La Bonita Lodge

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de buitenwijken in Cahuita, met 10 strandbars en buitenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Situated by the ocean, La Bonita Lodge is a great choice for a stay in Cahuita. After splashing around at the outdoor pool, you can unwind with a drink at one of the 10 beach bars. A terrace and a garden are other highlights.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijks
  • Vlak bij het strand
  • 10 strandbars
  • Buitenzwembaden
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Meertalig personeel
  • Picknickweide

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers
  • Een tuin
  • Een terras
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Luxe beddengoed
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe villa, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Comfort bungalow, terras, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Superior bungalow, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Gelijkaardige accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Un kilometro este del Hotel Perla Negra, Cahuita, Limón, 70403

In de buurt

  • Playa Negra - 8 min. rijden - 2.9 km
  • Finca La Isla Botanische Tuin - 9 min. rijden - 3.2 km
  • Talamanca Familie Kunst - 9 min. rijden - 3.6 km
  • Playa Cocles - 12 min. rijden - 5.7 km
  • Cahuita National Park - 15 min. rijden - 8.4 km

Lokaal vervoer

  • Limon (LIO) - 66 min. rijden
  • Changuinola (CHX-Internationale luchthaven Captain Manuel Nino) - 78 min. rijden
  • Internationale luchthaven Tobías Bolaños (SYQ), San José, Costa Rica - 94,8 mijl/152,6 km
  • Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 99,8 mijl/160,7 km

Restaurants

  • ‪Hot Rocks - ‬6 min. rijden
  • ‪Nema - ‬6 min. rijden
  • ‪Bread and Chocolate - ‬6 min. rijden
  • ‪Café Viejo - ‬6 min. rijden
  • ‪Cómo En Mi Casa (Art Cafe) - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

La Bonita Lodge

  • Situated by the ocean, La Bonita Lodge is a great choice for a stay in Cahuita. After splashing around at the outdoor pool, you can unwind with a drink at one of the 10 beach bars. A terrace and a garden are other highlights.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 4 dit hotel
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken tussen 16.00 uur en op elk moment
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
    • Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis openlucht plaatsen voor zelf parkeren bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • 10 strandbars

Activiteiten

  • Vlak bij het strand
  • Fietsverhuur
  • Ecotours
  • Fiets- en wandelroutes
  • Brommer/scooterverhuur
  • Tokkelen

Diensten

  • Meertalig personeel
  • Een virtuele receptie

Voorzieningen

  • Een tuin
  • Een picknickplaats
  • Een terras
  • Een buitenzwembad
  • Een entertainmentruimte buiten
  • Tuinmeubelen

Toegankelijkheid

  • Tegelvloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Klimaatregeling voor verwarming en airconditioning
  • Een plafondventilator

Slaap lekker

  • Een kussenmenu
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Bedden met traagschuimmatrassen

Heerlijk genieten

  • Een terras
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Regendouche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Een bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen))

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 250 per accommodatie, per week

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van USD 20.0 per nacht

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegelaten.
LOCALIZE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij La Bonita Lodge?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 07.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij La Bonita Lodge?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij La Bonita Lodge?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij La Bonita Lodge?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Wat is er in La Bonita Lodge en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen, wandelen en tokkelen. In de buurt kun je onder andere deelnemen aan een ecotour.Neem een duik in het buitenzwembad of profiteer van de andere voorzieningen van dit hotel. Zo vind je hier onder andere 10 strandbars en een picknickplaats. La Bonita Lodge biedt ook een tuin.

Heeft La Bonita Lodge ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een veranda of patio.