Hotel Limra
3.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Surat met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hotel Limra





Hotel Limra is a great choice for a stay in Surat. Free perks include WiFi and continental breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM.
Populaire voorzieningen
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Restaurant
- Wasserij
- 24/7 receptie
Voornaamste voorzieningen
(7)
Voornaamste voorzieningen (7)
- Dagelijks
- Restaurant
- 24-uurs receptie
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
- Wasserij
- Een bagageopslagruimte
- Lockers
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Deluxe tweepersoonskamer
- 12 m²
- Max. aantal: 3
- 10 tweepersoonsbedden en 20 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Jalsa
Udhna
Hotel Jalsa
Udhna
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
De prijs is € 11
€ 11
inclusief belastingen en toeslagen
30 jun - 1 jul

Hotel Limra Surat
Surat
Hotel Limra Surat
Surat
- Gratis ontbijt
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning

Fabhotel 7 Star
Surat
Fabhotel 7 Star
Surat
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
2.0 van 10, 1 beoordeling
2,0
1 beoordeling

Utsav Galaxy Rooms and Banquet
Surat
Utsav Galaxy Rooms and Banquet
Surat
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
De prijs is € 18
€ 18
inclusief belastingen en toeslagen
30 jun - 1 jul

Fabexpress Ospite
Surat
Fabexpress Ospite
Surat
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
2.0 van 10, 1 beoordeling
2,0
1 beoordeling

Fabhotel Blu Rooms
Surat
Fabhotel Blu Rooms
Surat
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasserij

Fabhotel Nidhivan Palace
Udhna
Fabhotel Nidhivan Palace
Udhna
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasserij

Hotel I.P. Palace
Charbagh
Hotel I.P. Palace
Charbagh
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasserij

Fabhotel Niraant
Surat
Fabhotel Niraant
Surat
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie

Fabhotel Sky City
Surat
Fabhotel Sky City
Surat
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Lal Darwaja Station Rd Diamond Market, Surat, GJ, 395003
In de buurt
- English Cemetery - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Textile Market Ring Road - 4 min. rijden - 2.7 km
- Old Chintamani Parswanath Jain Temple - 6 min. rijden - 2.7 km
- Rang Upavan - 10 min. rijden - 3.6 km
- Surat Fort - 10 min. rijden - 3.7 km
Lokaal vervoer
- Surat (STV) - 37 min. rijden
- Surat Station - 8 min. lopen
- Sayan Station - 16 min. rijden
- Udhna Junction Station - 17 min. rijden
Restaurants
- Deglance - 5 min. wandelen
- chote miyaan - 15 min. wandelen
- Jamnadas Ghariwala - 2 min. rijden
- Taj Mahal - 16 min. wandelen
- Diamond City - 5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Limra
- Hotel Limra is a great choice for a stay in Surat. Free perks include WiFi and continental breakfast daily between 7:30 AM and 10:00 AM.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 45 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 12.00 uur en op elk moment
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
- De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)
Parkeren
- Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis continentaal ontbijt dagelijks ontbijt 07.30 uur–10.00 uur
- Een restaurant
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Diensten
- Een 24-uurs receptie
- Een wasserij
- Een bagageopslagruimte
Voorzieningen
- Lockers
Kamervoorzieningen
Jezelf opfrissen
- Privébadkamers
- Douche
- Zeep en shampoo
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
Meer
- Schoonmaak: dagelijks
Toeslagen & beleid
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Limra?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Limra?
Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Limra.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Limra?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 10.30 uur uit te checken.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Limra?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
In wat voor omgeving bevindt Hotel Limra zich?
Hotel Limra ligt op een kleine 8 minuten loopafstand van Station Surat.