Guste Hause Imdoukal

Bed & breakfast in Ait Tamlil met 3 restaurants

Kies datums om prijzen te bekijken

Guste Hause Imdoukal is a great choice for a stay in Ait Tamlil. Free perks include valet parking and buffet breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM. Other highlights include 3 restaurants, a terrace, and a garden.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Op verzoek
  • 3 restaurants
  • Terras
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Tuin
  • Picknickweide
  • Beperkte receptietijden
  • Hulp bij uitstappen/tickets

Kameropties

Eenvoudige kamer, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 6 slaapkamers
  • Max. aantal: 17
  • 4 tweepersoonsbedden, 1 kingsize bed en 1 tweepersoons stapelbed

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
DR TAGLASTE AIT TAMLIL CERCLE FETOUAKA, Ait Tamlil, Béni Mellal-Khénifra, 22300

In de buurt

  • Natuurlijke Brug Imi n'Ifri - 60 min. rijden - 67.6 km

Over deze accommodatie

Guste Hause Imdoukal

  • Guste Hause Imdoukal is a great choice for a stay in Ait Tamlil. Free perks include valet parking and buffet breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM. Other highlights include 3 restaurants, a terrace, and a garden.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 6 deze bed & breakfast

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 06.00 uur en op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.30 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis beveiligde, overdekte plaatsen voor valetparkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.00 uur
  • Dagelijks wordt er tegen een toeslag een geheel verzorgd diner aangeboden (reserveren verplicht)
  • 3 restaurants
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Diensten

  • Een receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstappen/tickets

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een picknickplaats
  • Een terras

Kamervoorzieningen

Slaap lekker

  • 6 slaapkamers

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.02 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

Optionele extra's

  • Een geheel verzorgde avondmaaltijd bij de accommodatie kost EUR 10

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Guste Hause Imdoukal gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Guste Hause Imdoukal heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Guste Hause Imdoukal?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Guste Hause Imdoukal?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Guste Hause Imdoukal?

Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Guste Hause Imdoukal en omgeving zoal te doen?

Guste Hause Imdoukal heeft een picknickplaats en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Guste Hause Imdoukal?

Ja, er zijn 3 restaurants ter plaatse.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend