Aparthotel

Signature Promenada Hotel-Apartments

2.0-sterrenaccommodatie
Appartementen in Navodari met kitchenettes

Kies datums om prijzen te bekijken

When you stay at Signature Promenada Hotel-Apartments, you'll be within a 15-minute drive of Mamaia Beach. Conveniences like kitchenettes are in all apartments, along with balconies or patios and free WiFi.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Kitchenette
  • Parking beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Niet-roken

Voornaamste voorzieningen (3)

  • 14 rookvrije appartementen
  • Airconditioning
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Een kitchenette
  • Privébadkamers
  • Televisie
  • Verduisterende gordijnen
  • Gratis parking in de buurt
  • Een minikoelkast

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
19 van 19 kamers weergeven

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe appartement, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 39 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, gedeeltelijk uitzicht op zee

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Strada Promenada, 93A, Navodari, CT, 905701

In de buurt

  • Navodari Strand - 1 min. wandelen - 0.1 km
  • Strand van Mamaia - 19 min. rijden - 10.4 km
  • Mamaia Casino - 19 min. rijden - 10.4 km
  • Strand van Constanta - 32 min. rijden - 16.5 km
  • Constanta Casino - 38 min. rijden - 20.4 km

Lokaal vervoer

  • Constanta (CND-Mihail Kogalniceanu) - 27 min. rijden
  • Constanta Station - 29 min. rijden
  • Medgidia Station - 38 min. rijden

Restaurants

  • ‪Azimuth - ‬20 min. wandelen
  • ‪Alezzi Beach Resort - ‬11 min. wandelen
  • ‪Diandra - Pizza La metru - ‬5 min. rijden
  • ‪Mackerel Seafood - ‬15 min. wandelen
  • ‪Nikos Greek Taverna - ‬9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Signature Promenada Hotel-Apartments

  • When you stay at Signature Promenada Hotel-Apartments, you'll be within a 15-minute drive of Mamaia Beach. Conveniences like kitchenettes are in all apartments, along with balconies or patios and free WiFi.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 14 dit aparthotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 15.00 uur en op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 17 jaar
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 23.30 uur.
    • Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 17 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 500 meter afstand
    • Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi

Parking & vervoer

  • Gratis parking binnen 500 meter van de accommodatie
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Kitchenette

  • Minikoelkast
  • Kookplaat
  • Kookgerei, borden, bestek

Slaapkamers

  • Beddengoed voorzien

Badkamers

  • Douche
  • Handdoeken
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Zeep
  • Gratis toiletartikelen

Leefruimtes

  • Vloerverwarming

Entertainment

  • Een televisie

Buitenruimtes

  • Balkon of terras

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdieren niet toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen liften
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en comfort

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Muggennetten

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusapparaat

Algemeen

  • 14 kamers

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: RON 500 per accommodatie, per verblijf

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
LOCALIZE
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusapparaat.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Signature Promenada Hotel-Apartments?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Signature Promenada Hotel-Apartments?

Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je wel gratis parkeren.

Heeft Signature Promenada Hotel-Apartments een keuken of kitchenette?

Ja, er is een kitchenette met een kookplaat en kookgerei.

Heeft Signature Promenada Hotel-Apartments ook buitenruimtes?

Ja, elk appartement heeft een balkon of patio.

In wat voor omgeving bevindt Signature Promenada Hotel-Apartments zich?

Signature Promenada Hotel-Apartments ligt op slechts 2 minuten loopafstand van Navodari Strand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Signature Promenada Hotel-Apartments

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Genial

Todo perfecto!!
Robert, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mycket fint rum Rent Trevliga personal
Maxwell, reis van 2 nachten