiten

  • Vervoer van/naar het strand (toeslag)
  • Fiets- en wandelroutes
  • Paardrijden
  • Skimogelijkheden
  • Snorkelen

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een conciërgeservice
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een bagageopslagruimte
  • Een betalende shuttleservice van/naar het strand
  • Strandligstoelen
  • Strandlakens
  • Strandparasols
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Voorzieningen

  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Tegelvloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Babybedden (toeslag)
  • Beddengoed

Heerlijk genieten

  • Een gemeubileerd balkon of terras
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Bidet
  • Haardroger

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
  • Een telefoon

Meer

  • Een kluis
  • Reisgidsen/tips
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Speciale voorzieningen

Dineren

Plaatselijk restaurant - restaurant met uitzicht op de zee. Specialiseert in Mediterrane gerechten en serveert ontbijt en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Reserveren is verplicht. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

Optionele extra's

  • Er wordt ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van EUR 15 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen (geschatte bedragen)
  • Strandshuttle is beschikbaar tegen een toeslag
  • Een geheel verzorgde avondmaaltijd bij de accommodatie kost EUR 25

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20.0 per verblijf
  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Parkeren

  • Openlucht parkeren kost EUR 25 per dag
  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je parking ter plaatse wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april 01 tot oktober 31

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie IT083097A19IDHLRI4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij BAY PALACE MAZZARO' gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, BAY PALACE MAZZARO' heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij BAY PALACE MAZZARO'?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij BAY PALACE MAZZARO'?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij BAY PALACE MAZZARO'?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 25 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij BAY PALACE MAZZARO'?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in BAY PALACE MAZZARO' en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije winteractiviteiten, zoals skiën en kom in de zomermaanden terug voor wandelen en paardrijden.BAY PALACE MAZZARO' biedt ook een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van BAY PALACE MAZZARO'?

Ja, er is een lokaal restaurant dat Mediterrane gerechten en uitzicht op de zee biedt.

Heeft BAY PALACE MAZZARO' ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een gemeubileerd balkon of terras.

In wat voor omgeving bevindt BAY PALACE MAZZARO' zich?

BAY PALACE MAZZARO' ligt op een korte 15 minuten lopen van Strand Letojanni en 17 minuten loopafstand van Taormina-kabelbaan.