Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley

Accommodatieklasse: 2
Hotel met een buitenzwembad, in de buurt van Mission Bay

Kies datums om prijzen te bekijken

At Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley, you'll be just a 5-minute drive from Hotel Circle and Marine Corps Recruit Depot. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. Also, Balboa Park and Mission Bay are just a 5-minute drive away.

Beoordelingen

5,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasserij

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Op verzoek
  • Buitenzwembaden
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Snackbar/deli
  • Een geldautomaat/bankservice
  • Automaat
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Een kitchenette
  • Een wasserij
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
  • Een lift
  • Klimaatregeling voor airconditioning
De huidige prijs is € 145
inclusief belastingen en toeslagen
7 sep - 8 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken, kitchenette

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2424 Hotel Circle North, San Diego, CA, 92108

In de buurt

  • Hotel Circle - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Mission Bay - 2 min. rijden - 2.7 km
  • Fashion Valley Mall - 2 min. rijden - 3.0 km
  • Old Town San Diego State Park - 2 min. rijden - 3.0 km
  • University of San Diego - 3 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • San Diego, CA (MYF-Montgomery Field) - 13 min. rijden
  • San Diego, California (SAN-Internationale luchthaven San Diego) - 16 min. rijden
  • San Diego, CA (SEE-Gillespie Field) - 24 min. rijden
  • Carlsbad, California (CLD-McClellan-Palomar) - 36 min. rijden
  • Tijuana, Baja California Norte (TIJ-General Abelardo L. Rodriguez Intl.) - 49 min. rijden
  • San Diego Coaster Sorrento Valley Station - 13 min. rijden
  • Metrostation Santa Fe - 14 min. rijden
  • Metrostation Old Town - San Diego - 25 min. lopen
  • Morena - Linda Vista Station - 18 min. lopen

Restaurants

  • ‪Nordstrom Ebar - ‬4 min. rijden
  • ‪Marketplace Cafe - ‬3 min. rijden
  • ‪Student Life Pavilion - ‬3 min. rijden
  • ‪Tommy Bahama Marlin Bar & Store - ‬3 min. rijden
  • ‪Selva Coffee House - ‬3 min. rijden

Over deze accommodatie

Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley

  • At Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley, you'll be just a 5-minute drive from Hotel Circle and Marine Corps Recruit Depot. Guests can take a dip in the outdoor pool, and freebies like WiFi and self parking are added perks. Also, Balboa Park and Mission Bay are just a 5-minute drive away.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 56 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en 03.00 uur en tussen 15 en 3
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 17 jaar) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten, 2 per kamer, tot 68 kg)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis overdekte plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
    • Gratis parking voor campers, bussen en vrachtwagens bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Een wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Een geldautomaat/bankservice
  • Een buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 32

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Een koffiezetapparaat/waterkoker
  • Vliegenramen

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Bad/douchecombinaties
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken
  • Een bureaustoel

Eten en drinken

  • Een koelkast
  • Een microgolfoven
  • Een kitchenette
  • Kookplaten
  • Een broodrooster

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 100 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 10 per accommodatie, per nacht (maximaal USD 100 per verblijf)

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 09.00 uur tot 21.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley?

Ja, katten en honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal en een maximaal gewicht van 68 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van USD 10 per accommodatie, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot gratis parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Er geldt een toeslag van USD 40 voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Wat is er in Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley en omgeving zoal te doen?

Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley heeft een buitenzwembad.

Heeft Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley kamers met keukens of kitchenettes om zelf te koken?

Ja, elke kamer heeft een kitchenette met een kookplaat, een koelkast en een magnetron.

In wat voor omgeving bevindt Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley zich?

Studio 6 San Diego, Ca – Hotel Circle – Mission Valley bevindt zich in Mission Valley, op een korte 1 minuten loopafstand van Hotel Circle.