Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Bursa met een volledig uitgeruste spa en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel is a great choice for a stay in Bursa. Guests can be pampered with massages at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. A bar/lounge, a fitness center, and a garden are other highlights.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijks
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Fitnessfaciliteiten
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Privébadkamers
  • Een tuin
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een lift
  • Een bad of douche
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 93
inclusief belastingen en toeslagen
1 okt - 2 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Junior suite, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars

Deluxe tweepersoonskamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior Twin kamer

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 3 twijfelaars

Superior tweepersoonskamer

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 3 twijfelaars

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Cekirge 1 Murat Cd No 22 Osmangazi, Bursa, 16090

In de buurt

  • Hudavendigar Moskee - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Karagöz Museum - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Hüdavendigar Kent-park - 17 min. wandelen - 1.4 km
  • Sur Yapı Marka - 2 min. rijden - 1.9 km
  • Cultuurpark Resat Oyal - 2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Bursa (YEI-Yenisehir) - 52 min. rijden
  • Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 90 min. rijden
  • Station Sirameseler - 16 min. lopen
  • Metrostation Pasa Ciftligi - 19 min. lopen
  • Station Kulturpark - 28 min. lopen

Restaurants

  • ‪Öznazar Kafe - ‬6 min. wandelen
  • ‪Çekirge Dürüm - ‬4 min. wandelen
  • ‪Saklı Bahçe - ‬6 min. wandelen
  • ‪Sensus - ‬1 min. wandelen
  • ‪Deli Bar - ‬2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel

  • Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel is a great choice for a stay in Bursa. Guests can be pampered with massages at the spa and grab a bite to eat at the restaurant. A bar/lounge, a fitness center, and a garden are other highlights.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 78 dit hotel

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 14.00 uur en op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet dagelijks ontbijt 07.00 uur–10.00 uur
  • Een restaurant
  • Een bar/lounge
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een volledig uitgeruste spa

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 98

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Pantoffels
  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamers
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Speciale voorzieningen

Spa

Dit hotel beschikt over een lokale spa genaamd Anemon Spa die allerlei spabehandelingen aanbiedt. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages. De spa is uitgerust met een bubbelbad. De spa is dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van TRY 1000.0 per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
LOCALIZE
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
LOCALIZE
Registratienummer van de accommodatie 9222
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel en omgeving zoal te doen?

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel heeft een volledig uitgeruste spa en een fitnesscentrum, naast een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel zich?

Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel ligt op een korte 2 minuten lopen van Hudavendigar Moskee en 9 minuten loopafstand van Karagöz Museum.

Beoordelingen

Beoordelingen over Anemon Bursa Gönlüferah Termal&Spa Otel

7,0

Goed

7,4

Netheid

5,0

Voorzieningen

7,2

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

İyi
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Personel çok ilgisiz, odalar çok eski ve pis, araba için otopark çok sıkıntılı, kahvaltı berbat peynir ve zeytin dışında neredeyse hiçbirşey yoktu
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Herşey çok güzeldi
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

İyi
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Otelin ciddi bir tadilata ihtiyacı var. Özellikle banyo tesisatı eski
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Kahvaltı menüsü yeterli. Personel ilgili ve yardımsever . Oda temizliği iyi. Spa güzel
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Güzel
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Keyifli bir Hafta sonu

Ailece güzel bir gün geçirdik Hotelde keyifliydi
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

gayet rahat ve sessiz

bi gecelihine konser sonrasi tercih ettigimiz otelde, cok rahat ettik, banyo temizdi, yatak cok rahattı ve kahvalti da gayet iyiydi.ailece memnun kaldik.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Vali hizmeti, çalışanların hızı, otelin konforu ve temizliği gayet iyiydi..Konumu da kolay ve merkezi
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

memnun kaldım

bir gece konaklama fırsatım oldu ancak çok otantik ve hoş bir ortam var genel olarak temizdi
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hot water ,good spa.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Evet
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Genel olarak iyiydi
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Otel umduğumuz gibi değil kötüydü temiz değildi otelde vale yoktu arabamizi almak için bayağı bir yürümek zorunda kaldık otelde duş yapacağız şampuan yok banyoya telefonun ışığııyla giriyordum elektrik sorunu var
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Kahvaltı facia idi
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

BANYO KÜVETİ KÜF TEMİZLİĞİ KÖTÜ
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Termal mi???

Odalar temiz. Kahvaltı için seçilen ürünler taze ve yeterince çeşit var. Alışanlar güler yüzlü. Ancak termal havuz çok küçük, jakuzi yok. En önemlisi suyun Termal olduğunu hiç sanmıyorum. İçme suyu kadar yumuşak bir su. Hiç bir şifası olduğunu sanmıyorum.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Banyo musluk arızalı idi. Sıcak soğuk ayarı yapmak nerdeyse imkansızdı. Pratik ve kullanışlı armatür seçilmesi gerekir ayrıca başlık bozulmuştu. Günlük temizliği yapan kişinin bunu kolayca farkedip idareye bildirmesi gerekir .
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

조금 더 세밀한 관리를 기대합니다.

프론트 직원분이 좀 기분이 우울하섰던 듯한데 그럼에도 저희 숙박을 허락해주셔서 감사합니다. 아침 식사 장소와 시간, 룸번호 등을 안내해주셨으면 더 좋았을 듯합니다. 객실 내 조명이 어두워 잠 자기 좋았습니다. 라이트 세 개 가운데 두 개는 정비가 필요합니다. 어매니티는 본 게 없어서 평가하기 힘듭니다. 조식 테이블에 고양이가 올라와 당황했습니다. 생수 한 병과 주차 서비스는 아주 고맙습니다.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Beklentinizi düsük tutun

Resepsiyondan odama yaklaşık 30 dk da ulasabildim. Banyoda sabun, şampuan yoktu. Genel olarak hijyen osta
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Hizmet servis ve çok zayıf. hiç memnun kalmadım
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Ne adını ne yıldızını hakediyor artık benim için

Korkunç bir temizlikle odayı teslim ettiler.geç giriş yapmama rağmen oda gittiğimde hazır değildi.tekrar temizleyin dedik ama yapılan hala temizlik değil idi. İki gün boyunca koridordaki bir odanın önündeki artık yemekleri tabakları alan olmadi
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Durch die vielen Positiven Bewertungen wurden wir leider getäuscht. Das Hotel ist total in die Jahre gekommen. Die Zimmer sind hellhörig, die Möbel alt und beschädigt. Das Badezimmer glänzt mit Rost und kaputten Armaturen. Zudem stinkt es unangenehm. Der Boden im Zimmer und Bad war noch voller Haare und nicht sauber. Die Dusche verstopft. Haben ein Raucherzimmer bekommen, obwohl ein Nichtraucher Zimmer gewünscht und gebucht war. Preis-Leistung ist leider unverhältnismäßig. Es ist viel zu teuer für den Preis und sicher keine 4 Sterne. Das Frühstücksbüffet war eintönig und die Lebensmittel waren teilweise nicht frisch. Durch die schöne Lobby wird man geblendet, diese entspricht jedoch nicht dem Allgemeinzustand des Gebäudes. Einziger positiver Aspekt sind die freundlichen und hilfsbereiten Mitarbeiter, wir durften auch vor unserer eigentlichen Zeit einchecken, was nach unserer langen Anreise eine nette Geste war. Wir kommen seit Jahren in diesen Ort um Urlaub zu machen und würden dieses Hotel leider nicht empfehlen.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht