Gehele woning
Chalet in Fugen Near Spieljochbahn
Accommodatieklasse: 2
Vakantiehuis in Fügen met balkon
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Chalet in Fugen Near Spieljochbahn





This vacation home is a great choice for a stay in Fuegen.
Gehele woning
6 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 12
Populaire voorzieningen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Gelijkaardige accommodaties

Chalets Almdorf Zillertal, Fugen
Fuegen
Chalets Almdorf Zillertal, Fugen
Fuegen
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
- Koelkast

Spacious Apartment in Uderns Near Ski Area
Uderns
Spacious Apartment in Uderns Near Ski Area
Uderns
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken
- Koelkast

PACHMAIR 1453 apart resort
Uderns
PACHMAIR 1453 apart resort
Uderns
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 6 beoordelingen
10
Uitzonderlijk
6 beoordelingen
De prijs is € 237
€ 237
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Chalet in Fugen Near Spieljoch Ski Lift
Fuegen
Chalet in Fugen Near Spieljoch Ski Lift
Fuegen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken

Chalet in Fugen Near Hochzillertal Ski Area
Fuegen
Chalet in Fugen Near Hochzillertal Ski Area
Fuegen
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Chalet in Hainzenberg Near Ski Slopes
Hainzenberg
Chalet in Hainzenberg Near Ski Slopes
Hainzenberg
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken

Apartment in Hainzenberg Near Ski Lift
Hainzenberg
Apartment in Hainzenberg Near Ski Lift
Hainzenberg
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken

Holiday Home Zell am Ziller Ski Lift
Zell am Ziller
Holiday Home Zell am Ziller Ski Lift
Zell am Ziller
- Wasserij
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi

Chalet in Fugen Near Spieljochbahn Lift
Fuegen
Chalet in Fugen Near Spieljochbahn Lift
Fuegen
- Huisdiervriendelijk
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Niet-roken

Chalet in Zell am Ziller Near Ski Lift
Gerlosberg
Chalet in Zell am Ziller Near Ski Lift
Gerlosberg
- Keuken
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Skivoorzieningen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Fuegen, Tyrol
In de buurt
- Zillertal - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Erlebnistherme Zillertal - 3 min. rijden - 1.8 km
- Spieljoch-kabelbaan - 4 min. rijden - 2.5 km
- Achensee - 23 min. rijden - 21.6 km
- Skiresort Hintertux Gletscher - 45 min. rijden - 46.8 km
Lokaal vervoer
- Innsbruck (INN-Kranebitten) - 47 min. rijden
- Station Fügen-Hart - 4 min. rijden
- Station Uderns im Zillertal - 15 min. lopen
- Station Kapfing - 17 min. lopen
Restaurants
- Marendalm - 29 min. rijden
- Postalm - 8 min. rijden
- McDonald's - 8 min. rijden
- Montana Alm - 13 min. rijden
- Dorfwirt Wiesing - 12 min. rijden
Over deze accommodatie
Chalet in Fugen Near Spieljochbahn
- This vacation home is a great choice for a stay in Fuegen.
Overzicht
Grootte van de accommodatie
- Dit vakantiehuis is privé
Aankomst/vertrek
- Inchecken tussen 16.00 uur en 19.00 uur
- Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
- Uitchecken om 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
- Deze accommodatie heeft geen receptie.
- Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
Huisdieren
- Huisdieren zijn toegestaan*
Internet
- Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
Parkeren
- Gratis plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Internet
- Gratis wifi
Parking & vervoer
- Gratis parking ter plaatse
Gezinsvriendelijk
- Kinderstoel
Slaapkamers
- 6 slaapkamers
- Beddengoed voorzien
Badkamers
- 2 badkamers
Buitenruimtes
- Balkon
Comfort
- Verwarming
Huisdieren
- Huisdiervriendelijk
- EUR 50.0 per huisdier per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
- Geen liften
- Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
- Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
- Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
Toeslagen & beleid
Verplichte toeslagen
Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.60 per persoon, per nacht.
Huisdieren
- Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 50.0 per huisdier, per verblijf
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Chalet in Fugen Near Spieljochbahn gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Chalet in Fugen Near Spieljochbahn heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 50.0 per huisdier, per verblijf.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij dit vakantiehuis?
Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij dit vakantiehuis?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 09.00 uur uit te checken.
Heeft Chalet in Fugen Near Spieljochbahn ook buitenruimtes?
Ja, deze accommodatie heeft een balkon.
In wat voor omgeving bevindt Chalet in Fugen Near Spieljochbahn zich?
Chalet in Fugen Near Spieljochbahn ligt op slechts 1 minuten loopafstand van Zillertal.