TRIP MOUNT
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Peerumade met een buitenzwembad en een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor TRIP MOUNT





Take in the views from the rooftop terrace when you stay at TRIP MOUNT. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant.
Beoordelingen
8,08,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
Voornaamste voorzieningen
(9)
Voornaamste voorzieningen (9)
- Dagelijks
- Restaurant
- Buitenzwembaden
- Dakterras
- Airconditioning
- Tuin
- Houtskoolgrills
- Beperkte receptietijden
- Tv in de gemeenschappelijke ruimte
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Een zitruimte
- Televisie
- Een tuin
- Dagelijkse schoonmaak
- Luxe beddengoed
- Houtskoolgrills
De huidige prijs is € 54
€ 54
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Huisje, balkon, uitzicht op bergen laden

Huisje, balkon, uitzicht op bergen
- Uitzicht op de bergen
- 33 m²
- 1 slaapkamer
- Max. aantal: 4
- 1 kingsize bed
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Monticle Glamp
Peermade
Monticle Glamp
Peermade
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
De prijs is € 143
€ 143
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug

Vagamon hill Casa holiday home
Peermade
Vagamon hill Casa holiday home
Peermade
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

Disha plantation Resort
Udumbanchola
Disha plantation Resort
Udumbanchola
- Gratis ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 44
€ 44
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Grand Plaza Munnar
Devikolam
Grand Plaza Munnar
Devikolam
- Gratis ontbijt
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
8.2 van 10, Zeer goed, 30 beoordelingen
8,2
Zeer goed
30 beoordelingen
De prijs is € 49
€ 49
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Aveda Munnar Mountains and Mist
Devikolam
Aveda Munnar Mountains and Mist
Devikolam
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 55
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

Merjins Paraiso
Peermade
Merjins Paraiso
Peermade
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
De prijs is € 27
€ 27
inclusief belastingen en toeslagen
4 sep - 5 sep

Falcon Crest Resort
Peermade
Falcon Crest Resort
Peermade
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
10
Uitzonderlijk
1 beoordeling
De prijs is € 42
€ 42
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Elysian Vale
Peermade
Elysian Vale
Peermade
- Zwembad
- Gratis ontbijt
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
8,0
Zeer goed
1 beoordeling
De prijs is € 104
€ 104
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

The Vintage Haven Munnar
Udumbanchola
The Vintage Haven Munnar
Udumbanchola
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie
De prijs is € 24
€ 24
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug

Blanket Days Resort and Spa Thekkady
Peermade
Blanket Days Resort and Spa Thekkady
Peermade
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Restaurant
- Sportschool
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Behind Malanadu Service Cooperative Bank, Elappara - Pullikkanam Road, Peermade, KL, 685503
In de buurt
- Barren Hills - 11 min. rijden - 5.3 km
- Vagamon Pine Forest - 16 min. rijden - 6.8 km
- Vagamon Adventure Park - 17 min. rijden - 7.5 km
- Periyar Lake - 34 min. rijden - 16.6 km
- Ammachi Kottaram - 53 min. rijden - 23.7 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven van Cochin (COK): - 47,7 mijl/76,7 km
Restaurants
- Hotel Al-Safa - 7 min. rijden
- Calicut Resto - 7 min. wandelen
- Puthuma Food Court Teekoy - 28 min. rijden
- The Green House Restaurant - 4 min. rijden
- Heaven Valley Resorts - 10 min. rijden
Over deze accommodatie
TRIP MOUNT
- Take in the views from the rooftop terrace when you stay at TRIP MOUNT. Guests can splash around at the outdoor pool or grab a bite to eat at the restaurant.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 6 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 14.00 uur en 20.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
- Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
- Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
- Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Aparte rookruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 08.00 uur–09.30 uur
- Een restaurant
- Houtskoolgrills
Diensten
- Een receptie met beperkte openingstijden
Voorzieningen
- Een dakterras
- Een tuin
- Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
- Een buitenzwembad
- Een vuurkorf
- Tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Vermaak tijdens je verblijf
- Televisie van 40 cm
- Kabelzenders
- Netflix
- Streamingdiensten
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
- Een plafondventilator
- Pantoffels
- Een strijkplank/strijkijzer
Slaap lekker
- Luxe beddengoed
- Bedden met traagschuimmatrassen
Heerlijk genieten
- Een balkon
- Een zitruimte
Jezelf opfrissen
- Douche
- Gratis toiletartikelen
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Een bureau
- Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)
Eten en drinken
- Een kok
- Gratis flessenwater
Meer
- Reisgidsen/tips
- Lokale kaarten
- Restaurantgids
Toeslagen & beleid
Kinderen & extra bedden
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van INR 1500.0 per dag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij TRIP MOUNT gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, TRIP MOUNT heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Is er een zwembad bij TRIP MOUNT?
Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.
Zijn huisdieren toegestaan bij TRIP MOUNT?
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij TRIP MOUNT?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij TRIP MOUNT?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Wat is er in TRIP MOUNT en omgeving zoal te doen?
TRIP MOUNT heeft een buitenzwembad en een tuin.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van TRIP MOUNT?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
Heeft TRIP MOUNT ook buitenruimtes?
Ja, elke kamer heef een balkon.