Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel met een restaurant, in de buurt van Wangfujing Street

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel, you'll be just a 5-minute drive from Wangfujing Street and Jingshan Park. Also, Forbidden City and Sanlitun Road are within a short drive. The property is just a short walk to public transportation: Beixinqiao Station is 9 minutes and Andingmen Station is 10 minutes.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • 24/7 receptie
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijks
  • Restaurant
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte
  • Koelkast in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een waterdispenser
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Lockers

Net als thuis (6)

  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Een wasserij
  • Verduisterende gordijnen
  • Een lift
  • Klimaatregeling voor airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Familie driepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • 116 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Klassieke tweepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Elite Twin kamer, uitzicht op de stad

  • 83 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 twijfelaars
  • Gratis wifi

Elite tweepersoonskamer

  • 66 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Familie vierpersoonskamer, uitzicht op de stad

  • 116 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 3 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer, uitzicht op de stad

  • 66 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
No.291 Andingmennei Street, Dongcheng, Beijing, 100010

In de buurt

  • Chengxian-straat - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Gui Street - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • South Luogu Alley - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Yonghe-tempel - 12 min. wandelen - 1.1 km
  • Wangfujing Street - 2 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Beijing (PEK-Capital Intl.) - 33 min. rijden
  • Beijing (PKX-Internationale luchthaven Daxing) - 72 min. rijden
  • Station Beijing North - 6 min. rijden
  • Station Peking Oost - 11 min. rijden
  • Station Tsinghua Park - 11 min. rijden
  • Station Beixinqiao - 9 min. lopen
  • Station Andingmen - 10 min. lopen
  • Station Yonghegong Lama Temple - 10 min. lopen

Restaurants

  • ā€Ŗå‰ē„„éøŸę¹˜čœ - ‬4 min. rijden
  • ‪Sth Good儽鄭 - ‬3 min. rijden
  • ‪赣人之家 - ‬7 min. rijden
  • ‪火炉火 - ‬3 min. rijden
  • ‪KFC č‚Æå¾³åŸŗ - ‬18 min. wandelen

Over deze accommodatie

Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel

  • When you stay at Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel, you'll be just a 5-minute drive from Wangfujing Street and Jingshan Park. Also, Forbidden City and Sanlitun Road are within a short drive. The property is just a short walk to public transportation: Beixinqiao Station is 9 minutes and Andingmen Station is 10 minutes.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 32 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tot op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 15 jaar
    • Uitchecken om 13.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 15 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een restaurant
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Een gemeenschappelijke microgolfoven
  • Een gemeenschappelijke koelkast
  • Een waterdispenser

Diensten

  • Een 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstappen/tickets
  • Een droogkuis/wasserijservice
  • Een bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Lockers

Toegankelijkheid

  • Een lift
  • Breedte van liftdeur (in inch): 24

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor airconditioning en klimaatregeling voor verwarming met klimaatregeling
  • Pantoffels
  • Kinderpantoffels
  • Een strijkplank/strijkijzer op verzoek
  • Vliegenramen
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren

Jezelf opfrissen

  • Douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel?

Inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 13.00 uur uit te checken.

Wat is er in Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel en omgeving zoal te doen?

Aantrekkelijke bestemmingen voor een uitstapje zijn bijvoorbeeld Wangfujing Street (2,4 km) en Jingshan Park (3,5 km).

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel zich?

Beijing Tang Fu Lama Temple Drum Tower Nan Luo Gu Xiang Dong Zhi Men Hotel ligt op slechts 9 minuten lopen van Station Beixinqiao en 15 minuten loopafstand van Yonghe-tempel.