Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang
Accommodatieklasse: 2
In de omgeving van KOMTAR
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang





When you stay at Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang, you'll be just a 5-minute drive from KOMTAR and Gurney Drive.
Beoordelingen
7,07,0 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
- Parking beschikbaar
- Airconditioning
- Niet-roken
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
Voornaamste voorzieningen
(4)
Voornaamste voorzieningen (4)
- Parkeerplaatsen
- Airconditioning
- Meertalig personeel
- Een bagageopslagruimte
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 3
- 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 queensize bed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Alle foto's voor Kamer laden

Kamer
- Max. aantal: 2
- 1 eenpersoons stapelbed
- Gratis wifi
Kamer
- Max. aantal: 2
- 2 eenpersoonsbedden
- Gratis wifi
Gelijkaardige accommodaties

Hotel O GHC Near Penang Street Art Formerly Queen City Hotel
Binnenstad van George Town
Hotel O GHC Near Penang Street Art Formerly Queen City Hotel
Binnenstad van George Town
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
6.4 van 10, 19 beoordelingen
6,4
19 beoordelingen
De prijs is € 18
€ 18
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep

Armenian Street Heritage Hotel
Binnenstad van George Town
Armenian Street Heritage Hotel
Binnenstad van George Town
- Spa
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
7.8 van 10, Goed, 1.000 beoordelingen
7,8
Goed
1.000 beoordelingen
De prijs is € 30
€ 30
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep

Capital O 90897 Island City Hotel
Binnenstad van George Town
Capital O 90897 Island City Hotel
Binnenstad van George Town
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
7.4 van 10, Goed, 44 beoordelingen
7,4
Goed
44 beoordelingen
De prijs is € 21
€ 21
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Mclane Boutique Hotel
Binnenstad van George Town
Mclane Boutique Hotel
Binnenstad van George Town
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasserij
- Niet-roken
9.0 van 10, Fantastisch, 52 beoordelingen
9,0
Fantastisch
52 beoordelingen
De prijs is € 25
€ 25
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Hotel Hong Ping
Binnenstad van George Town
Hotel Hong Ping
Binnenstad van George Town
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
7.0 van 10, Goed, 45 beoordelingen
7,0
Goed
45 beoordelingen
De prijs is € 21
€ 21
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep

Mac Inn 94
Binnenstad van George Town
Mac Inn 94
Binnenstad van George Town
- Gratis wifi
- Wasserij
- Niet-roken
7.0 van 10, Goed, 6 beoordelingen
7,0
Goed
6 beoordelingen
De prijs is € 14
€ 14
inclusief belastingen en toeslagen
16 sep - 17 sep

Kim Haus Loft
Binnenstad van George Town
Kim Haus Loft
Binnenstad van George Town
- Parking beschikbaar
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.2 van 10, Goed, 86 beoordelingen
7,2
Goed
86 beoordelingen
De prijs is € 23
€ 23
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep

Grand FC Hotel
Binnenstad van George Town
Grand FC Hotel
Binnenstad van George Town
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
8.6 van 10, Uitstekend, 88 beoordelingen
8,6
Uitstekend
88 beoordelingen
De prijs is € 23
€ 23
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Macalister Hotel Managed By The Ascott Limited
Binnenstad van George Town
Macalister Hotel Managed By The Ascott Limited
Binnenstad van George Town
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
- Niet-roken
8.4 van 10, Zeer goed, 45 beoordelingen
8,4
Zeer goed
45 beoordelingen
De prijs is € 59
€ 59
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Chulia Mansion
Binnenstad van George Town
Chulia Mansion
Binnenstad van George Town
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
9,0
Fantastisch
1.000 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

75, Lebuh Muntri, George Town, Penang, 10450
In de buurt
- Georgetown UNESCO Historische Site - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Cheong Fatt Tze Herenhuis - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Padang Kota Lama - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Stadhuis van Penang - 12 min. wandelen - 1.1 km
- KOMTAR - 14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Penang (PEN-Internationale luchthaven Penang) - 30 min. rijden
- Penang Sentral - 30 min. rijden
- Tasek Gelugor Station - 50 min. rijden
Restaurants
- Senses Coffee - 4 min. wandelen
- Indigo at The Blue Mansion - 4 min. wandelen
- Rockafellas Kitchen & Bar - 5 min. wandelen
- Kuih Nyonya Moh Teng Pheow - 2 min. wandelen
- The Pokok - 3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang
- When you stay at Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang, you'll be just a 5-minute drive from KOMTAR and Gurney Drive.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 24 dit hotel
Aankomst/vertrek
- Inchecken vanaf 15.00 uur
- Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
Parkeren
- Plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
- Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Diensten
- Een bagageopslagruimte
- Meertalig personeel
Voorzieningen
- Bouwjaar: 2024
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
Eten en drinken
- Toegang tot een gedeelde keuken
Toeslagen & beleid
Parkeren
- Parkeerplaatsen is mogelijk tegen een toeslag
Beleid
Deze accommodatie accepteert creditcards.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang?
Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen.
Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang?
Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.
In wat voor omgeving bevindt Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang zich?
Swing & Pillows @ 75 Chulia St, Georgetown Penang ligt op een korte 16 minuten lopen van KOMTAR en 4 minuten loopafstand van Cheong Fatt Tze Herenhuis.